Ucuz alışveriş siteleri sahte ya da daha az kalite anlamına gelmez, kimi ucuz ürünler çok kaliteli olabilmekte. Bu, o ürünün satıldığı yere bağlıdır bir bakıma.

Ucuz alışveriş siteleri ve kapıda ödemeli olanlar

Biz de, bu yazımızda hem ucuz ürün satan hem de kaliteli ürün satan alışveriş sitelerini bir arada değerlendirerek ucuz alışveriş sitelerini derledik.

1- Trendyol

trendyol

Her ne kadar pahalı ürünlerin de yer aldığı raflara sahip olsa da, Trendyol gerçekten tam bir bütçe dostu online alışveriş merkezi.

Burada yer alan on binlerce ürünü hem kaliteli hem de çok ucuz fiyata bulma imkanınız var.

Giyim ve aksesuar ile birlikte ayakkabı dünyasının da enlerini buluşturan Trendyol’da ucuz alışverişin keyfini çıkaracaksınız. Üstelik ödeme yöntemleri bakımında da diğer alışveriş sitelerine göre daha cazip imkanlar sunmakta.

2- Hepsiburada

hepsiburada

Hepsiburada, ülkemizde faaliyet gösteren en geniş ve en mükemmel online alışveriş sitelerden biri.

Burada istediğiniz şeyi arayıp bulamamak neredeyse imkansız. Dilediğiniz ev, dekorasyon, kişisel bakım, ev eşyaları, beyaz eşya, bahçe ürünleri ve diğer tüm ürünleri burada bulabilirsiniz.

Hepsiburada, size çok ucuz alışverişin anahtarını da sunmakta. Dilediğiniz ürünün benzerini veya daha alt kalitelisini en ucuz fiyatlar ile bulmak mümkün. Çünkü bu web site online denizin en büyük balıklarından biri…

3- Aliexpress

aliexpress

Ülkemize henüz yeni adım atmasına rağmen çok kısa zamanda oldukça popüler olmaya ve hedef kitlesini çok büyük oranda genişletmeye devam ediyor.

Oldukça ucuza mâl edebileceğiniz ürünleri bu web sitesinde tek sorun, kimi zaman karışabilen siparişler olabilir.

Bu sorun olmaz. Çünkü işiniz çok acil değilse, bu durumu rapor edebilir ve en kısa sürede bu güçlü kurumsal mağazadan istediğiniz siparişi tekrar göndermelerini isteyebilirsiniz.

Dünya’nın 1 numaralı ucuz alışveriş mağazası olan Aliekspress ile mükemmel alışverişin tadını çıkarın!

4- N11.com

n11

Aklınıza gelebilecek butik, aksesuar, giyim, çanta, ayakkabı, ev eşyası ve diğer tüm ürünleri burada kolaylıkla bulabilirsiniz.

Piyasadaki güncel fiyatların çok aşağısında burada ürünleri satın alabilirsiniz. Ne var ki pahalı ürünler de bu sitede var ama dilediğiniz ürünün benzerini burada kolaylıkla ucuz fiyata bulabilirsiniz.

Çünkü burada seçenekler o kadar fazla ki, ucuzu ve kaliteyi bir arada deneyimlemek çok zor olmayacaktır.

Hadi siz de milyonlarca ürün arasında dilediğiniz ucuz seçimi hemen yapmak için n11.com’u tıklayın ve keyifli alışverişin tadını çıkarın!

5- Amazon.com

amazon

Son zamanların en güçlü atağını yaparak Aliekspress ile olan farkı gittikçe daraltan Amazon.com, bunu tüm bütçelere uygun alışveriş imkanı sunmasına borçlu.

Zira, Amazon.com’da, belki Türkiye’de bulunmayan birçok ürünü kolaylıkla bulabilir ve belki de ülkemizdeki fiyatların çok aşağısında temin edebilirsiniz.

Bunun için biraz araştırma yapmanız yeterli. Çünkü bu web sitesinde arayıp da bulamayacağınız hemen hemen hiçbir şey yok. Bu yüzden en ucuzunu temin etmek için biraz sabırlı olmanız gerekecek.

6- IKEA

ikea

Daha çok Avrupa’da mağaza çeşitliliği sağlasa da, web üzerinden Dünya’nın geri kalanına hizmet vermeye devam eden IKEA, tüm bütçelere hitap etse de dar gelirliler için tam bir bütçe dostu alışveriş imkanı sunuyor.

Dilediğiniz ürünü burada çok ucuza temin edebilirsiniz. Bu ürünler aynı zamanda kaliteli ve sağlıklı ürünler olup muadillerine göre hem ucuz hem de avantajlı denilebilir.

7- İdefix

idefix

Benim gündelik eşyalarda çok kırtasiye araç ve gereçlerine ihtiyacım var ve ucuz bir sanal kırtasiye arıyorum diyorsanız; idefix tam size göre. Burada aradığınız tüm kitapları ve kırtasiye araç ve gereçlerini kolaylıkla bulabilirsiniz.

Ne aradığınızı biliyorsanız; idefix tam size göre. İdefix hem ucuz hem de kaliteli kırtasiye araç ve gereçlerini satın alabileceğiniz ve ayaklarınıza kadar sipariş verebileceğiniz mükemmel bir web site.

8- Morhipo

morhipo

Giyim, aksesuar, çanta ve ayakkabıda neredeyse Türkiye’nin en iyisi denilebilir bir web site olan Morhipo, her ne kadar yurtdışı menşeli başka bir ülkeye satılsa da, halen popülaritesini korumaya ve düşük bütçelere hitap etmeye devam ediyor.

Dilediğiniz ürünü çok uygun ücrete temin edebilir ve adresinize kadar postalayabilirsiniz.

Yorumlar (1)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER

mutfak tezgahı 3 ay önce

Mutfak tezgahı mutfakların en önemli ve yoğun kullanılan alanlarından biridir. Tezgah malzemesi seçimi, mutfak tasarımı ve dayanıklılığı açısından büyük önem taşır. İşte granit, kuvars ve porselen mutfak tezgahı malzemeleri hakkında daha fazla bilgi için Bizlere Ulaşın.