Blizzard Entertainment tarafından piyasaya sürülen ve milyonlarca oyun sever ile buluşan Overwatch Sistem Gereksinimleri önerilen ve minimum olmak üzere derledik.

Son günlerin en popüler oyunları arasında olmayı başarabilmiş harika bir macera-bilim-kurgu çok oyunculu MMOFPS tarzı oyundur.

Oyun en fazla trendi Kasım’da yakalamış ve en çok oynanan oyunlar kısmına girmiş milyonlarca tam sürüm ve beta sürümlü kopyasını satarak bu alanın en önemli aktörlerinden biri olmayı başarabilmiştir.

Overwatch kaç gb: 30 GB’lık overwatch boyutu bir ana bellek disk alanına sahip olmanız gerekecektir. Özellikle yüklemeden önce bu kadar boş alanın olduğuna dikkat ediniz.

Overwatch Sistem Gereksinimleri 2023

Overwatch Sistem Gereksinimleri

Bu oyunu oynayabilmeniz için biraz güçlü bir sistem gereksinimine ihtiyacınız olacaktır.

Zira Blizzard Entertainment son zamanlarda yaptıkları açıklamalar ile Gamepoint tarzı gelişmiş oyunlara yatırım yapacağını deklare etmiş ve bu da güçlü sistem gereksinimlerini zorunlu hale getirmiştir.

Sistem Gereksinimleri Minimum

  • İşlemci (CPU) : için Intel Core i3 veya AMD Phenom X3 8650 üstü işlemciye sahip olmanız gerekir. 4 MB cash bellek sizin için daha iyi bir oyun oynayabilmenize olanak tanır.
  • Ram: Oyunu kasılmadan ve oyundan atılmadan oynayabilmeniz için en az 4 GB RAM’a sahip olmanız gerektiğini unutmayın!
  • İşletim Sistemi: Windows Vista/7/ 8/10 64-bit son sürümü indirdiğinizden emin olmanız gerekecektir.
  • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 460, ATI Radeon HD 4850, veya dengi olan Intel HD Graphics 4400 bu oyundan en iyi görüntüleri almanız için minimum ekran kartı sürümleri olduğunu göreceksiniz.
  • Disk Alanı (overwatch kaç gb): 30 GB’lık overwatch boyutu bir ana bellek disk alanına sahip olmanız gerekecektir. Özellikle yüklemeden önce bu kadar boş alanın olduğuna dikkat ediniz.

Önerilen Gereksinimleri Minimum

  • İşletim Sistemi: Windows Vista/7/ 8/10 64-bit
  • İşlemci: Intel Core i5 ya da AMD Phenom II X3 2.8 GHz
  • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 660 ya da ATI Radeon HD 7950
  • RAM: 6 GB
  • Depolama alanı: 30 GB

Overwatch Kaç GB?

Overwatch Sistem Gereksinimleri 2018

Counter-Strike tarzı bir oyun olan Overwatch;  Doom, Quake ve Unreal Turnament oyuncuları için de tanıdık bir oyun olmakla birlikte tek farkı daha dayanıklı oyuncu profilleri ve daha farklı silah komplimenlerinin sunuluyor olmasıdır.

Bunun yanı sıra her oyun başında oyuncular para ve enerji ile ödüllendirilir ve ayrıca kazanılan her oyun sonrası sizi harika ödüller beliyor olmaktadır.

6’şar kişiden oluşan 2 takımın karşılıklı mücadelelerini konu alan Overwatch çok oyunculu fantastik-silahşör-bilim-kurgu ve macera tarzı oyun serilerinden biri olarak bilinmektedir.

30 GB’lık overwatch boyutu bir ana bellek disk alanına sahip olmanız gerekecektir.

Ofansif, defansif ve tank profillerinin ön planda olduğu 12 farklı karakter ile oyuna giriş yapabilir ve 5 dakika ile 30 dakika arası mücadeleler ile nefes kesen bir oyun oynayabilirsiniz.

Peki bunun için PC’nizin hangi sistem gereksinimlerini karşılıyor olması gerekmektedir. Dilerseniz şimdi de buna bir göz atalım!

Yorumlar (2)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER

Anonim 3 sene önce

ben

Anonim 3 sene önce

kaç gb ekran kartı gerekir acaba benimki 1700 mb da