WhatsApp doğrulama kodu gelmiyor ise yapmanız gereken işlemlere bakalım. WhatsaApp uygulamasında bilindiği üzere başta kayıt olurken yada hat veya telefon değiştirirken doğrulama kodu istiyoruz. Peki, WhatsApp doğrulama kodu gelmiyor ne yapabilirim? Detaylarına bakalım.

Kodu isterken bilmeden spam yapabiliyoruz. Devamlı kod gönder dediğimizde bu kez telefon numarası spama düşüyor ve kod gelmiyor, sorunu nasıl çözeriz bakalım.

WhatsApp Doğrulama Kodu Gelmiyor Ne Yapabilirim?

WhatsApp dogrulama kodu gelmiyor 2020

WhatsApp kodu için telefon numaranızı doğrulamayı çok fazla denediniz gibi sürekli aynı şey ile karşılaşıyorsanız, detaylıca bakalım.

1- WhatsApp uygulamasından doğrulama kodu gelmiyorsa telefon numaranızı doğrulamayı çok fazla denediniz çıkacaktır, biraz bekleyip daha sonra tekrar deneyin.

2- Telefon numaranız yanlış yazılmış olabilir. Ayrıca +90 şeklinde olmasına dikkat edin.

WhatsApp dogrulama kodu gelmiyor

3- İnternetinizin olduğuna dikkat edin. Bu arada telefonda sms kısmına girin ve ayar menüsüne girin, yurt dışından gelen smslerde engel olmadığına bakın.

4- Devamlı kod istemek engel yemenize sebep olacaktır. 1 dakika, 5 dakika ve 10 dakika bekleyin tekrar deneyin.

5- Telefonu kapatıp tekrar açın, WhatsApp uygulamasının güncel olduğuna emin olun.

WhatsApp Doğrulama Kodu Alamıyorum

WhatsApp doğrulama kodu hala alamıyorsanız yapmanız gereken [email protected] adresine detaylı şekilde mail atın. Sorunu detaylıca açıklayın.

whatsapp dogrulama kodu alamiyorum


Yorumlar (4)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Anonim 1 ay önce

Benim wsap gelmiyor mu Çubuk gelsin

Anonim 6 ay önce

Kod alamıyorum saat veriyor lütfen acil yardım

    Mustafa 6 ay önce

    saat derken

Hatice 11 ay önce

Benim wsap kodu geliyor zaman gelecek çubuk gelsin kodu istiyorum Hatice soyal çubuk gelsin kodu istiyorum kodu açıyorum wsap