Refleks geliştirme oyunu makalemizde, lol refleks testi ve diğer oyunlarda hızınızı arttıracak diğer uygulamalara yer verilmiştir. Refleks oyunları sizlerin oyunlardaki aksiyon içerisinde rakiplerinize göre daha çabuk hareket etmenize olanak sağlamaktadır.

Android şu anda dünyadaki en popüler akıllı telefon işletim sistemidir.

Android’in bu kadar popüler olmasının nedenlerinden biri, sunduğu uygulamaların sayısıdır. Her şeyden önce oyun, Android’in son derece popüler olduğu bir alandır. Çeşitli türlerde çok sayıda oyun mevcuttur.

Oyunlarda çok iyi olabilmek için, reflekslerinizin league of legends (lol) veya counter strike: global offansive (csgo) efsaneleri faker ve f0rest gibi olması gerekmektedir.

Refleks Geliştirme Oyunu

refleks geliştirme oyunu

Refleks geliştirme oyunu, burada yeteneklerinizi gerçekten test eden Android için 6 ilginç ve zorlu, bunun yanı sıra ücretsiz ve sınırsız oyun deneyiminden bahsediyoruz. Eğer meydan okumaya hazır olduğunuzu düşünüyorsanız, indirin ve oyunları deneyin.

1- Alto’s Adventure

refleks oyunları

Alto’s Adventure, snowboard’u seven ve dağda çalışan tüm lamaları yakalamak için görevde olan bir dağ çocuğunun hikayesidir. Oyuncu olarak göreviniz, karla kaplı dağda, görevlerini tamamladığından emin olmak için tüm yönleriyle Alto’ya rehberlik etmektir. Oyunda zorlu engeller karşımıza çıkıyor.

Bu oyunda basamak yok, bunun yerine oyunun seviyeleri var. Onları geçerken, yeni yetenekleri ve yeni oyuncuların kilidini açarsınız. Bazıları Alto’nun hızlıca geri döndüğünü veya dağların altından daha hızlı kaymasını sağlıyor.

Genel olarak, bu oyun eğlenceli saatler vaat ediyor ve oynamaya devam ederken kesinlikle bazı yeni beceriler öğreneceksiniz.

>> Oyunu Google Play Store’dan indirmek için tıklayın.

2- Papery Planes

refleks oyunları

Kağıt uçaklar yapmayı ve uçurmayı seviyorsanız, bu oyun kesinlikle sizin için yapıldı. Papery Planes, en iyi çocukluk hatıralarından birinin hiç bitmeyen bir oyun olarak harika bir uyarlamasıdır. Siz oyuncu olarak, yolda bütün kayalar vasıtasıyla bir kağıt uçak manevra etmekten sorumlusunuz. Kolay değil mi? Aslında hareketinizi önceden görür ve ilerledikçe yeni meydan okumalar sunar.

Refleks oyunları arasında olan papery oyununun amacı basittir – madeni para toplamak için tüm engelleri aşmanız gereken bir kağıt uçağınız var. Yeterli miktarda para toplayabildikten sonra, bunları uçağınız olan envanterinizi yükseltmek için kullanabilirsiniz.

Daha küçük, daha çevik kağıt uçaklar daha pahalıdır, ancak ilerleme halindeyken zorluk her saniyede bir artışa devam ettikçe kesinlikle onlara ihtiyacınız olacaktır.

>> Oyunu Google Play Store’dan indirmek için tıklayın.

3- 2048

refleks oyunları

Play Store’da Editörün Seçimi oyunu olarak seçilen 2048, şu anda en zorlu oyunlardan biridir. Oyunun amacı çok basittir. Tek yapmanız gereken, kareler şeklinde sunulan sayıları eklemeye devam etmek ve daha büyük bir sayı olan bir kare yapmaktır. Her şeyi zorlu tutmak için ilginç bir şey var; başlamakta olduğunuz birçok kareler var ve ilerledikçe sayı artmaya devam ediyor.

Oyuncu olarak rolünüz, alanın en az sayıda kareden temiz tutulmasıdır. Temelde oyun tahmin etmenizi ve oynamanızı gerektirir. Mevcut durum ve gelecek senaryo ile ilgili olarak hareketin sonucunu gerçekten düşünmek zorundasınız. Oyunun amacı 2048 numaralı kare oluşturmaktır.

>> Oyunu Google Play Store’dan indirmek için tıklayın.

4- Break Liner

refleks oyunları

Bir roketten sorumlu olduğunuz bir oyunu hayal edin ve sorumluluğunuz rota sadece bir çizgi boyunca hareket ettirerek yeni yüksekliklere taşımaktır.

Kulağa çok basit geliyor değil mi? Ancak, bir bükülme var. Oyun tarafından benimsenen yapay zeka motoru deseninizi tanır ve ondan öğrenir.

Bunun anlamı, oyun ne kadar iyi oynanırsa oynansın o kadar zor olur. Oyunda sizin için çeşitli zorluklar vardır. Bu şekli değiştiren ve patlayan çizgileri ve çeşitli zorlukları içerir. Başarılı olmak için gerçekten hızlı olmak zorundasınız ve bu oyun kesinlikle el-göz koordinasyonunuzu artıracaktır.

>> Oyunu Google Play Store’dan indirmek için tıklayın.

5- Smash Hit

refleks oyunları

Smash Hit, çelik bilyelerin yardımıyla cam nesnelerin kırılmasını içerir. Bununla birlikte, oyun, camın parçalanmasını en gerçekçi biçimde yakalayan ve yeniden canlandıran parlak bir fizik motoru kullanıyor.

Oyun, oyun taktiklerini öğrenmek için bir takım aşamalar sunmaktadır. Onları hakim olduktan sonra, daha zor aşamalara geçebilir veya yapmanız gereken tüm nesneleri parçalamak olan bitmeyen Zen moduna geçebilirsiniz.

Bu oyunu sürekli olarak size rastgele sürprizler attığı için hafifçe çekmeyin.  Bir yanlış hareket ve tüm topları kaybedersiniz. Ancak, yeterince dikkatli iseniz, iyi ödüllendirilirsiniz. Fazla zarar vermeden devam ederseniz, aynı anda çekebileceğiniz birden fazla top şeklinde daha fazla güç kazanırsınız.

>> Oyunu Google Play Store’dan indirmek için tıklayın.

6- Snake vs Block

refleks oyunları

Başlıkta yılan kelimesi tarafından aldanmayın. Refleks geliştirme oyunu, birkaç milyon yıl önce Nokia telefonlarının önemli noktalarından biri olan yılan oyunu kadar basit değil. Şaka bir yana, Snake vs Block hızlı hesaplama ve yıldırım hızlı el göz koordinasyonu gerektirir.

Oyunun amacı yılanın büyüklüğünden daha büyük bir blokla asla temas etmemesini sağlamaktır. Yılan bir bloğun her dokunduğunda, boyutu bloğun üzerinde bulunan sayıya göre azaltılır. Doğru tahmin ettiğiniz gibi, amacınız, yılanın karşılaşacağı bloğun sayısından daha fazla olduğuna ve sizi sağlıklı bir rekabet ortamında tutmak için güç kaynakları olduğuna emin olmak için ilerlemeye devam etmektir.

Her zaman olduğu gibi, oyun motoru ilerledikçe zorluk seviyesini artıracaktır. Bu oyuna bağımlı olduğunuzda geri dönüş yoktur.

>> Oyunu Google Play Store’dan indirmek için tıklayın.

Refleks oyunları sizlerin oyunlardaki hızınızı arttırabilir. Refleks gelişmesi bir yana, bu oyunlar daha hızlı reaksiyon vermenizi de sağlayabilir.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER