Twitter hesap dondurma işlemini yapmak isteyenlerin, hesaplarını dondurmak için belirlediğimiz adımları takip etmeleri gerekiyor. Resmi sosyal medya uygulaması ve websitesi olan Twitter’ın normalde dondurma işlemi desteği bulunmuyor.

Ancak sizlere göstereceğimiz adımlarla hesabınızı 29 gün dondurabilir ve tekrar hesabınızı kullanabilirsiniz. Tekrar dondurmak isteyenler aynı işlemleri tekrar yapabilirler. Aynı zamanda twitter dondurma linkini kullanarak kısa sürede hesabınızı dondurabilirsiniz.

twitter dondurma

Twitter Dondurma

Twitter hesap dondurmadan önce mutlaka okuyun!

Hesabınızı dondurduğunuzda eğer 29.gün hesabınıza giriş yapmazsanız, hesabınız tamamen silinecektir. Bu yüzden lütfen adımları çok dikkatli izleyin ve videomuzda anlattığımız kısımları atlamayın!

Önemli Lütfen Okuyun: Dondurulan hesabı en geç 29. günde tekrar açmanız gerekiyor. Tekrar açmak için ise sadece hesabınıza giriş yapmanız yeterlidir. Hesabınızı dondurduğunuzda, arkadaşlarınız veya diğer hesaplar sizi göremiyorlar. Ancak hesabınızda paylaştığınız fotoğraflar, videolar ve mesajlar tekrar hesabınızı açtığınızda duruyor olacaktır. Yani hesabınızı dondurduğunuzda herhangi bir veri kaybı yaşamıyorsunuz.

Twitter Hesap Dondurma Nasıl Yapılır?

İlk olarak aşağıdaki hesap ayarlarına giden linke tıklamanız gerekiyor.

Twitter dondurma linki: Hesap ayarlarına gitmek ve hesabı geçici dondurmak için tıklayın

Twitter Dondurma Videolu Anlatım

twitter dondurma

Burada açılan pencereden “Devre Dışı Bırak” butonuna tıklamanız gerekiyor.

twitter dondurma linki

Son olarak açılan pencerede şifrenizi girerek işlemi bitirebilirsiniz.

twitter dondurma

Twitter hesap dondurma işlemi bu kadar. Ancak unutmayın ki, eğer 29. gün sonunda hesabınıza giriş yapmazsanız, hesabınız kalıcı olarak silinecektir.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!