Hepimiz kendimizi internette gezinirken güvende ve bulunmaz hissetmek isteriz. Bulunmaz derken arkamızda iz bırakmaktan bahsediyorum. Bunun yolu da şuan için VPN dediğimiz Sanal Özel Ağ olarak adlandırılan program. Haliyle şuan en çok kullanılan tarayıcı da Chrome olduğuna göre VPN Chrome eklentisi ücretsiz olarak aratılıyor.

Bu makalemizde sizlere en iyi chrome vpn ücretsiz eklentilerinden bahsedeceğiz.

Güvenilir En İyi Ücretsiz VPN Chrome Eklentileri

En İyi Vpn Chrome Eklenti Ücretsiz 2024

İnternette birçok ücretsiz vpn bulunuyor ancak hangisine güveneceğinizi arıyorsanız işte sizin için oluşturduğumuz en iyi ücretsiz vpn chrome eklentileri.

1) Private Internet Access VPN

Private Internet Access VPN, tercih edebileceğiniz en şeffaf ücretsiz VPN Chrome eklentilerinden biridir. Tüm PIA uygulamaları %100 açık kaynaklıdır. Bu uzantı ile gizli bir şekilde gezinmeyi öğrenirken anında sağlam veri korumasının keyfini çıkarabilirsiniz.

Dijital dünyada gezinirken IP adresinizi korur ve çevrimiçi varlığınızın fark edilmeden kalmasını sağlamak için tüm teknik karmaşıklıkları ele alır.

OpenVPN ve WireGuard gibi VPN protokolleri sayesinde maksimum çevrimiçi gizliliğin tadını çıkarabilirsiniz. Bu protokoller, tam şeffaflık için herkesin inceleyebilmesi için tasarlanmıştır.

2) SurfShark VPN for Chrome

Surfshark, hızı ve kullanıcılarına sunduğu sınırsız bağlantı seçenekleri ile öne çıkan avantajlı bir VPN aracıdır.

Farklı ülkeleri kapsayan bir hizmeti barındırır ve birçok dilde destek sunar.

Surfshark, çevrimiçi etkinliklerinize karışmaz ve Chrome uzantısı, potansiyel bir veri ihlali olduğunda sizi uyarır.

3) Free VPN for Chrome – VPN Proxy 1clickVPN

Ücretsiz VPN Chrome uzantıları arasında en popüler olan programlar arasında 1ClickVPN yer alıyor.

Bu Chrome uzantısı, VPN hizmetini tamamen ücretsiz sunar ve herhangi bir kayıt, kredi kartı bilgisi veya reklam ücreti gibi herhangi bir ücret veya ek ücret istemiyor.

1ClickVPN ile ülkenizde kısıtlanmış veya okulunuzun ağı tarafından sınırlı olabilecek her türlü içeriğe erişim sağlayabilirsiniz.

4) Free VPN for Chrome – VPN Proxy VeePN

Listemizde sırada VeePN adında ücretsiz bir chrome vpn eklentisi bulunuyor. Program ücretsiz olarak sınırsız bant genişliği sağladığını bildiriyor.

VeePN konumuzu gizlediği gibi, sizi bilgisayar korsanlarından korurken ve internette iz bırakmadan gezinmenin keyfinden mahrum bırakmaz.

Benzer İçerikler:

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER