Facebook profilime kim baktı programsız olarak kolay yoldan öğrenmek istiyorsanız yapmanız gereken bir iki işlem bulunmaktadır.

Bilindiği üzere Facebook dünyada en çok kullanılan sosyal medya uygulamalarının başında geliyor. Dünya genelinde çoğu kullanıcı da uygulamanın özelliklerini merak ediyor ve araştırıyor, bunların başında da Facebook profilime kim bakmış sorusu geliyor, peki programsız olarak bun nasıl öğrenebiliriz, detaylarına bakalım.

Burada aslında sizlere net bir bilgi vermek için nokta atışı şeklinde yazıyı hazırlamaya çalıştım. Bildiğiniz üzere çoğu sitelerde Facebook profilime bakanları görmek mümkün mü? Facebook profilime kim bakmış? gibi sorular ile baya bir yazıyorlar, burada kısa ve öz olarak detaylarına değindik.

Bu arada facebook gizli profil uygulamasına da https://webhakim.com/facebook-gizli-profil-gorme-uygulamasi.html bakabilirsiniz.

Facebook Profilime Kim Baktı Programsız Öğrenme

Facebook Profilime Kim Bakti

Facebook profiline bakanları öğrenmenin en güvenilir yolu, Facebook’un kendi içerisindeki yolla bakmaktır.

Bakın Facebook profilime kim baktı uygulaması yada programı gibi yollara başvurmayın çünkü ne kadar güvenilir olduğu belirsiz bu yüzden en güvenilir yolla nasıl öğrenilir, birlikte bakalım.

1- İlk olarak Facebook ana sayfasına giriş yapın.

2- Ana sayfa üzerinde boşluğa gelerek sağ tıklayın ve açılan menüden ‘‘Sayfa kaynağını görüntüle” bölümüne tıklayın. (Kolay şekilde ulaşmak için ana sayfayı açtıktan sonra CTRL+U yaparak da ulaşabilirsiniz.)

facebook profilime kim baktı programsız

3- Ekrana karmaşık şekilde bir yazı gelecek. Bu kısımda CTRL+F yaparak sol üst tarafta arama çubuğunun açılmasını sağlayın. Daha sonra arama çubuğuna ”Initialchatfriendslist” yazın ve Enter‘a basın.

4- Bu kısmı yaptıktan sonra sayfada kullanıcı ID bilgilerinin olduğu yere otomatik olarak gidecektir. Ekrana 456465123-6 tarzında rakamlardan oluşan uzun bir liste gelecek.

Bu rakamın tireden önceki bölümü sizin kendi hesabınızı ziyaret eden kişinin ID numarasıdır. Tireden sonraki kısım ise o kişinin hesabınızı görüntüleme sayısıdır.

5- Bu rakamlara ulaşırsanız profilinizi ziyaret eden kişileri bulmak artık basit. Karşınıza gelen ID numaralarından birini seçin ve tireden önceki bölüme CTRL+C ile kopyalayın. Bu rakamı ise adres çubuğuna ”https://www.facebook.com/profile.php?id=” ifadesinden sonra olacak biçimde CTRL+V ile yapıştırın ve ”Enter”’a basın. Bunların hepsini yaptığınızda hesabınızı görüntüleyen kişilerin profilini görüntüleyebilirsiniz.

Bu şekilde profilinizi görüntüleyenleri görebilirsiniz. Uygulamasız ve programsız şekilde kolaylıkla bakabilirsiniz.

Facebook Profiline Bakanlar Görme iOS

Facebook, kullanıcıların profilinizi kimlerin görüntülediğini değil, yalnızca profil görüntüleme sayısını görüntülemesine izin veriyordu. Ancak son güncellemeden sonra, bir iOS kullanıcısıysanız, Facebook’unuzu kimlerin görüntülediğini görebilirsiniz.

  • İlk olarak iPhone’unuzda Facebook uygulamasını başlatın.
  • Hesabınıza giriş yapın.
  • Ana açılır menüyü seçin (yani, uygulamanın üst köşesindeki üç çizgi).
  • Gizlilik Kısayollarına gidin.
  • Profilimi kim görüntüledi seçeneğini belirleyin.

Artık, son 30 gün içinde Facebook profilinizi kimlerin görüntülediğini kontrol edebilirsiniz. Facebook profilinizi kimlerin görüntülediğini nasıl göreceğinizle ilgili şüphelerinizi veya kafa karışıklığınızı gidermek için şimdi bir sonraki bölüme geçebilirsiniz.

Yorumlar (1)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER

Devran 2 sene önce

Hesebım çalındı