TikTok hesabınızı silmeye karar verdiğinizde, platformda bir iz bırakmadan tamamen kapatmanın önemli bir adım olduğunu unutmamanız gerekir. Hesabınızı silmek, önceden paylaştığınız içerikleri ve etkileşimleri kalıcı olarak kaldırırken, aynı zamanda diğer kullanıcılarla olan bağlantılarınızı da sonlandırır.

TikTok hesabınızı silme işlemi, kişisel gizliliğinizi korumanın yanı sıra, çevrimiçi varlığınızı kontrol altında tutma ve dijital ayak izinizi azaltma konusunda önemli bir rol oynar. Bu nedenle, hesabınızı silmek istediğinizde dikkatli bir düşünce süreci ve doğru adımları izleme gerekliliği ortaya çıkar.

Sosyal medya uygulamalarından olan TikTok  insanları 2’ye ayırmış durumda, bir kısım çok yararlı çok eğlenceli ve bilgili bulsa da, diğer kesim ise çok faydasız, gereksiz olarak görmektedir. Hatta insanların kendi kendilerini rezil eden bir uygulama olarak görmektedir.

Tiktok hesap silme linki nasıl yapılır onu göstereceğiz, ancak bilmelisiniz ki Tiktok hesap silme linki bulunmamaktadır. Sadece Tiktok destek ekibinin hazırladığı bir makale bulunmaktadır.

TikTok Hesap Silme

tiktok hesap silme linki

Aşağıdaki adımları takip ederseniz TikTok hesap kapatma işleminiz başarı ile gerçekleşecektir. Umarız faydalı olur.

  • İlk başta TikTok uygulamasını açalım.
  • Ekranın alt tarafında bulunan Profil Simgesine tıklayalım.
  • Açılacak olan pencerede ekranın sağ üst tarafında bulunan 3 nokta işaretine tıklayalım.
  • Hesabı Yönet seçeceğine tıklayalım.
  • Ekranın alt tarafında bulunan Hesabı Sil seçeceğine tıklayalım.
  • Daha sonra gelen doğrulamaları da yaptıktan sonra Hesabınız silinecektir.

Not: TikTok hesabınıza 30 gün içerisinde giriş yapmazsanız, hesabınız kalıcı olarak silinecektir. Fakat herhangi bir giriş yaptığınız takdirde tekrar hesap aktif hale gelecektir.

Şifresi unutulan TikTok Hesabı nasıl kapatılır?

Unutulan TikTok hesabını silebilmeniz için hesaba giriş yapmanız gereklidir. TikTok hesabınıza giriş yaparak hesabınızı silebilirsiniz.

TikTok kalıcı olarak silinir mi?

TikTok hesabınızı dondurduktan sonra 30 gün boyunca giriş yapmazsanız hesap kalıcı olarak silinecektir. 30 gün dolmadan normal şekilde hesaba giriş yaparsanız hesabınız silinmeyecektir.

TikTok hesap silme nasıl yapılır?

TikTok hesabınıza giriş yaparak ve size gösterdiğimiz adımları takip ederek hesabınızı kolaylıkla silebilirsiniz.

Yorumlar (1)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER

Hasan cangir 3 yıl önce

Batmanlı__gencleri