Henüz Facebook, Twitter, Instagram ve Whatsapp gibi uygulamalar yokken veya en azından bu kadar popüler değilken; insanlar chat ve görüntülü konuşma adına MSN ile birlikte en çok Tango uygulamasını kullanıyordu.

Her ne kadar günümüzde eskisi kadar popüler olmasa da, halen Dünya’da milyonlarca kullanıcı Tango ile arkadaş ve sosyal çevresi ile chatleşmekte ve SMS ya da görüntülü arama yapabilmektedir. Peki siz de bu uygulamayı uzun zamandır kullanıyor ama artık tango hesap silme zamanının geldiğini mi düşünüyorsunuz? İşte yapmanız gerekenler…

Tango Hesap Silme

  1. Profil sayfanızı açın.
  2. Ayarları Aç (sağ üst kısımdaki dişli simgeye tıklayın)
  3. Hesap ayarlarını girin
  4. Hesabı Sil butonuna tıklayın.
  5. Sebebini seçin ve onaylayın.

Yukarıda yer alan adımları tek tek takip ettikten ve Gönder butonuna tıkladıktan sonra, hesabınız artık 3 gün içerisinde bloke edilir ve 17 gün sonrasında ise artık tamamı ile silinir. Dilerseniz 17 gün içerisinde tekrar sisteme giriş yaparak deactive durumunuzu active ederek hesabınızı kullanmaya devam edebilirsiniz. Ama tekrar söylemek gerekirse; 17 gün sonrasında artık hiçbir şekilde sisteme giriş yapamazsınız!


Yorumlar (1)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Anonim 3 ay önce

Selamun Aleykum. Benim 2015’te açtığım bir Tango sayfası var. Fakat hiçbir bilgi hatırlamıyorum. Sayfayı bulursam hesabı silmeye çalışacağım. Lütfen bu konuda bana yardım eder misiniz?