Telefondan bilgisayara dosya aktarma programı ile kolayca işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Güvenli aktarım programları ile tüm telefonunuzun yedeklenmesini sağlayabilirsiniz. Bunun internet bağlantısına ve güvenli çalışan bir programa ihtiyacınız olacak. Bu işlemi yerine getirebilecek ücretli ve ücretsiz birden fazla program bulunuyor.

Telefon Bilgisayara Aktarılır mı? Telefonu Bilgisayara Aktarma

Telefonu Bilgisayara Aktarma Programı

Telefonu bilgisayara aktarmak isteyen kişiler güvenli bir yedekleme işlemi isterler. Bu nedenle aktarım konusunda işe yarayan uygulamaları seçmek önemlidir.

Yazımızın devamında yer vereceğimiz programlar sayesinde telefonunuzu bilgisayarınıza aktarma konusunda zorluk yaşamayacaksınız. Bu programlar stabil bir şekilde çalıştığı için telefonunuzdaki tüm verileri kolayca bilgisayarınıza aktarabileceksiniz.

Telefonu Bilgisayara Aktarma Programı İşe Yarar mı?

Piyasada birden fazla aktarım programı bulunuyor. Bunlardan bazıları güvenliyken bazıları dijital cihazlarınız için tehdit oluşturabilir.

Olası bir virüse karşı dikkatli olmalısınız. Bunun yanı sıra verilerinizin güvenli bir şekilde aktarılması, kaybolmadan bilgisayarınıza geçmesi önemlidir.

İşe yarayan programları tercih ettiğiniz sürece telefondan bilgisayara aktarım işlemi yapılabiliyor. Bu işlevi yapan birçok program kullanıcıların isteklerini karşılıyor.

Telefonu Bilgisayara Aktarma Programı Nasıl Çalışır?

Telefonu bilgisayara başarıyla aktarmak için genellikle USB bağlantısı yeterlidir. Aracı programın çalışması için ise güçlü bir internet bağlantısına ihtiyaç duyacaksınız.

Düşük internet bağlantısı yüksek boyutlu dosyaların ve özellikle fotoğrafların aktarımını zorlaştırabilir.

Aktaracağınız dosyaları seçebilir ya da daha hızlı aktarım için dosyalarınızı küçültmeyi deneyebilirsiniz. Verilerinizin büyüklüğüne göre işlem süresi değişiklik gösterir.

Telefonu Bilgisayara Aktarma Programları Nelerdir?

Telefonu bilgisayara aktarmak için kullanıcılar tarafından denenmiş ve onaylanmış programları tercih edin. Uygulama marketlerinde kendini kanıtlamış güvenilir programlar bulunuyor.

Çoğu zaman sadece bilgisayarınıza kuracağınız bir program ile işleme başlayabilirsiniz. En işe yarar programları listeleyecek olursak;

  • ScanTransfer (iOS ve Android)
  • Pushbullet
  • Syncthing
  • Airdorid

Airdorid

Telefonu Bilgisayara Aktarma Programı

Farklı platformlar arasında dosyalar aktarma, mobil cihazları masaüstü bilgisayar’a yansıtma ve uzaktan kontrol etmene, bilgisayarda mesajlar almana ve bunları yanıtlamana olanak tanıyor.

AirDroid, cihazı doğrudan PC’den veya hatta kablosuz olarak Web’den tam olarak kontrol etmenize yardımcı oluyor.

Airdroid web buradan indirebilirsiniz!

Airdroid android buradan indirebilirsiniz!

Bu programların kullanıcı yorumlarını incelediğinizde yüksek memnuniyete sahip olduğun görebilirsiniz. Hızlı ve güvenli aktarım için tavsiye edilen uygulamalardan bazıları bunlardır.

Telefonu Bilgisayara Aktarma Programı Ücretli mi?

Telefondan bilgisayara aktarma programları genellikle ücretsiz çalışır. Program içerisinde yükleme boyutuna göre ayrıca satın alma işlemleri bulunabilir. Ancak buna gerek kalmadan aktarım yapabileceğiniz aşikardır. Birçok uygulama ücret ödemeye gerek kalmadan telefon-bilgisayar arasından güvenli aktarım sağlar.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER