Nox Player Sistem Gereksinimleri tüm detayları ile araştırdık. Bilindiği üzere Nox uygulaması hızlı, güvenli ve kaliteli emülatör olarak karşımıza gelmektedir.

Uygulama, oyunlar ile entegreli bir şekilde çalışmaktadır. Gerek amatörler için gerekse profesyoneller için emülatör birebirdir. Detaylarına bakalım.

Nox Player, bir Android emülatörüdür ve bilgisayarınızda Android uygulamalarını çalıştırmanıza olanak tanır. Nox Player’ın çalışması için aşağıdaki sistem gereksinimlerini karşılayan bir bilgisayarınızın olması gerekmektedir:

Nox Player Sistem Gereksinimleri

Nox Player Sistem Gereksinimleri

Nox uygulaması, Windows ve Mac ile uyumludur bir şekilde çalışmaktadır. Uygulama kontrolleri ve natural oyun klavyesi ile donatılmıştır. Ayrıca joystick kontrolü ile iyi çalışır. Nox ücretsizdir.

RAM: 2 GB RAM minimum

İşlemci: 2.2 GHz Processor

Ekran kartı: 1 GB

Video belleği: 1 GB

Nox emülatörleri ile bilgisayarınız daha hızlı olacaktır. Emülatör ile özellikle PUBG, Call Of Duty gibi zorlu grafiklerle yüklü oyunları kolaylıkla oynamanıza imkan tanır.

Nox Player İNDİR

Orta segment bir bilgisayarınız varsa özellikleri düşükse bu emülatör tam size göre. Bildiğiniz üzere piyasada şu anda en iyisi BlueStacks ama onun için de iyi bir sisteme ihtiyaç duyulmaktadır. Dediğimiz gibi eğer düşük bir Pc varsa performans olarak bu işinizi görecektir.

Önerilen Gereksinimler:

İşlemci: Dört Çekirdekli İşlemci (AMD-V veya VT-x teknolojilerini desteklemesi önerilir)

Bellek (RAM): 8 GB RAM veya daha fazlası

Ekran Kartı: OpenGL 2.0 veya daha üstü destekleyen bir ekran kartı

Ek Gereksinimler:

Ekran Kartı: OpenGL 2.0 veya daha üstü destekleyen bir ekran kartı

İnternet Bağlantısı: İnternet bağlantısı, uygulama ve oyunların indirilmesi için gereklidir.

Klavye ve Fare: Standart klavye ve fare veya dokunmatik ekran emülasyonu için dokunmatik ekran destekli bir bilgisayar.

SONUÇ

Bu adımları denedikten sonra sorun devam ediyorsa, Google Play Store uygulamasını güncellemeniz veya cihazınızı yeniden başlatmanız da yardımcı olabilir. Eğer sorun hala çözülmezse, cihazınızın üreticisine veya operatörünüze başvurmanız gerekebilir.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER