Tinder hesap silme işleminde yapmanız gerekenleri tüm detayları derledik. Bilindiği üzere kullanıcılar yükledikleri uygulamadan bazen hoşnut olmayabiliyor yada beğenmeyebiliyor. Bu sebeple de silmeyi tercih ediyor. Bu konuda yapmanız gerekenleri anlattık.

Tinder Hesap Silme

tinder hesap silme

Tinder hesap silme aşağıdaki adımları uygulayarak çok rahat şekilde kısa sürede silebilirsiniz. Ayrıca sildiğiniz zaman kalıcı olarak da hesabınızı kapatmış olacaksınız, bunu da göz önünde bulundurmanızda fayda var.

Adım 1. Uygulamayı açın ve ekranın sol üst köşesindeki profil simgesine dokunun. Açılan ekrandan Ayarlar‘ı seçin.

Adım 2. Sayfanın en altına kaydırın ve Hesabı Sil‘i seçin. Çıkış düğmesini, alev sembolünü ve uygulamanın sürüm numarasını kaydırmanız gerekecektir.

Adım 3. Sonra, hesabınızı duraklatmak (yeni eşleşmelere özel hale getirecek, ancak geri gelmek isterseniz bilgilerinizi koruyacak) veya silmek için seçim yapacaksınız. Hesabımı Sil’i seçin.

Adım 4. Uygulama daha sonra ayrılma nedenini seçmenizi ister; hangisi biriyle tanıştıysanız veya sadece yeni bir başlangıç ​​arıyorsanız. Durumunuza en uygun olanı seçebilirsiniz.

Adım 5. Seçiminize bağlı olarak, ek bilgi sağlamanız istenebilir. Bunu girdikten sonra, Bilgileri Gönder ve Sil‘i tıklayın. “Hesap başarıyla silindi” mesajını görüyorsanız işlem tamamlanmış demektir! Elbette tekrar giriş yapabilirsiniz, ancak yeni bir hesap oluşturmanız gerekecek.

Not: Ücretli Tinder Plus veya Tinder Gold’a abone olduysanız, hesabınızı silmek, aboneliğinizi iptal etmeyebilir ve size ek masraflar çıkarabilir. Tinder aboneliğinizi Apple Store veya Google Play aracılığıyla iptal etmeniz gerekebilir.

Uygulamayı telefonunuzda yüklü değilse, iki seçeneğiniz vardır: uygulamayı tekrar indirin ve yukarıdaki talimatları izleyin veya bir web tarayıcısı kullanarak Tinder hesabınızı nasıl sileceğinizi öğrenmek için aşağı aşağıdaki adımları takip edin.

Tinder Hesap Silme Linki

tinder hesap silme linki 2019

Tinder hesap silme linkine aşağıdaki kısımdan ulaşabilirsiniz. Adımları takip ederek hesabınızı silebilirsiniz.

Adım 1. Tarayıcınızı kullanarak Tinder web sitesine gidin ve henüz giriş yapmadıysanız giriş bilgilerinizi girin.

Adım 2. Ekranın sol üst kısmındaki profil resminizin yanındaki Profilim‘i seçin.

Adım 3. Ekranın sol tarafındaki menünün altına gidin. En alttaki Hesabımı Sil’i seçin.

Tinder hesap silme linki: https://www.help.tinder.com

Onayladıktan sonra, ana sayfaya yönlendirileceksiniz, ancak yapmanız gereken başka bir şey yok.

Telefon numaranız veya Facebook hesabınızla yeniden giriş yapabilirsiniz, ancak bunu yaparsanız yeni bir hesap oluşturursunuz.

Not: Ücretli Tinder Plus veya Tinder Gold’a abone olduysanız, hesabınızı silmek, aboneliğinizi iptal etmeyebilir ve size ek masraflar çıkarabilir.

Tinder hesabı kaç günde silinir?

Tinder, Sil talimatının ardından Tinder hesabınız 30 gün için pasif duruma alınacaktır.

30 gün içerisinde aynı hesabınızla uygulamaya giriş yapmamanız durumunda ise hesap tamamen silinecek ve var olan tüm eşleşmeler kaldırılacaktır.

Tinder silinen hesap geri alınır mı?

Aboneliğini yeni hesabında kullanmak için önce eski hesabını silmen gerekmektedir. Hesabını silmek eşleşmelerini, mesajlarını ve onunla ilişkili diğer bilgileri kalıcı olarak siler.

Eski hesabını başarıyla sildikten sonra, yeni hesabına giriş yap ve satın alma işlemini geri yüklemek için tekrar dene.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER