Threads beğeni gizleme kullanıcıların en çok merak ettiği konularına başında geliyor. Tüm detaylarını araştırdık.

Sosyal medya platformlarında, özellikle Threads, Instagram ve Twitter gibi, beğeni sayılarını gizleme seçeneği giderek daha yaygın hale geliyor.

Bu özellik, kullanıcıların içerikleri paylaşırken beğeni sayılarının gösterilip gösterilmeyeceğini seçmelerine olanak tanır.

Özellikle Instagram’da, kullanıcılar beğeni sayılarını gizleyebilirler, bu da takipçilerin paylaşılan içeriği sadece beğenilerine odaklanmadan görmelerini sağlar. Bununla birlikte, bu özellik herkese açık değildir ve kullanıcılar hesaplarının ayarlarında beğeni sayılarını gizleme seçeneğini etkinleştirebilirler.

Threads Beğeni Gizleme Nasıl Yapılır?

Threads Begeni Gizleme

Threads beğeni gizleme yapmak için yapmanız gerekenlere bakalım.

  • İlk olarak Cihazınızda Threads uygulamasını başlatın.
  • Gönderilerinizden birine gidin. Profil sekmenizi açmak için simgesine dokunun, ardından oradan gönderilerinizden birini seçin.
  • Gönderinizin yanındaki üç nokta seçeneğine dokunun . Gönderinizin sağ üst köşesinde yer alacaktır. Bunu yaparak, bir menü görünecektir.
  • Beğeni Sayısını Gizle seçeneğine dokunun. Listedeki ikinci seçenek olacak. İşiniz bittiğinde ekranınızda “Beğeni sayısı gizlendi” mesajı belirecektir.

Not: Gönderinizin beğeni sayısını göstermek istiyorsanız, simgeye dokunun ⋯ve Beğeni sayısını göster ‘i seçin.

İlgili İçerik:

SONUÇ

Bu özelliklerin amacı, kullanıcıların sosyal medya deneyimini daha olumlu hale getirmek, rekabeti azaltmak ve kullanıcıların içerik paylaşırken daha az endişe duymalarını sağlamaktır.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER