Japon KONAMİ ile özdeşleşen PES (Pro Evolution of Soccer), hayatımıza 2001 yılında girdi ve o günden itibaren FİFA’nın koltuğunu sarsmayı başararak en çok oynanan ve bilinen futbol oyunu oldu. Michiru Yaman ve Norikazu Miura tarafından geliştirilen bu oyunu oynamak gerçekten de keyif verici. Bir diğer keyif verici olan ise bu oyunun son zamanlarda XBOX üzerinden de oynanabilmesidir. Windows, XBOX ve Playstation platformları ile rahatlıkla oynayabileceğiniz pes 2017 minimum sistem gereksinimlerini mi merak ediyorsunuz? Öyleyse işte Pes 2017 Sistem Gereksinimleri ve pes 2017 kaç gb bu makalemizdedir.

PES 2017 Pro Evolution Soccer 17

pes 2017 boyutu

Japonya’da Winning Eleven 5 (WE 5) olarak bilinen PES, günümüzde en popüler futbol simülasyon oyunudur. Her yıl dünya çapında ve özellikle Amerika ile Uzak Asya’da milyonlarca kopyası satılan PES, hem tek kişilik hem de çok kişi ile oynanabilen bir futbol oyunudur.

Bu oyunda turnuvalar yapabilir, kimi zaman Şampiyonlar Ligi’nde kimi zaman ise Avrupa Şampiyonası’nda boy gösterebilirsiniz. Oyunu oynayabileceğiniz 10’un üzerinde lig, 100’ün üzerinde takım ve binlerce oyuncu ile harika zaman geçirebileceğiniz bu oyunda Footbal Manager oyununda olduğu gibi oyuncu geliştirebilir ve satabilirsiniz.

Ayrıca Dünya’nın en iyi takımlarında ki en iyi oyuncuları da transfer ederek “Rüya Takım”’ınızı da kurabilirsiniz.

Oyunda basitten en zora zorluk seviyeleri ile gelişiminizi test edebilir ve fiziksel kapasitesi farklı olan oyuncular ile mükemmel bir kadro oluşturarak harika turnuvalara girebilirsiniz. Ayrıca arkadaşlarınız ile de çoklu oyun oynayarak keyifli zaman geçirebilirsiniz.

Peki bunların hepsini yapabilmeniz için sisteminiz yeterli minimum donanıma ve yazılama sahip mi dersiniz? Eğer siz de bu konuda şüpheye düştü iseniz işte aşağıda pes 2017 kaç gb yer kaplıyor ve pes 2017 sistem gereksinimleri nelerdir sorularına cevap bulabilirsiniz.

Pes 2017 Sistem Gereksinimleri

İşletim sistemi: Win 7 64 bit ve üzeri uyumluluk modu ile oyunu oynayabilirsiniz.

İşlemci: Core i3-550 3.2GHz veya Core i5-2300 2.8GHz veya da daha üzeri işlemci

Ekran kartı: GeForce GT 640 v3 veya  GeForce GTX 570 ekran kartı

RAM: 4 GB veya üzeri Ram ile kasılmadan bu oyunu oynayabilirsiniz.

Sabit disk alanı (pes 2017 kaç gb): 16 GB minimum sabit disk alanıdır ve en az bu kadar boş alanın diskinizde olduğundan emin olunuz.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!