Bir kişinin yaptığı seçimler, özellikle de ani kararlar vermeleri gerektiğinde stresli durumlar bağlamında onlar hakkında bazı şeyleri ortaya çıkarabilir.

Bu kişilik testi durumunda bakalım siz olsaydınız hangi kararı verirdiniz, anlık bir karar vermeniz gerekmektedir ve sadece bir şeyi seçebilirsiniz.

Siz Olsaydınız İlk Kime Yardım Ederdiniz!

yardim testi kişilik testi

Seçiminizi yaptıysanız cevaplara birlikte bakalım.

1 Numarayı Seçtiyseniz

Güçlü bir ahlak duygusuna sahipsiniz, ayrıca  geleneklere ve göreneklere saygı ile iyi yetiştirildiniz.

Sorunlara her zaman rasyonel yaklaşırsınız ve asla düşünmeden hareket etmezsiniz. Adaletsizliklere karşı her zaman dik duruyorsunuz.

2 Numarayı Seçtiyseniz

Seçiminiz çok hassas olduğunuzu ve birden fazla kez yaralandığınızı gösterir. Fazla polyannacı olduğunuz söylenebilir. Arkadaşlarınız sizinle birlikte olduklarında sakin hissederler. Ortam yumuşatmayı çok seven birisiniz.

3 Numarayı Seçtiyseniz

Yaygarayı sevmiyorsunuz ve asla insanların size sorduğundan daha fazlasını yapmıyorsunuz. Siz doğal bir lidersiniz ve aynı derecede güçlü insanları bir mıknatıs gibi yanınıza çekebilme kabiliyetiniz var.

4 Numarayı Seçtiyseniz

Hayatı parlak renklerde gören, iyimser bir insansınız ve nadiren de olsa sorunlarına dikkat ediyorsunuz. Başkalarıyla hızlı bir şekilde ortak bir dil bulursunuz ve kendinizi fazla çalıştırmayı sevmezsiniz. Diğer yandan meraklı bir doğanız var ve bu nedenle maceralara bayılıyorsunuz.

Kaynak : https://brightside.me/wonder-quizzes/answer-this-question-without-thinkingyour-result-will-be-seriously-revealing-350060/
Yorumlar (4)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER

Anonim 2 yıl önce

3 numarayı seçtim çünkü adam iki saniye sonra kendini yerde bulucak aynı zamanda 4 numara acil değil,kitap candan değerli mi? 2 numaradaki çocuğun acil bir tarafı yok yani üç numara

Anonim 3 yıl önce

Yav 4 ü seçen kadın olduğu için seçmiştir 😀

metin karaca 4 yıl önce

çocukları çok sevdiğim ve kendi çocuklarım özlediğim için 2 numarayı seçtim. saçma sapan testler yapıyorsunuz.

    Mustafa İyitütüncü 4 yıl önce

    değerli yorumunuz için teşekkürler