Henüz Facebook, Twitter, Instagram ve Whatsapp gibi uygulamalar yokken veya en azından bu kadar popüler değilken; insanlar chat ve görüntülü konuşma adına MSN ile birlikte en çok Tango uygulamasını kullanıyordu. Her ne kadar günümüzde eskisi kadar popüler olmasa da, halen Dünya’da milyonlarca kullanıcı Tango ile arkadaş ve sosyal çevresi ile chatleşmekte ve SMS ya da görüntülü arama yapabilmektedir. Peki siz de bu uygulamayı uzun zamandır kullanıyor ama artık silmenin zamanının geldiğini mi düşünüyorsunuz? İşte yapmanız gerekenler…

Tango Hesap Silme

1-Öncelikle belirtmek gerekir ki bu uygulama ancak bilgisayar üzerinden silinebilmektedir.

2-Bunun için öncelikle https://support.tango.me/hc/en-us/articles/231473828 web sitesine tıklayarak siteye giriş yapın.

3-Burada sizden; Tango Account Deletion Request formu altında, Kullanıcı adınız, Tam adınız, Telefon numaranız, Ülke ve diğer bazı bilgileri girerek hesabınıza erişim yapmanız istenir.

4-Bu noktadan sonra ise; neden Tango’yu silmek istediğinize dair istediğiniz kutucuğu tıklayarak ve en sonunda, Tango’yu nasıl geliştirmemizi istersiniz sorusunu cevaplayarak artık son nokta olan; Gönder kısmına tıklayınız.

Yukarıda yer alan adımları tek tek takip ettikten ve Gönder butonuna tıkladıktan sonra, hesabınız artık 3 gün içerisinde bloke edilir ve 17 gün sonrasında ise artık tamamı ile silinir. Dilerseniz 17 gün içerisinde tekrar sisteme giriş yaparak deactive durumunuzu active ederek hesabınızı kullanmaya devam edebilirsiniz. Ama tekrar söylemek gerekirse; 17 gün sonrasında artık hiçbir şekilde sisteme giriş yapamazsınız!

 

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!