State of Decay 2 sistem gereksinimleri minimum, önerilen ve kaç GB olmak üzere hepsini derledik.

Bilindiği üzere oyun Microsoft tarafından yayınlanan mükemmel nefes kesen bir oyundur. Dünya genelinde hayatta kalma zombi oyunlarında neredeyse başı çekmektedir.

State of Decay 2’nin minimum ve önerilen sistem gereksinimleri şu şekildedir:

State of Decay 2 Sistem Gereksinimleri

state of decay 2 sistem gereksinimleri

Oyun, bilindiği üzere tam bir zombi oyunudur. Hayatta kalma oyununu seviyorsanız ve zombi ile mücadele etmek istiyorsanız, oyun mükemmellik sunuyor.

Tabi bu oyunu en yüksek seviyede heyecanı yaşamak istiyorsanız, iyi bir donanıma ihtiyaç duyulmaktadır. Siz oyunlar için hepsini derledik.

Minimum Sistem Gereksinimleri

State of Decay 2 Sistem Gereksinimleri minimum

  • İşlemci: Intel i5-2500 @2.7Ghz yada AMD FX-6300
  • İşletim Sistemi: Windows 10 (64-bit)
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 760 2GB yada AMD Radeon HD 7870
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Depolama: 30 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri

State of Decay 2 Sistem Gereksinimleri onerilen

  • İşlemci: Intel i5 4570 @ 3.2Ghz yada AMD FX-8350
  • İşletim Sistemi: Windows 10 (64-bit)
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1650 4GB yada AMD Radeon R9 380
  • Bellek: 16 GB RAM
  • Depolama: 30 GB kullanılabilir alan

State of Decay Kaç GB?

State of Decay Kac GB

Oyunda hayatta kalma oyunu olduğu için ve çok iyi efektler bulunduğu için iyi bir donanıma ihtiyaç duyulmaktadır. Oyunu iyi şekilde oynamak için en az 30 GB ihtiyaç duyulmaktadır. Umarım çok iyi oyunda oynarsınız ve zombilerden kaçabilirsiniz. Size iyi oyunlar.

State of Decay 2 Hakkında

State of Decay 2, zombi dünyada tam bir hayatta kalma oyunudur. Hayatta kalmayı başaran ufak bir topluluk bir yerlere yerleşir ve kendi dünyalarını inşa etmeye çalışır. Diğer yandan ise burada tüm kararları siz ve arkadaşlarınız almaktadır.

Siz kendi ekibinize kimlerin geleceğini, nereye yerleşeceğini, üssünüzü nasıl yapacağınızı ve yükseltebileceğinizi siz karar veriyorsunuz.

Bu arada hayatta kalmanın en önemli olan unsur ise yiyeceklerde belirli yerlerde bulunabilmekte ve bunları bulmanız gerekmektedir. Diğer yandan ise çok iyi teçhizat ayarlamanız gerekmektedir. Çünkü zombiler gelmeye başladığında işiniz baya zor olacaktır.

Son olarak ise kasabanıza farklı kişiler gelecek, yani insan olarak. Tabi bunlar sizin ekipmanlarınıza çökebilir, bunlara karşı konuksever mi olacaksınız yoksa seri şekilde onları kovacak mısınız, artık karar sizin.

SONUÇ

Bu gereksinimler, oyunun sorunsuz bir şekilde çalışması için minimum ve önerilen donanım özelliklerini temsil etmektedir. Oyunu oynarken daha iyi bir performans ve görsel deneyim için önerilen sistem gereksinimlerini sağlayan bir bilgisayar kullanmanız önerilir.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER