Threads kaydolmak için yapmanız gerekenler çok basit. Eğer bir instagram hesabınız varsa direkt olarak bağlayıp kayıt olabilirsiniz.

Instagram hesabınız yoksa iOS veya Android işletim sistemine uygun olarak App Store ve Google Play Store mağazalarından indirerek hesap açabilirsiniz.

Buradan da indirme işlemini https://webhakim.com/threads-indir.html gerçekleştirebilirsiniz.

Threads Kaydol

Threads Kaydol

Threads kaydolmak için App Store veya Google Play Store mağazalarından işletim sisteminize göre indirmeniz gerekmektedir.

Threads Kaydol iOS

Threads Kaydol Android

Threads Nedir? Nasıl İndirilir? Özellikleri Neler?

Facebook’un kurucusu Mark Zuckerberg’ün Threads uygulaması, 200’den fazla ülkede kullanıma girdi. Uygulamada ilk 4 saat içerisinde 10 milyondan fazla kişi hesap açtı.

Threads, fotoğraflar ve videolar göndermek, metin mesajları göndermek, anlık durum paylaşmak gibi özelliklere sahiptir.

Threads, yakın arkadaşlarınızla daha özel bir iletişim kurmanıza olanak tanımaktadır.

Meta tarafından yapılan açıklamada, “Threads’de toplulukların bugün ilgilendikleri konulardan yarın trend olacak konulara kadar her şeyi tartışabileceği bir yer olacak.

İlgilendiğiniz şey ne olursa olsun, en sevdiğiniz içerik oluşturucuları ve aynı şeyleri seven diğerlerini takip edip onlarla doğrudan bağlantı kurabilir veya fikirlerinizi, düşüncelerinizi ve yaratıcılığınızı dünyayla paylaşmak için kendinize ait sadık bir takipçi kitlesi oluşturabilirsiniz.” ifadeleri yer aldı.

THREADS’E NASIL KAYIT OLUNUR?

Apple Store yada Google Play Store üzerinden indirerek kayıt olabilirsiniz.

Threads hesabı açmak için Instagram’a üye olma şartının olmadığı duyuruldu. Buna göre Instagram hesabı olmayan kullanıcılar yeni hesap açarak Threads’e kayıt olabilecek.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER