Spotify e postasız şifre değiştirme işleminde, ilk olarak https://www.spotify.com/tr/password-reset adres çubuğuna yapıştır, E-posta adresini veya kullanıcı adınızı girin.

Mailine gönderilen iletideki linke tıklayın. Yeni şifre belirleyin. Spotify’a üye olunan mail adresini değiştirmek için hesap ayarlarını kullanabilirsiniz.

Spotify bilindiği üzere müzikseverlerin en çok buluştuğu alandır. Bin bir türlü şarkıların olduğu yerde kullanıcılar severek kullanmaktadır. Tabi birde doğal olarak bazen aksaklıklar oluyor. Şifre değiştirme işlemi gibi.

Spotify Şifre Değiştirme Telefondan (E-postasız – K.adı İle)

Spotify Sifre Degistirme Telefondan E Postasiz

Spotify şifre değiştirme telefondan nasıl yapılır, en kısa ve basit adımlarına aşağıdan birlikte bakalım.

1- İlk olarak telefon açın ve Chrome’dan yada hangi tarayıcıyı kullanıyorsanız Spotify sitesine giriş yapın.

2- Daha sonra sağ üst tarafta bulunan Oturum Aç kısmına tıklayın.

3- Çıkan ekranda Facebook ile giriş yapabilirsiniz yada E posta ile giriş yapabilirsiniz. E posta kayıtlı ise giriş yapın.

spotify şifre değiştirme

Not: Burada eğer e postayı hatırlamıyorsanız şifremi unuttum kısmına tıklayın ve direkt olarak telefona kod gelecektir, direkt olarak şifreyi değiştirebilirsiniz.

4- Spotify hesabına giriş yapacaksınız, giriş yaptıktan sonra sağ üstte yatay çizgi olan kısma tıklayın ve parolayı değiştir kısmına tıklayın.

Kısa yöntem olarak https://www.spotify.com/tr/account/change-password/ bu linke tıklayabilirsiniz.

spotify sifre degistir

5- Daha sonra sizden eski şifrenizi isteyecek onu girin daha sonra girmek istediğiniz yeni şifreyi girin. Altta bulunan yeni parola kısmına tıklayın.

spotify sifre degistirme 2020

SONUÇ

Bu adımları izledikten sonra Spotify hesabınızın şifresi değiştirilmiş olacaktır. Özellikle şifrenizin güvenliği için, karmaşık ve kolay tahmin edilemeyecek bir şifre seçmeniz önemlidir. Ayrıca, aynı şifreyi farklı hesaplarınızda kullanmaktan kaçınmak da önemlidir.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER