• Ana Sayfa
  • Haber
  • WhatsApp’tan Müthiş Yenilik! Yapay Zeka Sohbet Butonu Entegre Edilecek!

Mark Zuckerberg’ın WhatsApp’a Meta AI eklemek istediği yakın takipçileri tarafından bilinmekteydi. Eylül ayında, Meta, mesajlaşma platformuna yapay zeka destekli bir sohbet botu sunma planlarını duyurdu.

Ancak, yeni olan şey WABetaInfo’nun WhatsApp içinde küçük bir düğme keşfetmesi; bu düğme, kullanıcıların basit bir dokunuşla AI (Yapay zeka) sohbetini hızlıca başlatmalarını sağlıyor.

Yapay Zeka Düğmesine Dokunduğunuzda Ne Olur?

WhatsApp'tan Müthiş Yenilik! Yapay Zeka Sohbet Butonu Entegre Edilecek!

Yeni AI düğmesini Sohbetler sekmesinde bulabilirsiniz. Yeşil “Yeni Sohbet Başlat” simgesinin üzerine yerleştirilmiş durumda. Daha önce, WABetaInfo’nun belirttiği gibi, AI destekli sohbet kullanıcıların iletişim listesinin içinde gizlenmişti.

Yeni kısayola dokunduğunuzda, kişisel tavsiyeler, eğlenceli etkileşimler ve arkadaşlık sunmak üzere tasarlanmış olan yapay zeka destekli bir sohbet botu başlatılacak.

Bu yeni özellik şuan için test edilmekte. Ancak isterseniz, en son WhatsApp beta sürümünü Google Play Store üzerinden indirerek erişebilirsiniz.

Meta AI’nın, Instagram’dan WhatsApp’a ve hatta yeni Ray-Ban Meta akıllı gözlüklerine kadar Meta’nın tüm platformlarıyla entegre edilmesi bekleniyor.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER