Günümüzde iletişim oldukça önemli bir hale gelmiştir. Video konferanslar, online canlı dersler, birebir görüntülü sohbetler , çalışanlar ve işverenler arasındaki verimliliği artırmak için yapılan konferanslar iş dünyasının ve şu anda eğitimin farklı etkileşim yollarından birisidir.

Bizde sizlere son günlerde konuşulan Zoom uygulamasının belki de en iyi alternatifleri arasında olan Teamlink uygulamasını tanıtacağız ve teamlink indir seçeneği ile güvenli bir şekilde programı kurabileceksiniz.

Ücretsiz Video Konferans – TeamLink herkesin her zaman ve her yerde ekiplerin veya sınıfların video web konferansı için kullanabileceği en gelişmiş uygulamalardan birisidir.

Teamlink 300 katılımcıya kadar ücretsizdir ve zoom uygulamasından daha iyi olduğu iddia etmektedir. Zoom alternatifi olarak TeamLinki belirtebiliriz. Teamlink uygulamasını da video konferans için kullanabilirsiniz.

Büyük ölçekli toplantılarınızı veya sınıf olarak konferanslarınızı yapabileceğiniz 300 katılımcıya kadar kabul eden ücretsiz bir uygulama. Videolarınızı kayıt edebiliyorsunuz.

Uygulamanın Genel Durumu:

  • Şu an uygulamanın 500 bine yakın indirme sayısı var.
  • Son güncelleme tarihi 31 Mart 2020
  • Gereken Android sürümü 5.0 ve sonrası

teamlink indir

Teamlink Android sürümünü indirmek için tıklayın.

Teamlink iOS ve iPhone sürümünü indirmek için tıklayın.

Teamlink Macbook indir

Teamlink Windows indir

Alternatif olarak zoom uygulamasını indirmek isterseniz https://webhakim.com/zoom-indir-ucretsiz.html bu makalemize gidebilirsiniz.

TeamLink’in resmi web sitesinden veya mobil uygulama mağazalarından indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Uygulamayı kullanmadan önce gizlilik politikasını ve kullanım koşullarını dikkatlice okumanız önemlidir.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER