Twitter müşteri hizmetleri ile Twitter uygulamasında yaşadığınız sorunları dile getirebilirsiniz. Özellikle Twitter canlı destek hattından da yardım alabilirsiniz.

Twitter, kullanıcıların çeşitli ihtiyaçlarına hızlı yanıt veren kapsamlı bir müşteri hizmetleri ve destek ağı sunar. Twitter Destek Hattı, platformdaki sorunları çözmek, hesap erişimini geri kazanmak için önemli bir kaynaktır.

Twitter Müşteri Hizmetleri – Twitter Destek Hattı

Twitter Musteri Hizmetleri

Twitter ile doğrudan telefon veya e-posta yoluyla iletişim kurmanın bir yolu yoktur. Fakat https://help.twitter.com/en/forms adresinden bir destek bileti oluşturabilirsiniz.

Twitter formu aracılığıyla bir istek gönderdiğinizde, e-posta yoluyla bir yanıt alırsınız.

Twitter Canlı Destek Hattı

Twitter’da canlı sohbet var mı? Hayır, Twitter’ın canlı sohbet desteği yoktur. Yukarıdaki belirttiğimiz linkten giderek sorunlarını dile getirebilirsiniz.

Twitter Desteği Sorunlara Yanıt Veriyor Mu?

Twitter sorunlarınızı oldukça dikkate almaktadır. Özellikle kullanıcıların en çok sıkıntı yaşadığı hususların başında hesabın askıya alınması geliyor.

Bu hususta dikkatli bir şekilde mail atmanız gerekmektedir. Bu konuda sizler için detaylı bilgili burada https://webhakim.com/twitter-askiya-alinan-hesap-kurtarma.html paylaştık.

Twitter’ın bir destek e-postası var mı?

E-posta adresi [email protected]’dur. Genel destek e-postasıdır.

Bu arada Twitter ile ilgili tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Tweet bildirmek ne demek?

Twitter Kuralları’nı veya Hizmet Şartlarımızı ihlal eden Tweet, Liste ve Direkt Mesajları bildirebilirsiniz. Bildirebileceğiniz ihlal örnekleri arasında taciz içeren veya zararlı içerikler, spam mesajlar, taklitçilik, telif hakkı veya ticari marka ihlalleri bulunur.

Twitter hesabının kapatılması için kaç spam gerekir?

Takipçi sayısına göre değişim göstermektedir. 1 milyonluk hesabı en az 10 bin kişi spamlamalıdır.

Kolay kolay bir hesap kapatılmıyor. Ama gerçekten ciddi problemler baş gösterdiyse, dikkate alırlar ve hesabı kapatırlar.

Twitter’da spam atmak ne demek?

İnternet üzerinde aynı mesajın yüksek sayıdaki kopyasının, bu tip bir mesajı alma talebinde bulunmamış kişilere, zorlayıcı nitelikte gönderilmesi de genelde SPAM olarak adlandırılır.

Twitter hesabım sınırlandırıldı ne yapmalıyım?

Hesabınızı yeniden etkinleştirmek için giriş yapın. Hesabınızın bazı özellikleri geçici olarak sınırlandırıldı şeklindeki bilgilendirme mesajını bulun.

Başlat öğesini seçin ve ardından, istenen işlemleri tamamlamak için talimatları izleyin.

Kullanılmayan Twitter hesabı kapanır mı?

Hesabınızı etkin tutmak için en az 6 ayda bir mutlaka giriş yapın.

Uzun süre işlem yapılmayan hesaplar kalıcı olarak silinebilir.

Twitter hesabının çalındığı nasıl anlaşılır?

İlk olarak hesabınızdan beklenmedik Tweetler gönderiliyorsa.

Hesabınızdan siz göndermediğiniz halde Direkt Mesajlar gönderiliyorsa.

Hesabınızda yapmadığınız veya onaylamadığınız başka davranışlar gözlemlediyseniz.

Hesabınız çalınmış olabilir.

Yorumlar (1)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER

Anonim 8 ay önce

Telefonum 10 gün önce ekimden düştü ve kırıldı yeni telefon alma durumunda kaldım yeni telefondada Twitter indirip hesaba giriş yapıp pubg mobil oyunu oynicaktim ve sonra Twitter hesabımı girdim ama pubg mobil başka bir hesap karşıma çıktı sonra tekrar Twitter hesabımı bulmaya çalıştim ama bulamadım bana yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler