Twitter Video indirme Programı Ücretsiz Olarak Video İndirin!

Ana Sayfa Haber Sosyal Medya Twitter Video indirme Programı Ücretsiz Olarak Video İndirin!
Ebru Taş   Bu yazımızda Twitter’dan video indirmek için gerekli olan aşamaları sizlere göstereceğiz. Sosyal medya ağlarının en popülerlerinden biri olan Twitter’ın milyonlarca kullanıcısı mevcut. İnsanlar yeri geliyor görüşlerini yazmak, eğlence, siyasi ya da ünlüleri takip etmek amaçlı kullanıyor ve haliyle bu kadar büyük bir platformda insanlar twitter video indirme programı ve twitter video indirme sitesi gibi platformlara ihtiyaç duyuyor.

Twitter video indirme programı

Twitter’da birçok kullanıcı tarafından fotoğraf ve video paylaşılmakta. Eğer bir twiti beğendiyseniz beğenebilir ya da kendini profilinize rtweet yapabilirsiniz. Twitter üzerinden herhangi bir fotoğrafı kaydetmek çok kolaydır zaten kaydetme seçeneği bulunur isterseniz ekran görüntüsü alarak fotoğrafı veya resimi kaydedebilirsiniz. Fakat video için yalnızca telefondan direk kaydetme seçeneği mevcut değil.

Twitter Video İndirme

Twitter’dan video indirmek için bazı şeylere ihtiyacınız var. Öncelikle indirmek istediğiniz videonun bağlantı linkini kopyalamanız gerekir. Bunun için videoya girip üst kısımdan bağlantıyı kopyala demeniz yeterlidir. Aşağıda resimli olarakda gösterilmiştir.

twitter video indirme programı

Daha sonra şu iki siteden videoları direk indirebilirsiniz. İster web üzerinden ister telefondan indirmeniz mümkündür.

twitter video indirme programı

Twitter video indirme programı arıyorsanız veya kolay bir yöntem olan siteden direk olarak hem telefonunuza hemde bilgisayarınıza video indirmek istiyorsanız buraya tıklayıp siteye gitmeniz gerekiyor.

twitter video indirme programı

Not: Eğer o siteden istediğiniz kalitede videoyu indirmeyi başaramadıysanız bu linkten twitter videolarını indirebilirsiniz.

Ayrıca telefonunuza uygulama indirebilirsiniz. Hem de sadece twitter gif kaydetme işlemini değil diğerlerini de bu şekilde indirebilirsiniz.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Takip et  
Bildir