Sarahah, çalışanlarınızdan ve arkadaşlarınızdan dürüst geri bildirim almak suretiyle, güçlü yönlerinizi ve iyileştirme alanlarınızı keşfetmenize yardımcı olur. Şimdi sarahah hesap silme işlemine bakalım.

Sarahah Hesap Silme

Hesabınızı telefonunuzdan silmeye çalışmayı unutun, bunu yapamazsınız. Uygulamayı silmek aslında hesabınızı kapatmakla eş değildir.

Uygulamayı telefonunuzdan silerseniz, kullanıcı adı arandığında görünmeye devam edersiniz ve diğer kullanıcılar hesabınıza yine de mesaj gönderebilir.

Sarahah hesap silme linki: https://www.sarahah.com/Account/Login

Bilgilerinizi tamamen Sarahah veritabanından temizlemek için önce hesabınıza bir masaüstü veya dizüstü bilgisayarda oturum açmanız gerekir. Birkaç basit adımda hesabınızı silmek mümkündür. İşte böyle:

1 –İlk olarak uygulamaya giriş yapın.

sarahah hesap silme

Giriş yap oradan tarayıcınız ve iş yoluyla Sarahah hesabına.
Her zamanki gibi kullanıcı bilgilerinizi girin. Buradan Sarahah, fotoğrafına ve aldığın mesajlara bakarak, profiline yönlendirecek.

2. Ayarlar kısmına gidin.

sarahah hesap silme

Hesap ayarlarınızı görüntülemek için ekranınızın sağ üst kısmındaki “Ayarlar” bağlantısını izleyin. Buradan, kişisel bilgilerinizi düzenleyebilir, şifrenizi sıfırlayabilir ve nihayetinde hesabınızı silemezsiniz!

Ekranın solundaki “hesap kaldır” yazan sekmesine gidip seçin.

3. Hesabınızı Kaldırın

sarahah hesap silme

Buradan, hesabınızı silmek için gereken tek şey “Kaldır” düğmesine tıklamanızdır veya buradan sarahah hesap silme linkine tıklayabilirsiniz.

Sarahah, hesabınızı silme işleminin geri döndürülemez bir hareket olduğuna dair bir hatırlatma isteyecektir ; bu nedenle son kez hesabınızı silmeden önce biraz düşünün.

Sarahah Hesap Dondurma İşlemi

sarahah hesap dondurma

Çıktığı 2017 yılında en çok indirilen uygulamalar listesine girmeyi başaran Sarahah, hesap silme ve hesap dondurma işlemlerini ne yazık ki birlikte sunmuyor.

Hesap silme işlemini kolayca bilgisayar veya laptop üzerinden yapabilsek de sarahah hesap dondurma işlemi yapılamıyor. Sarahah hesabınızı sonsuza dek silmelisiniz veya hesabınıza karışmayarak öylece durmasını beklemelisiniz.

Not: Sarahah hesabınızı silerseniz, tekrar geri dönüşü olmadan hesabınız kalıcı olarak silinmiş olur. Mesajlar vs. hiçbir şekilde geri getiremezsiniz.

Bu yüzden hesabınızı silmeden önce düşünmenizde veya mesajlarınızı yedeklemenizde fayda var. Aksi halde hesap dondurma işlemi bulunmadığından kalıcı olarak hesabınız silinir.

Yorumlar (1)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER

Muhsin 6 yıl önce

Çok yardımcı oldu teşekkürler, ancak sarahah hesap dondurma neden yok anlamadım, kalıcı olarak sarahah hesabını silmek mantıksız