Samsung cihazlarının güvenliğini artırmak amacıyla getirilen Factory Reset Protection (FRP) kilit mekanizması, cihaz sahiplerine ekstra bir koruma sağlarken, unutulan hesap bilgileri veya cihaz değişiklikleri nedeniyle kullanıcılar için bazen istenmeyen bir engel haline gelebilir.

Hayatın olağan akışında telefonumuz çalınabilir yada telefon yanlışlıkla fabrika ayarlarına sıfırlanabilir. Dahası ikinci el Samsung telefon almayı düşünebilirsiniz, bunun FRP aracı kilitli olabilir. İşte bu noktada Samsung FRP kilit açma aracı işlemine ihtiyacınız olacaktır.

İkinci el telefonu aldığınızda fabrika ayarları sıfırlanmış olabilir, Google hesabı kilitli olduğu anlamına gelmektedir. Peki sıfırladıktan sonra Google hesap doğrulamasını nasıl atlanır? Android desen kilidini açma işlemi nasıl olur? Tüm detaylarına bakalım.

Samsung FRP Kilit Açma Aracı

Samsung FRP Kilit Açma Aracı

Samsung FRP kilit açma aracı ile kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. İkinci el telefon almış olabilirsiniz, desen kilidi unutmuş olabilirsiniz, kolay açabilirsiniz.

Kolay Samsung Frp Aracı

Bilindiği üzere zaman zaman telefonlarda sorun oluşabiliyor. Özellikle ekran kilidi şifreyi unutmak, parmak izlerini unutmak yada telefon deseni unutmak gibi ufak tefek problemler meydana geliyor.

Dahası Samsung cihazınızda Google kilidini atlamayı istemek büyük bir sorun haline gelebilir. Bu noktada, Samsung FRP baypas aracına en iyi alternatif, iToolab UnlockGo (Android) olmaktadır.

Ayrıca Mac yada bilgisayar kullanarak Samsung FRP kilidini açabilir, Android’deki tüm ekran kilitlerini sıfırlayabilirsiniz.

Android cihazınızı Windows veya macOS PC’nize bağlayın, Android için UnlockGo’yu açın. Hemen alttaki işlemleri uygulayın.

  • Samsung FRP’yi atlayın, Android 12/13’e kadar Google/PIN doğrulamasını kaldırın.
  • Xiaomi, Redmi, vivo, OPPO’da FRP’yi tamamen atlayın.
  • Şifre, desen, PIN, parmak izi, yüz tanıma olmadan Android telefonların/tabletlerin kilidini açın.
  • Samsung telefonları ve tabletleri tek tıkla fabrika ayarlarına sıfırlayın.
  • Veri kaybetmeden veya fabrika ayarlarına sıfırlamadan (S7’den önce) Samsung cihazlarının kilidini açın.
  • Samsung, Motorola, Huawei, Google, LG vb. için kullanışlı Android kilidi açıcı.

Android Desen Kilidini Açma

Kilit ekranı desenini çizerek, kullanıcı telefonun kilidini açabilir ve ardından Ana Ekranına erişebilir. Kullanıcı telefon düzenine kilitlenirse ne olur? “Deseni unuttuysam telefonun kilidini nasıl açarım?” diyorsanız. Bunun detaylarını anlattık.

iToolab UnlockGo (Android)

Şifrenizi, PIN’inizi unuttuysanız veya kullanılmış bir cihaz satın aldıysanız ancak parmak izi kilidi ve yüz tanıma sistemlerine giriş yapamıyorsanız, Android için UnlockGo‘yu kullanarak, Android modeli kilit açma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Kolay Android kilit açma aracını kullanarak Samsung/Xiaomi/Redmi/Vivo cihazlarında Google kilidini (FRP) kolayca atlayabilirsiniz.

Sıfırlamadan Sonra Google Hesap Doğrulaması Nasıl Atlanır?

Google hesap doğrulamasında takılıp kaldıysanız ve Samsung’ta Google doğrulamasını nasıl atlayacağınızı bilmiyorsanız, detaylarını sizler için derledik.

Böyle bir durumda telefonun kilidini açmaya yardımcı olan şirket tarafından yerleşik herhangi bir dahili araç veya hizmet yoktur.

Android için iToolab UnlockGo, Samsung telefonlarında ve tabletlerinde Google doğrulamasını atlamanıza olanak tanır.

Profesyonel bir Samsung FRP ve Google doğrulama baypas aracıdır. Samsung cihazınızı bilgisayara bağlayarak, fabrika ayarlarına sıfırladıktan sonra 5 tıklamayla Google doğrulamasını atlayabilirsiniz.

Farklı Yöntemlerle Karşılaştırma

Samsung FRP kilit açma işleminde farklı araçlarda mevcuttur. Bizim önereceğimiz en iyisi iToolab UnlockGo uygulaması mevcuttur.

Genel olarak uygulamalar ile çözüm yoluna gidilmektedir. Samsung’dan tüm tarihi ve ayarları tek tıklamayla silin. Tüm Android işletim sistemi sürümleri için kullanılabilir. Samsung’u toplu olarak biçimlendirmek için sağ el aracı

  • Samsung’u fabrika ayarlarına sıfırlama
  • Samsung FRP baypası
  • Veri kaybı olmadan Samsung kilit ekranının kilidini açın

Sonuç

Genel olarak baktığımızda Samsung FRP kilit açma aracı yaygın olarak kullanılmaktadır. Anlattığımız gibi telefon deseni unuttuysanız, fabrika ayarlarında sıfırlandığında bu yöntemlerle gereken çözüm yollarını bulabilirsiniz.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER