Pubg iOS indirmek ve android pubg indirmek istiyorsanız makalemizi takip edip, kısa bir sürede ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Ayrıca pubg mobile indir işlemine birlikte bakalım.

PUBG Mobile, popüler çok oyunculu bir battle royale oyunudur. Oyun, oyuncuların bir adaya paraşütle inerek silah ve ekipman toplamasını, diğer oyuncularla çatışmasını ve son hayatta kalan olmak için savaşmasını içerir. Oyunun resmi web sitesinden veya Google Play Store (Android) ve App Store (iOS) gibi resmi uygulama mağazalarından indirebilirsiniz. Oyunu indirdikten sonra, çevrimiçi bir deneyim sunan bu heyecan verici oyunun tadını çıkarabilirsiniz.

PUBG Mobile İndir (Android ve iOS İndir) | PUBG MOBİL APK | Güncel

pubg mobile indir

Playerunknown’s BattleGrounds veya PUBG kuşkusuz dünyadaki en yaygın oyundur. PC ve Xbox One’da satışların kırılmasından sonra, oyun Tencent ile ortak olarak Çin’deki akıllı telefonlara girdi.

Çin dışında yaşayan, oyunlarını akıllı telefon cihazları üzerinden deneyimlemeyi seven biri iseniz, PUBG’yi hem Android hem de iOS cihazlarında nasıl indireceğinizi ve yükleyeceğinizi bu makalemizde anlatacağız:

Not: Üzerinde çalıştığınız işletim sisteminden bağımsız olarak, burada bağlantıyı izleyerek oluşturabileceğiniz bir QQ hesabı gerekir.

Ayrıca, her iki oyun da şu an Çin’de olan sunucularla Erken Erişimde olduğundan gecikme(lag) sorunu yaşayabilirsiniz.

PUBG Mobile’i Herhangi Bir Ülkede Yükleyin Pubg Mobil Apk indir

1- Buradan Android cihazınıza indirin ve yükleyin.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tencent.ig&hl=tr&gl=US

2- Daha sonra, TapTap App Store’u açın ve “PUBG” arayın. Alternatif olarak, aşağıdaki doğrudan bağlantıları ziyaret edebilirsiniz:

3- Pubg mobil apk indirdikten sonra, QQ Kimliğinizle giriş yapmanız yeterli, oynamaya hazırsınız.

pubg mobile indir

iPhone veya iPad’e PUBG Mobil uygulamasını yükle

Not: iOS 11’i çalıştıran iPhone X ve iPhone 8 Plus’da aşağıdaki yöntem denendi ve iyi çalıştı.

1- Başlamak için önce Ayarlar -> Genel -> Dil ve Bölge‘ye gidin ve bölgeyi “Çin” olarak değiştirin.

2- Bir sonraki adımda Ayarlar -> iTunes & App Store‘a gidin. Apple kimliğinize ve ardından “Apple ID Görüntüle” üzerine dokunun. Şimdi App Store’unuzun bölgesini “Çin” olarak değiştirin.

Not: Adresinizi ve Telefon Numaranızı girmeniz gerekecektir. Gerçek bir kimlik bilgileriniz yoksa buradan rastgele ayrıntılar üretebilirsiniz.

3- Şimdi bunu yaptın, sadece App Store’a git ve PUBG araması yap. Alternatif olarak, aşağıdaki bağlantıları izleyebilirsiniz:

4- İstediğiniz oyunu indirdikten sonra oyuna başlayın ve QQ Kimliği ile giriş yapın.

Not: Kullanıcılar, oyunda bir hesap oluşturmada  WeChat hesaplarını da kullanabilirler. Sorunsuz bir süreç için bir QQ hesabı kullanmanızı veya bunları oluşturmanızı öneririz.

Steam üzerinden rekor kıran oyunun mobil versiyonu açıkcası oldukça iyi. Mobil oyun deneyiminizi en yukarıya taşıyacak Pubg mobil versiyonu gece uykuları kaçıracak cinsten.

SONUÇ

Lütfen yalnızca güvenilir kaynaklardan uygulama indirin ve cihazınızın güvenlik ayarlarını kontrol ederek güvenliği sağlayın.

Yorumlar (3)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER

Selcuk 1 ay önce

Pung oyunu nasıl indiririlir

Anonim 1 ay önce

Pung oyunu nasıl indilirir

    Mustafa İyitütüncü 1 ay önce

    gerekli bilgilerin hepsini yazıda belirttik pubg mobile indirebilirsiniz