Threads silersek instagram silinir mi? çoğu kullanıcı bunun cevabını merak ediyor. Eğer Threads ile instagram uygulamasına bağlantı kurup hesap açtıysanız geçmiş olsun.

Threads uygulamasını sildiğinizde instagram hesabınızı da otomatik olarak silmiş olacaksınız. Maalesef yüklemeden önce bunu bilip iyi karar vermeniz gerekmektedir. Şimdi detaylarına bakalım.

Threads Silinince Instagram Silinir Mi?

Threads Silinince Instagram Silinir Mi

Threads hesabı silmek için bir özellik bulunmamaktadır. Instagram’ın yetkilileri tarafından, Threads hesabını silmek isteyen kullanıcıların Instagram hesabının da kapatılacağı açıklandı.

Threads Nedir?

“Threads” Instagram’ın bir yan uygulamasıdır. Instagram’ın sahip olduğu bir mesajlaşma uygulaması olarak hizmet verir.

Threads, kullanıcıların yakın arkadaşlarıyla özel olarak iletişim kurmalarını sağlar ve ana odak noktası anlık fotoğraf ve video paylaşımlarıdır.

Threads uygulaması, Instagram hesabınızdaki yakın arkadaşlarınızı otomatik olarak algılar ve onları “Yakın Arkadaşlar” listesine ekler.

Bu listeye eklenen kişiler, ana Instagram hesabınızda da aynı listeye eklenirler ve ana hesabınızda yakın arkadaşlarınıza özel hikayeler paylaşmanızı sağlar.

Threads Özellikleri Nelerdir?

Threads, kullanıcılara anlık fotoğraf ve video paylaşma imkanı sunar.

Uygulama, kullanıcının yerini, hızını ve pil seviyesini otomatik olarak algılar ve bu bilgileri isteğe bağlı olarak yakın arkadaşlarıyla paylaşmasına olanak tanır.

Ayrıca, kullanıcılar yakın arkadaşlarının da konumunu, hızını ve pil seviyesini görebilir.

Bununla birlikte, Threads uygulaması yalnızca Instagram hesabınızda yakın arkadaşlarınızı otomatik olarak algılayan ve sınırlı bir mesajlaşma deneyimi sunan bir uygulamadır.

Genel bir mesajlaşma uygulaması değildir ve Instagram dışındaki kişilerle mesajlaşmanıza izin vermez.

İlgili İçerik:

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER