PUBG Sistem Gereksinimleri 2024 oyuncuların en çok ilgilendiği konularında başında gelmektedir.

Oyundan çok daha fazla keyif almanızı sağlayan bu gereksinimileri sizler için araştırdık gelin birlikte bakalım.

PUBG Corporation tarafından geliştirilen ve yine bu şirketin başını çektiği ve ortaklıklarını yaptığı Microsoft Studios (Xbox One) ve Tencent (mobile)’in yayınladığı PUBG, ya da bir diğer adı ile PlayerUnknown’s Battlegrounds, son zamanların en popüler oyunları arasına ismini çoktan yazdırdı.

PUBG Sistem Gereksinimleri 2020

Pubg sistem gereksinimleri oldukça kafa karıştıran ve fps bakımından zorunlu bir konu, hatta oyun performansı oldukça önemli ki 20-30 fps altında oyundan neredeyse keyif almak ve adam vurmak oldukça zor.

Pubg önerilen sistem gereksinimleri ile daha keyifli bir oyun deneyimi yaşamak istiyorsanız makalemiz tam size göre!

PUBG Önerilen Sistem Gereksinimleri

PUBG Sistem Gereksinimleri 2021

Kraliyet savaş sanatı (Battle Royal) oyun türlerinden biri olan PUBG, milyonlarca oyun severe ulaşmayı başarmış harika bir çok oyunculu video oyundur. Oyun daha çok görev ağırlıklı ilerler ve oyunun başında uçakta size bu görevlerde neler yapmanız gerektiği konusunda bilgi verilir.

Uçaktan indiğinizde ise 100’e yakın oyun şablonu sizleri bekliyor olacaktır. Ve siz elinizde ki hazır silahlar ya da oyun içerisinde topladığınız ve kullanmaya hak kazandığınız silahlar ile gizemli bir yolculuğa başlarsınız.

Oyunda amaç diğer oyuncuları öldürüp hayatta kalmaktır ya da belirlenen süre içerisinde en fazla can yüzdesine sahip olmaktır.

PlayerUnknown’s Battlegrounds, PUBG oyununda 100’e yakın oyuncu vardır ve her oyuncu online olarak tekli, 2’li ya da 4’lü takımlar eşliğinde rakipler ile mücadele eder. Counter Strike benzeri bir oyun olmasına rağmen oyuncu profilleri, modüller ve güncellemeler bu alanda PUBG’yi bir adım daha öne taşımaktadır.

Dilerseniz bu mükemmel oyunu oynayabilmeniz için gerekli minimum sistem gereksinimlerine bir göz atalım!

PlayerUnknown’s Battlegrounds, PUBG Sistem Gereksinimleri

PUBG Sistem Gereksinimleri 2020

İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7, Windows 8.1, Windows 10 ve ayrıca uyumluluk modunda diğer işletim sistemlerini kurabilir ve bu oyunu yükleyebilirsiniz.

İşlemci: Intel Core i3-4340 veya eş değeri olan AMD FX-6300 işlemci ya da üstü bu oyun için ideal bir işlemci olacaktır. Ayrıca kasma problemi yaşayacaklar için en az 8 çekirdek olmasına dikkat edilmesi gerekir.

Bellek: 6 GB RAM ile oyun kasılmalarından büyük ihtimalle kurtulabilir ve donma olmadan bu oyunu oynayabileceksiniz.

Ekran Kartı: nVidia GeForce GTX 660 2GB / AMD Radeon HD 7850 2GB veya daha üstü ekran kartı ile zengin grafiklere ve videolara sahip bu oyunu problemsiz izleyebilirsiniz.

DirectX: Sürüm 11 ve üzeri yeni güncellemeler ile oyunu oynayabilirsiniz.

Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı ile diğer oyuncular ile çok oyuncu modunda ve multiplayer olarak oynayabilirsiniz.

Depolama: 30 GB kullanılabilir alan bu oyunu indirip kurabilmeniz için sahip olmanız gereken minimum disk alanı olacaktır.

PUBG Sistem Gereksinimleri 2020

Pubg Sistem Gereksinimleri Minimum

  • Ekran Kartı: AMD Radeon R7 370 2GB yada  Nvidia GeForce GTX 960 2GB
  • İşletim Sistemi:  Windows 10, Windows 8.1, 64-bit Windows 7
  • Ram: 8 GB Ram
  • Depolama: 30 GB Kullanılabilir Alan
  • İşlemci: AMD FX-6300 yada  Intel Core i5-4430

Pubg Sistem Gereksinimleri Tavsiye Edilen 

  • Ekran Kartı: AMD Radeon RX 580 4GB veya  Nvidia GeForce GTX 1060 3GB
  • İşlemci: AMD Ryzen 5 1600 yada Intel Core i5-6600K
  • Ram: 16 GB RAM
  • İşletim Sistemi: Windows 10,Windows 8.1, 64-bit Windows 7
  • Depolama: 30 GB Kullanılabilir Alan

Bilgisayarım PUBG’yi Kaldırır Mı ?

Arkadaşlar sizler için şu şekilde bir program var. Can you run it ( çalıştırabilirmisin ) isimli website, bilgisayarınızın seçtiğiniz herhangi bir oyunu kaldırıp, kaldıramayacağını size bildiriyor.

PUBG Sistem Gereksinimleri 2020

Sistem oldukça basit. Dilediğiniz oyunu listeden seçip, can u run it butonuna basmanız yeterli, daha sonra bir program inecek ve sisteminizi tanıyacak ve sisteminizin oyunu kaldırıp kaldıramayacağını size bildirecek.

Pubg sistem gereksinimleri max ve pubg önerilen sistem şeklinde görebilirsiniz. Pubg sistem gereksinimleri minimum ve önerilen pubg sistem gereksinimleri programı çalıştırdıktan sonra karşınıza çıkacaktır.

PUBG Sistem Gereksinimleri 2020

Sistemi bizimde test ettiğimizi ve gayet iyi çalıştığını söyleyelim. Eğer farklı bir battle royale oyununda denemek isterseniz https://webhakim.com/hyper-space-sistem-gereksinimleri.html bu oyunda deneyebilirsiniz.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER