Valorant kurulum gerçekleştirilemiyor hatası çözümünü bir iki işlem yaparak hemen yapabilirsiniz. Bilindiği üzere Valorant dünyada en revaçta olan oyunların başında geliyor.

Neredeyse bütün oyunları içinde barındıran oyun, oyun severleri kendine bağlıyor, tabi ki bu kadar oynanan oyunda bazen aksaklıklar yaşanıyor, bunların başında valorant kurulum gerçekleştirilemiyor hatası yer almaktadır. Peki bunu nasıl çözebiliriz, birlikte bakalım.

Valorant Kurulum Gerçekleştirilemiyor Hatası Çözümü

Valorant kurulum gerceklestirilemiyor hatasi

Valorant kurulum gerçekleştirilemiyor hatası çözümü nasıl yapılır hemen bakalım.

1- İlk olarak İndirilenler kısmına giriş yapın ve setup kısmını kopyalayın.

2- Windows D kısmını tıklayın daha sonra herhangi bir yere yapıştırın.

3- Oyun açılacaktır.

Not: Windows diskinde kopyaladığınızda da aynı problemler oluşursa, Windows’dan kopyalayın C kısmına atın, oyun açılacaktır.

DİĞER YÖNTEM

Sistem Gereksinimlerini Kontrol Edin:

Valorant’ın çalışması için gereken sistem gereksinimlerini karşıladığınızdan emin olun. Bu, işletim sistemi, güncellemeler, donanım ve diğer gereksinimleri içerir.

Bağlantı Sorunlarını Kontrol Edin:

İnternet bağlantınızı kontrol edin ve Valorant’ı indirirken veya güncellerken herhangi bir ağ sorunu olup olmadığına bakın.

Anti-virüs Yazılımını Geçici Olarak Devre Dışı Bırakın:

Güvenlik yazılımınızın Valorant’ın kurulumunu veya güncellemesini engelleyip engellemediğini kontrol etmek için geçici olarak devre dışı bırakmayı deneyin.

Yönetici Olarak Çalıştırın:

Valorant’ı yönetici olarak çalıştırmayı deneyin. Bunu yapmak için uygulamanın kısayoluna sağ tıklayın ve “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçin.

Bozuk Dosyaları Kontrol Edin:

Oyun dosyalarınızın tamamen indirildiğinden ve bozuk olmadığından emin olmak için Valorant’ı yeniden indirebilir veya onarma seçeneğini deneyebilirsiniz.

Destek Ekibiyle İletişime Geçin:

Yukarıdaki adımları denemenize rağmen sorun devam ediyorsa, Valorant’ın resmi destek ekibiyle iletişime geçmek en iyisidir.

Valorant’ın resmi destek platformunda sorunlarınızı iletebilir ve çözüm bulmak için yardım isteyebilirsiniz.

Yorumlar (1)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER

Anonim 4 yıl önce

valoranta giriş yaptığım halde hata diyo