Her ay 2 milyara yakın kişinin ziyaret ettiği Youtube verilerine göre günde ziyaretçi sayısı 30 milyondan fazladır. Hal böyleyken kullanıcılar videoları bulmakta zorlanıyorlar. Bu durumda hemen Youtube kendi bünyesinden YouTube Grafikler bölümünü duyurdu ve sitede en çok görüntülenen videoları listeledi. YouTube en çok izlenen videoları bulma, işte detayları.

Aşağıda listelediğimiz YouTube hizmetlerine bir göz atın ve dilerseniz bir yere not edin veya chrome tarayıcıda yer işaretlerine ekleyebilirsiniz.

YouTube Müzik Trendleri Bulma

YouTube Müzik Trend Listeleri, Youtube’daki bütün ülkelerde hangi şarkılar veya şarkıcılar trend çok rahat bir şekilde bulabilirsiniz.

En iyi sanatçıları ve en iyi şarkıyı bulabilirsiniz. Bu arada tarih aralıklarını ayarlayabiliyorsunuz. Yani istediğiniz tarihte trend olan müzikleri sıralayabilirsiniz. Youtube en çok izlenen videolar nasıl bulunur, birlikte bakalım.

1. Kırmızı ok ile gösterilen yerden tarihi ayarlayabilir ve mavi ok ile gösterilen yerden de ülkemizi seçip hangi şarkıcının veya şarkının trend olduğunu bulabilirsiniz.

Müzik listeleri dünya 2018 linkine buradan ulaşabilirsiniz.

2. Trend olan bütün videolarısıralamak için ise bu linke tıklayabilirsiniz veya siteye girip sol taraftan Trendler bölümüne tıklayabilirsiniz.

Trend videolar listesine buradan ulaşabilirsiniz.

3. YouTube’nin kendi Youtube Popüler kanalını takip edip, kategori kategori ayarladığı ve hangi kategorinin hangi videolarının trend olduğunu bulabilirsiniz. 

Kanalın linkine buradan ulaşabilirsiniz.

4. Yılın en iyi 10 videosu için YouTube ekibinin açmış olduğu blog da işinize yarayabilir.

Youtube trend top 10 bloguna ise buradan ulaşabilirsiniz. Youtube üzerinden en çok izlenen videoları bulmak için derlediğimiz 4 yöntem ile istediğiniz trend olan videoları bulabilirsiniz.

Ayrıca ilk yöntem ile bütün ülkelerdeki trend olan müzik videolarına ulaşabilirsiniz.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER