Araştırmalarımız sonucu zula hesap silme linki bulunmamaktadır. Ancak hesabınızı silmeniz için birkaç ipucu verebiliriz.

MadByte tarafından geliştirilerek Lokum Games tarafından piyasaya sürülen Türk yapımı mükemmel bir oyun olan Zula, MMOFPS tarzı bir video oyunudur.

Türk yapımcılarının en fazla bütçe ile oluşturduğu ve Dünya’ya servis ettiği bu oyun, günümüzde onlarca farklı ülkede oynanmaktadır. Özellikle Brezilya’da bu oyun için açılmış fan siteleri neredeyse Türkiye’dekilerden daha fazla.

Zula hesabınızı silmek istiyorsanız, genellikle aşağıdaki adımları izlemeniz gerekebilir:

Zula Hesap Silme

Oyunu oynayabilmek için kayıt olmanız gerekmektedir. Sizden bazı bilgilerinizi ve telefon bilgilerinizi alarak kayıt oluşturulan bu oyuna giriş yaparak oynamaya başlayabilirsiniz.

#Ama artık oyunu silmek ve hesabınızı kapatmak istiyorsanız; bu durumda belirtmek gerekir ki; oyunda bir silme veya kayıt dondurma linki bulunmamaktadır.

Sadece https://www.zulaoyun.com/destek#  üzerinden girişinizi yaparak ve ardından burada bir destek bölümü açarak, adminlerden oyun bilgilerinizi silmelerini isteyebilirsiniz.

zula hesap silme

Resmi sitede zula oyunu hesabının tamamen silinemeyeceği yazıyor. Sadece hesabınıza girmezseniz pasif durumda kalıyormuş.

zula hesap silme

Bu durum genellikle olumlu karşılanmaz ve birkaç kez mail atmanız ve destek kayıt formu açmanız gerekebilir. Destek bölümü açıldıktan sonra artık kaydınız silinecektir ama bu durum kimi zaman 15 güne kadar da devam etmektedir.

SONUÇ

Ancak, her platformun ve oyunun farklı olduğunu unutmayın. Eğer bu adımlar size yardımcı olmazsa, Zula’nın resmi destek ekibiyle iletişime geçmek en iyi seçenek olabilir.

Yorumlar (6)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER

Anonim 3 yıl önce

pek anlamadım

Anonim 3 yıl önce

kullanıcı adı dogerata şifre alın hesap sizin olsun ama d

Anonim 4 yıl önce

ben sildim

Anonim 4 yıl önce

silebilen var mı

Anonim 4 yıl önce

Çocukları kandırarak haksız kazanç sağlıyor

Kadir 4 yıl önce

Çok hile yapıyor o yüzden kapatma istiyom