Vodafone müşteri hizmetleri direk operatöre bağlanma oldukça sıkıntılı bir durum. Fatura iptali, fatura ödeme işlemleri, hat açıp kapaması, tarife değişikliği ve daha birçok sebeple ulaşmak istediğimiz Vodafone Müşteri Hizmetleri, kimi zaman hayal kırıklığına uğratabilecek kadar ileriye gidebilmekte ve çok uzun süreler hatta bekletebilmektedir.

Bununla birlikte, özellikle sesli yanıt sistemi ile de hizmet verdikten sonra bu durum tamamı ile mağduriyete dönüşmüş durumunda.

Peki, bu durumda ne yapılmalı? Vodafone müşteri hizmetleri direk operatöre bağlanma işlemini nasıl yapabiliriz, sizlere bunlardan bahsedeceğiz.

vodafone müşteri hizmetleri

Vodafone müşteri hizmetleri bağlanma

Vodafone müşteri hizmetleri telefon numarası: 0542 542 00 00

Vodefone Müşteri Hizmetleri numarasına eğer hali hazırda bir Vodafone hattı ile ulaşmak istiyorsanız; bu durumda 542 nolu telefonu arayabilirsiniz. Ama başka bir GSM operatörü ile arayacaksanız da bu durumda 0542 542 00 00 numarası ile iletişime geçmeniz gerekir.

Vodafone Müşteri Hizmetlerine Sesli Yanıt Sistemi İle Bağlanma

Vodafone müşteri hizmetlerine bağlanma hem zor hem de basit bir işlemdir. Şansınız var ise sadece 1-2 dakikada bağlanabilirsiniz. Ama özellikle sesli yanıt sistemine denk geldiyseniz, bu durumda işiniz biraz zor demektir.

Çünkü, diğer sesli sistem teknolojisini kullanan operatörlerin ve kurumların aksine Vodafone bu sistemi kimi zaman insanı çileden çıkaran bir hale getirebilmektedir. Özellikle konuşma sonrasında “Sesli Yanıt Sistemini kullandığınız için teşekkür ederiz. Lütfen puanlama yaparak deneyimlerinizi paylaşın” gibi mesajlar göndermesi de işin başka bir boyutu.

Vodafone müşteri hizmetlerine bağlanmak için sesli yanıt sisteminin acizliğine uğramamak için sürekli olarak Müşteri Hizmetleri diyerek bunu birkaç kez tekrarlayın. Genelde bu durum, “Anlamadım. Tekrar Söyler misiniz” şeklinde olmasına rağmen bir süre sonra sizi müşteri temsilcisine bağlayacaktır. Bundan sonra, isim soy isim ve diğer bilgilerinizle müşteri temsilcisi ile görüşebilirsiniz.

Vodafone müşteri hizmetleri direk operatöre bağlanma

Sesli yanıt sistemi ile birlikte bir de numara tuşlayarak müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz.

#Bunun için de 1.2.1.0 tuşları ile operatöre direk olarak bağlanabilirsiniz. Size öncesinde hangi birime yönlenmek istediğinize dair tuşlama yapmanız istenebilir. Bunları doğru şekilde takip ederek müşteri temsilcisine bağlanmadan otomatik olarak işinizi halledebilirsiniz. Seçim sizin!

Youtube Kanalımıza Abone olmayı lütfen unutmayın. :)


Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!