Swarm hesap silme linki ile İlk olarak siteye Swarm hesap bilgileriniz ile giriş yapın. Giriş yaptıktan sonraki açılan sayfada Foursquare ve Swarm’dan neden ayrılıyorsun? sorusuna sizin için uygun olan bir cevap verin. Sayfanın altında bulunan Delete Account butonu ile hesabınızı silin.

Swarm Hesap Silme Linki

Swarm arkadaşlarınız arasında oyun gibidir. App Store ve Google Play Store’dan uygulamayı indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz. Etiketler, altınlar kazanırsınız. Bulunduğunuz mekânda en fazla check-in yapan siz iseniz mayorluk kazanırsınız. Bulunduğunuz mekândan fotoğraf da ekleyebilirsiniz.

Öncesinde Foursquare olarak biliniyordu daha sonrasında sadece yer bildirimi olarak Swarm yeni uygulama olarak ayrılmıştır.

Foursquare şimdi mekan tavsiyesi olarak kullanılmaktadır. Swarm hesabınıza Facebook ve Twitter hesaplarınızı ekleyebilir ve check-in’lerinizi hesaplarınızda da paylaşabilirsiniz.

Swarm Hesap Silme Linki Mobil: https://tr.foursquare.com/delete_me

Swarm Hesabı Silme Telefondan

swarm hesap kapatma

Peki, Swarm hesabı silme ios işlemi nasıl yapılır, nereden yapılır gelin aşağıdaki işlemleri tek tek uygulayarak kısa bir şekilde yapalım:

 • Öncelikle bilmelisiniz ki Swarm hesabını silmek için Foursquare hesabınızı silmeniz gerekir. Foursquare hesabınızı sildiğiniz an otomatik olarak Swarm hesabınız silinir.
 • Silme işlemini yalnızca bilgisayar tarayıcısı üzerinden yapabilirsiniz maalesef telefondan silme işlemi yapılamaz.
 • Tarayıcınızı açın ve Foursquare hesabı silme linkine tıklayın: https://tr.foursquare.com/delete_me
 • Site linki üzerinden açılmaz ise eğer Foursquare sitesini tarayıcınızdan açın.swarm hesabı silme Giriş yaptıktan sonra profilinizin üzerine gelin tıklayın. Orada “Ayarlar” bölümüne tıklayın.swarm hesabı nasıl kapatılır Gizlilik ayarlarına girerek hesabını silme kısmına tıklayıp aynı işleme girebilirsin.
 • Yukarıdaki verilen linke tıkladıktan sonra siteye giriş yapın.
 • Karşınıza neden ayrılmak istediğiniz ile ilgili bir sayfa çıkacaktır. Hesap silme işlemi bu sayfadan yapılır. “Foursquare ve Swarm’dan neden ayrılıyorsun?” sorusunu yanıtlamanız gerekmektedir.
 • Size uygun herhangi bir cevabı işaretleyin.
 • “DELETE ACCOUNT” butonuna tıkladığınız anda Foursquare ve Swarm hesabınız silinir bu nedenle takdirde bütün verileriniz silinecektir. swarm hesap kapatmaYani hesabınızı yeniden alma veya açma durumu mümkün değildir.
 • Kararınızı kesin verdikten sonra sayfanın en aşağısında bulunan “DELETE ACCOUNT” butonuna tıklayın.swarm hesap kapatma
 • “DELETE ACCOUNT” butonuna tıkladığınızda sizden hesabınızın şifresini isteyecektir.
 • Eğer Facebook ile Swarm’a giriş yaptıysanız sizden hesabınız için şifre oluşturmanızı isteyecektir. Hesabınız için bir şifre belirledikten sonra hesabınızı silme işlemini yapabilirsiniz.swarm hesap kapatma
 • Şifrenizi girdikten sonra onaylayabilirsiniz.
 • Foursquare ile ilişkili olan Swarm hesabınız ve Foursquare hesabınız tamamen silinmiştir.

Yukarıda yazılan maddeleri tek tek uygulayın ve basit bir şekilde Swarm ve Foursquare hesabınızı silin. Yalnız bu işlemleri yapmadan önce mutlaka maddeleri tek tek okuyun. Hesap kapatma işlemi bu kadar. Umarım faydalı olmuştur.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER