Windows işletim sistemleri dizisi, her zaman, oldukça özelleştirilebilir olmuştur. Bununla birlikte, bu özelleştirmenin büyük bir kısmı, zaman zaman duvar kâğıdını değiştirmek veya birçok resmi ve üçüncü taraf temaları kullanmakla sınırlıdır.

Windows masaüstünüzü en iyi şekilde değiştirmenize izin veren birkaç rainmeter tema seçeneği var. Rainmeter tartışmasız en popüler olanı ve rainmeter tema içerisindeki en iyiler bu makalemizde.

Masaüstünde fazladan bir bilginin (örneğin Saat, Ağ İstatistikleri, İşlemci kullanımı, E-posta, RSS beslemeleri) görüntülenebilmesi için, aynı anda kullanılabilir sayısız dış görünüm sayesinde, hayal bile edilemeyecek şekilde ayarlanabiliyor. Ancak en iyi skinleri bulmak oldukça zor olabilir.

Rainmeter Temaları

Rainmeter’ı en iyi şekilde kullanmanıza yardımcı olmak için buradayız. Son derece güçlü ve özelleştirilebilir olan Rainmeter temaları, masaüstünüzün görünüşünü tamamen değiştirmenize izin veren ücretsiz bir masaüstü kişiselleştirme programıdır.

Not:  Bu skinleri kullanabilmek için, Windows PC’nizde Rainmeter yüklü olması gerekir. XP’den Windows 10’a kadar tüm Windows sürümleriyle uyumludur.

1- TECH-A

Rainmeter Tema indir

Fütüristik, şaşırtıcı hem de çok yönlü. CPU kullanımı, RAM kullanımı, Saat ve tarih gibi bir bilgi dizinini görüntüleyebilir. Bunun yanı sıra, hepsi animasyonlu, döner bir çekirdek etrafında düzenlenmiş sistem klasörleri (örneğin Belgelerim) ve Disk bölümleri için kısayollar da vardır. Rainmeter tema indir (rainmeter skins indir) seçeneği makalenin altındadır.

İndirmek için tıklayın.

2- IronMan-Jarvis

Rainmeter Tema indir

IronMan-Jarvis Rainmeter teması son derece iyi çalışacağından, JARVIS destekli bir bilgisayar elde etmek için Tony Stark olmak zorunda değilsiniz. Kolayca yeniden konumlandırılabilen çoklu modüllere sahip, süper özelleştirilebilir bir tema. Görüntülenen bilgilerden bazıları saat, tarih, sabit disk kapasitesi ve sıcaklık bilgileri, RSS beslemeleri ve klasör kısa yollarını içerir.

İndirmek için tıklayın.

3- Avengers Shield OS

Rainmeter Tema indir

Gerçek hayatta kendi süper kahramanlar takımınızı toplamak (ve koordine etmek) biraz zor olsa da, bilgisayarınızda otururken her zaman Nick Fury oynayabilirsiniz, Avengers SHIELD OS Rainmeter skin sayesinde.

Birden çok çözünürlükte mevcuttur. Tarayıcı ve Medya oynatıcı gibi sık erişilen uygulamalar için kullanışlı kısa yollar içerir. Diğer şeyler Ses kontrolü, Medya oynatma / kontrol çubuğu, RAM ve CPU kullanım ekranı, kapatma ve yeniden başlatma düğmeleri ve en önemlisi SHIELD Eagle etiketini içerir. Rainmeter tema indir butonu makale sonlarındadır.

İndirmek için tıklayın.

4- Mass Effect

rainmeter skins indir

BioWare’in eleştirel beğeni toplayan oyun serisinin hayranları için oluşturulmuş son derece şık ve fonksiyonel bir skindir. Skin, tümü serbestçe yeniden düzenlenebilen Zaman ve tarih çubuğu, Medya oynatma ve Kontrol paneli, Sabit disk bilgi paneli ve Ağ istatistikleri grafiği gibi çok sayıda modül içerir.

İndirmek için tıklayın.

5- Senja Suite

rainmeter skins indir

Minimalizm hayranı iseniz, Senja Suite’i seveceksiniz. Hafif ve temiz, sadece temelleri önemseyen bir Rainmeter skinidir. Görüntülenen bilgiler, Sistem klasörü kısayolları, Sık kullanılan resimlerin Slayt Gösterisi, Kontrol düğmeli Medya bilgisi ve Kapatma / Yeniden Başlatma / Oturum kapatma düğmelerine ek olarak zaman bilgisi sağlayan eklentiler ve diğerleri..

İndirmek için tıklayın.

6- ALIENS

rainmeter temaları

Arka planı ön plana çıkaran ve sisteminiz hakkında tüm detayları size sunan güzel bir skin. Birçok modüle sahiptir. Modüller yapılandırılabilir ve Disk bölümü kısayollarından Güç durumuna ve Ağ yükleme / indirme hızlarına ve Sistem saati ve tarihine kadar her şeyi içeriyor.

İndirmek için tıklayın.

7- Eker Lina

rainmeter temaları

En güzel tasarımlı Rainmeter dış görünümlerinden biri olan Eker Lina, her biri tutarlı bir tasarıma sahip küçük aletler gibi görünen çok sayıda alt modülden oluşmaktadır. Bu nedenle, cildin alt elemanları, her türlü harika görünümlü içerikleri yaratmak için gereksinimlere göre düzenlenebilir. Eker Lina, Sistem klasörü ve sürücü kısayolları, Medya denetimleri, RSS beslemeleri, Saat ve Tarih ve Geçerli hava durumu gibi birçok veriyi görüntüleyebilir.

İndirmek için tıklayın.

8- Simple Media

rainmeter tema

Adına uygun olarak, Simple Media, Rainmeter için bulabileceğiniz daha basit görünümlü ve temel skinlerden biridir. Ancak, basit ve basit bir şekilde alt modüllerin görüntülenmesiyle ilgili temel bilgilere sahip olmanızı sağlar.

Simple Media, harika görünümlü bir yazı tipine sahiptir. Ve çözünürlükten bağımsız olarak hemen hemen her türlü masaüstü bilgisayarlarda iyi çalışan bir tasarım sayesinde oldukça harika görünüyor. İçerilen modüller, geçerli Tarih ve Saat, Geri Dönüşüm Kutusu durumu ve geçerli Sıcaklık değerini göstermek için kullanılabilir ve her üçü için birden fazla seçeneğiniz var.

Bu yazımızda Windows’u daha da güzelleştirmek için kullanabileceğiniz Rainmeter programına uygulayabileceğiniz birkaç güzel temadan bahsettir. Sizin de kullandığınız güzel temalar varsa yorum yaparak bize iletebilirsiniz.

İndirmek için tıklayın.

Yorumlar (1)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER

Görkay 4 yıl önce

Amatical da listede olmalıydı