Twitter Hesap Dondurma Nasıl Yapılır ?

Ana Sayfa Blog Twitter Hesap Dondurma Nasıl Yapılır ?
  Dünya’nın en iyi ve en çok ziyaret edilen sosyal medya platformları arasında yer alan Twitter, kullanıcıları için hesap kapatma veya dondurma işlemlerinde kolaylık sağlamakta. Öyleki hesabını kapatan kullanıcıların bilgileri hemen silinmiyor ve kullanıcı eğer isterse hesabını silmiş olsa dahi, kaldığı yerden twitter hesabını kullanmaya devam ediyor. Twitter dondurma, twitter hesap dondurma, twitter dondurma mobil, twitter hesap dondurma linki, twitter hesabı dondurma ve twitter dondurma ios işlemlerini aşağıda resimli, videolu ve yazılı bir şekilde anlatmaya çalıştık.

Twitter Hesabı Dondurma

Uyarı: Twitter dondurma işlemi için sizler için hazırlamış olduğumuz video’yu izleyerek hesabınızı dondurabilirsiniz.

Önemli Not: Twitter hesabınızı dondurduktan 30 gün sonra hesabınıza giriş yapmadığınız takdirde Twitter hesabınızı kalıcı olarak silmektedir. Dilerseniz hesabınızı dondurduğunuz tarihi not alıp en geç 29. gün hesabınıza giriş yapıp, tekrar aynı işlemi yapabilirsiniz. Ancak bu şekilde verilerinizi yani mesajlarınızı, tweetlerinizi ve fotoğraflarınızı saklamış olursunuz, aksi takdirde tamamen silineceklerdir.

Twitter dondurma videomuzdan 10 saniyede hesabınızı dondurma işlemini öğrenebilirsiniz.

Twitter Hesap Dondurma Linki

1- Twitter hesabınıza kullanıcı adı ve şifrenizi yazarak giriş yapın.

2- Açılan sekmede, sağ üst bölümde bulunan küçük resme tıklayın. ( Sizin profil resminiz )

twitter dondurma

3- Çıkan kutuçuk da Çıkış Yap butonunun üzerinde bulunan Ayarlar ve Gizlilik butonuna tıklayın.

twitter dondurma

4- Hesap butonuna tıklayın ve sayfanın en altında bulunan Hesabımı Devre Dışı Bırak sekmesine tıklayın.

twitter dondurma

 

Karşınıza yukarıdaki gibi bir ekran gelecektir. Twitter’ın sizin için kararınızı tekrar gözden geçirmek isteyip, istemediğinize dair bir bilgi kutusu çıkıyor, mutlaka okuyun ve kabul ediyorsanız, alt tarafda bulunan Hesabı Devre Dışı Bırak butonuna tıklayın.

# Aşağıda sizler için hazırladığımız videoyu izleyerek, kısa ve hızlı bir şekilde twitter dondurma işlemini yapabilirsiniz.

Daha öncede belirttiğimiz gibi Twitter, hesabını kapatan kullanıcılar için, tekrar kullanma kolaylığı sağlamaktadır. Hesabınızı kapattıktan 30 gün sonra, hesabınızı tekrar aktif edebilirsiniz. Twitter 30 gün boyunca hesabınızdaki tweetleri ve kişisel bilgilerinizi saklıyor ve karar değişikliğine giden kullanıcıları için kolaylık sağlıyor.

Twitter Dondurma Mobil

Twitter’da masaüstünden hesap dondurma veya kapatma işlemi oldukça kolay olsada, şuan için twitter dondurma mobil işlemi yapılamamaktadır. Hesap kapatmak için bir masaüstü bilgisayardan giriş yapmanız gerekmektedir.

Önemli Not

Hesabını kapatmak isteyen kullanıcıların bu işlemleri yaptıktan sonra, hesabına girmemeleri gerekmektedir. Aksi takdirde, Twitter’ın 30 gün için hesap saklama sınırı pasif hale gelecektir. Bu yüzden 30 gün boyunca hesap kapatma işlemi devam etmektedir ve 30 gün boyunca twitter hesaplarına girmemeleri gerekmektedir.

Önerilen Yazılar:

  1. Twitter Hesap Dondurma
  2. Instagram Hesap Dondurma
  3. Snapchat Hesap Dondurma

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Takip et  
Bildir