Vodafone müşteri hizmetleri direkt operatöre bağlanma direkt operatöre bağlanma oldukça sıkıntılı bir durum.

Fatura iptali, fatura ödeme işlemleri, hat açıp kapaması, tarife değişikliği ve daha birçok sebeple ulaşmak istediğimiz Vodafone Müşteri Hizmetleri olmaktadır.

Kimi zaman hayal kırıklığına uğratabilecek kadar ileriye gidebilmekte ve çok uzun süreler hatta bekletebilmektedir.

Bununla birlikte, özellikle sesli yanıt sistemi ile de hizmet verdikten sonra bu durum tamamı ile mağduriyete dönüşmüş durumunda. Peki, bu durumda ne yapılmalı? Tüm detaylarına bakalım.

vodafone müşteri hizmetleri

Vodafone Müşteri Hizmetleri Bağlanma

vodafone müşteri hizmetleri

Vodafone müşteri hizmetleri telefon numarası: 0542 542 00 00

Vodefone Müşteri Hizmetleri numarasına eğer hali hazırda bir Vodafone hattı ile ulaşmak istiyorsanız; bu durumda 542 nolu telefonu arayabilirsiniz.

Ama başka bir GSM operatörü ile arayacaksanız da bu durumda 0542 542 00 00 numarası ile iletişime geçmeniz gerekir.

Vodafone Müşteri Hizmetlerine Sesli Yanıt Sistemi İle Bağlanma

Vodafone müşteri hizmetlerine bağlanma hem zor hem de basit bir işlemdir. Şansınız var ise sadece 1-2 dakikada bağlanabilirsiniz. Ama özellikle sesli yanıt sistemine denk geldiyseniz, bu durumda işiniz biraz zor demektir.

Çünkü, diğer sesli sistem teknolojisini kullanan operatörlerin ve kurumların aksine Vodafone bu sistemi kimi zaman insanı çileden çıkaran bir hale getirebilmektedir.

Özellikle konuşma sonrasında “Sesli Yanıt Sistemini kullandığınız için teşekkür ederiz. Lütfen puanlama yaparak deneyimlerinizi paylaşın” gibi mesajlar göndermesi de işin başka bir boyutu.

Vodafone müşteri hizmetlerine bağlanmak için sesli yanıt sisteminin acizliğine uğramamak için sürekli olarak Müşteri Hizmetleri diyerek bunu birkaç kez tekrarlayın.

Genelde bu durum, “Anlamadım. Tekrar Söyler misiniz” şeklinde olmasına rağmen bir süre sonra sizi müşteri temsilcisine bağlayacaktır. Bundan sonra, isim soy isim ve diğer bilgilerinizle müşteri temsilcisi ile görüşebilirsiniz.

Vodafone Müşteri Hizmetleri Ücretli Mi?

İlk arama da süre baz alınmadan hem faturalı hem de faturasız hatlar için 46,25 kuruştur.

Vodafone Şikayet

Vodafone ile ilgili şikayetlerinizi iletmek ve işlem yapmak adına 0 542 542 00 00’ı numarayı arayabilirsiniz.

Vodafone Fax Numarası Nedir?

Vodafone ile ilgili taleplerinizi iletmek adına [email protected] mail adresine veya 0216 556 31 73 nolu faks numarasına gönderim yapabilirsiniz.

Vodafone müşteri hizmetleri direk operatöre bağlanma

Sesli yanıt sistemi ile birlikte bir de numara tuşlayarak müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz.

#Bunun için de 1.2.1.0 tuşları ile operatöre direk olarak bağlanabilirsiniz. Size öncesinde hangi birime yönlenmek istediğinize dair tuşlama yapmanız istenebilir. Bunları doğru şekilde takip ederek müşteri temsilcisine bağlanmadan otomatik olarak işinizi halledebilirsiniz. Seçim sizin!

Vodafone Müşteri Hizmetleri Ne Zamana Kadar Açık?

Müşteri hizmetlerine bağlanmak için 24 saat aktif bir şekilde müşteri hizmetleri numarasını arayarak bağlanabilirsiniz. Bu arada 0542 542 00 00 numarası aracılığı ile 24 saat hizmet verilmektedir.

Vodafone Red Müşteri Hizmetleri Numarası

Vodafone Red Musteri Hizmetleri Numarasi

Vodafone red müşteri hizmetleri numarası için ise bireysel hatlardan 7008*’i arayabilirsiniz. Bu arada diğer sabit hatlardan ise 0542 7008 000 arayarak müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.

Vodafone Müşteri Hizmetleri Mesaj Gönderme

Vodafone operatörüyle ilgili olarak soru veya sorunlarınızı iletmek adına [email protected] mail adresi üzerinden ücretsiz bir şekilde mesaj gönderebilirsiniz.

Vodafone 11842 Ücreti Ne Kadar?

Vodafone bilinmeyen numara ücreti 1.25 TL olmaktadır.

Vodafone Merkez Telefon Numarası Kaç?

Vodafone merkez telefon numarası +90 850 542 00 00 olmaktadır. Vodafone Merkeze bağlanmak adına +90 850 542 00 00‘ numarayı arayabilirsiniz.

Vodafone Şikayet

Vodafone ile ilgili şikayetlerinizi iletmek ve işlem yapmak adına 0 542 542 00 00 numarayı arayabilirsiniz.

Vodafone Ana Merkez Nerede?

Vodafone ana merkez Berkshire. Birleşik Krallık’ta bulunmaktadır. Bu arada genel müdürlük Türkiye İstanbul Şişli ilçesidir.

Yorumlar (1)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER

Anonim 2 sene önce

Bana yardımcı olabilirmisiniz?