TikTok bilindiği üzere dünyayı sallamaya devam ediyor. Sosyal medya araçlarının neredeyse en başına yerleşen uygulama en çok kullanılan platform olarak karşımıza geliyor. Neredeyse binlerce video yüklenen uygulamada bazı videolar hoşumuza gidiyor. Peki, kolayca TikTok video indirme filigransız şekilde nasıl yapılır, hemen bakalım.

TikTok Video İndirme (filigransız tiktok)

TikTok videolarını filigransız ve TikTok logosuz video indirme işlemini kolay bir şekilde yapmak istiyorsanız, bunun için bazı işlemler var, bakalım.

1- İlk olarak Video Downloader Plus for TikTok uygulamasını indirin. Android için tıklayın iOS için tıklayın. Uygulamasız indirmek isterseniz de https://musicaldown.com/ (alttaki video’da nasıl indirebileceğinizi anlattık) bu siteden indirebilirsiniz.

2- Daha sonra indirmek istediğiniz videonun sağ tarafındaki ok işaretine tıklayın.

filigransız tiktok

3- Sonra ise çıkan ekranda sol atta bağlantıyı kopyala kısmına tıklayın.

tiktok video indirme android

4- Son olarak indirdiğimiz uygulamayı açıyoruz. Url alanına kopyaladığımız bağlantıyı yapıştırın ve Download kısmına basın. Video indirildi.

tiktok video indir uygulama

TikTok videolarınızı bu şekilde rahatlıkla indirebilirsiniz. Ekstra bir işlem yapmanız gerek yoktur. Eğer direkt olarak kendi resmi web sitesi üzerinden TikTok video indirme işlemini yapmak isterseniz, https://www.tiktok.com/tr/ kendi sitesi üzerinden de indirme işlemini yapabilirsiniz. Orada da yine yapmanız gereken indirmek istediğiniz linki kopyalayın ve site üzerinden indirin.

Tiktok Filigransız Video indir

TikTok uygulamasında bilindiği üzere en önemli şeylerden biri videodur. Videoyu izleyebilirsiniz, yükleyebilirsiniz. İstediğiniz gibi işlemlerde bulunabilirsiniz. Biz size bu yazımızda beğendiğinizi videoyu en kısa yoldan nasıl indirebilirsiniz, tabi diğer bir hususta güvenlikli olması hem güvenli hem kolayca nasıl indirebilirsiniz, onu gösterdik, burada yine takıldığınız bir nokta olursa lütfen bize yorumlardan kısmında yazın.


Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER