Telegram uygulamasında kullanıcılar bilinçsizce yada öylesine isim koyabiliyorlar. İşte bu noktada telegram isim değiştirme işlemine bakalım.

Telegram Kullanıcı Adı Değiştirme

telegram isim değiştirme

Telegram mesajlaşma uygulaması ile ücretsiz sohbet edebilir, gruplar oluşturabilirsiniz. Diğer yandan ise işletmelerin büyük bir kısmı da Telegram kullanıyor.

Kolay arayüzü ve detaylı özellikleri ile dünyada en çok kullanılan uygulamaların arasına şimdiden girdi. Biz şimdi ki konuya dönelim, Telegram kullanıcı adı değiştirme işlemine bakalım.

1- İlk olarak Telegram uygulamasını açın. Hesabınıza girin ardından Ayarlar kısmına tıklayın.

2- Daha sonra en üst bölümde yer alan alan adı bölümüne tıklayın.

3- Son olarak kullanıcı adı kutucuğuna tıkladıktan sonra kullanıcı adınızı değiştirebilirsiniz. Daha sonra Onay vermeniz yeterli olacaktır.

Telegram Kullanıcı Adı Değişiklik Her Zaman Yapılabilir Mi?

Telegram uygulamasında ismi istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Diğer yandan ise bu suistimal etmek isteyenlere Telegram bloke atabiliyor. Kendinize yıllarca kullanabileceğiniz nick belirlemenizde yarar vardır.

Uygulama bildiğiniz üzere diğer mesajlaşma uygulamalarını neredeyse geride bıraktı, WhatsApp uygulamasını da zorlayabilir. Hemen hemen tüm özellikleri barındıran uygulama neredeyse tüm ofislerde ve iş yerlerinde kullanıyor.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER