Ben seçeneğine gidin. Sağ üst köşedeki … seçeneğine dokunun. Hesabını yönet > Hesabı sil öğesine dokunun. Hesabınızı silmek için uygulamadaki talimatları takip edin.

Sosyal medya uygulamalarından olan TikTok  insanları 2’ye ayırmış durumda, bir kısım çok yararlı çok eğlenceli ve bilgili bulsa da, diğer kesim ise çok faydasız, gereksiz olarak görmektedir. Hatta insanların kendi kendilerini rezil eden bir uygulama olarak görmektedir.

Tiktok hesap silme linki nasıl yapılır onu göstereceğiz, ancak bilmelisiniz ki Tiktok hesap silme linki bulunmamaktadır. Sadece Tiktok destek ekibinin hazırladığı bir makale bulunmaktadır.

TikTok Hesap Silme

tiktok hesap silme linki

Aşağıdaki adımları takip ederseniz TikTok hesap kapatma işleminiz başarı ile gerçekleşecektir. Umarız faydalı olur.

 • İlk başta TikTok uygulamasını açalım.
 • Ekranın alt tarafında bulunan Profil Simgesine tıklayalım.
 • Açılacak olan pencerede ekranın sağ üst tarafında bulunan 3 nokta işaretine tıklayalım.
 • Hesabı Yönet seçeceğine tıklayalım.
 • Ekranın alt tarafında bulunan Hesabı Sil seçeceğine tıklayalım.
 • Daha sonra gelen doğrulamalarıda yaptıktan sonra Hesabızın silinecektir.

Not: TikTok hesabınıza 30 gün içerisinde giriş yapmazsanız, hesabınız kalıcı olarak silinecektir. Fakat herhangi bir giriş yaptığınız takdirde tekrar hesap aktif hale gelecektir.

Soru – Cevap

Soru: Şifresi unutulan TikTok Hesabı nasıl kapatılır? 

Cevap: Unutulan TikTok hesabını silebilmeniz için hesaba giriş yapmanız gereklidir. TikTok hesabınıza giriş yaparak hesabınızı silebilirsiniz.

Soru: TikTok kalıcı olarak silinir mi?

Cevap: TikTok hesabınızı dondurduktan sonra 30 gün boyunca giriş yapmazsanız hesap kalıcı olarak silinecektir. 30 gün dolmadan normal şekilde hesaba giriş yaparsanız hesabınız silinmeyecektir.

Soru: TikTok hesap silme nasıl yapılır?

Cevap: TikTok hesabınıza giriş yaparak ve size gösterdiğimiz adımları takip ederek hesabınızı kolaylıkla silebilirsiniz.

TikTok Hesap Silme İle İlgili Fantastik Kullanıcı Yorumları 


 • Herkes kendini rezil etmek için bu uygulamayı mı bekliyormuş, anlamadım gitti koca koca adamlar koca koca kadınlar abi napıyorsunuz öyle ya, kapat abi kapat bari görmemiş olurum.
 • Güzel bir uygulama olmuş aslında ama insanlarımız cılkını çıkardılar, bu kadar olmaz ki, o kızların durumu ne öyle ya hele büyük teyzeler napıyorsunuz, bu yüzden nefret ettim bu TikTok hesabımı siliyorum, bir daha da açmam heralde.
 • Kendini teşhir etmenin, legal yollarından biri olmuş böyle bir uygulama görmedim, ayrıca insanlarda çok meraklıymış. Reklamlarından da gına geldi bu nedir be.
 • Bu içerikler nedir  ya, başkasının adına utanmaktan artık ben yoruldum, bu sosyal medya ilerledikçe insanlarımız artık çığrından iyice çıkmış oldu. Bu kadar olmaz TikTok hesabım kapansın bir daha açılmamak üzere. Ayrıca insanlar gittikçe hayasızlaşıyorlar yazık.
 • Reklamlar yüzünden sildim.
Yorumlar (1)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hasan cangir 10 ay önce

Batmanlı__gencleri