Facebook profilime kim baktı programsız olarak kolay yoldan öğrenmek istiyorsanız yapmanız gereken bir iki işlem bulunmaktadır.

Bilindiği üzere Facebook dünyada en çok kullanılan sosyal medya uygulamalarının başında geliyor. Dünya genelinde çoğu kullanıcı da uygulamanın özelliklerini merak ediyor ve araştırıyor, bunların başında da Facebook profilime kim bakmış sorusu geliyor, peki programsız olarak bun nasıl öğrenebiliriz, detaylarına bakalım.

Burada aslında sizlere net bir bilgi vermek için nokta atışı şeklinde yazıyı hazırlamaya çalıştım. Bildiğiniz üzere çoğu sitelerde Facebook profilime bakanları görmek mümkün mü? Facebook profilime kim bakmış? gibi sorular ile baya bir yazıyorlar, burada kısa ve öz olarak detaylarına değindik.

Burada isterse program olsun ister programsız olsun kesin gösterecek diye bir şey yoktur. Buradaki sorumluluk tamamıyla size aittir.

Bu arada facebook gizli profil uygulamasına da https://webhakim.com/facebook-gizli-profil-gorme-uygulamasi.html bakabilirsiniz.

Facebook Profilime Kim Baktı Programsız Öğrenme

Facebook Profilime Kim Bakti

Facebook profiline bakanları öğrenmenin en güvenilir yolu, Facebook’un kendi içerisindeki yolla bakmaktır.

Bakın Facebook profilime kim baktı uygulaması yada programı gibi yollara başvurmayın çünkü ne kadar güvenilir olduğu belirsiz bu yüzden en güvenilir yolla nasıl öğrenilir, birlikte bakalım.

1- İlk olarak Facebook ana sayfasına giriş yapın.

2- Ana sayfa üzerinde boşluğa gelerek sağ tıklayın ve açılan menüden ‘‘Sayfa kaynağını görüntüle” bölümüne tıklayın. (Kolay şekilde ulaşmak için ana sayfayı açtıktan sonra CTRL+U yaparak da ulaşabilirsiniz.)

facebook profilime kim baktı programsız

3- Ekrana karmaşık şekilde bir yazı gelecek. Bu kısımda CTRL+F yaparak sol üst tarafta arama çubuğunun açılmasını sağlayın. Daha sonra arama çubuğuna ”Initialchatfriendslist” yazın ve Enter‘a basın.

4- Bu kısmı yaptıktan sonra sayfada kullanıcı ID bilgilerinin olduğu yere otomatik olarak gidecektir. Ekrana 456465123-6 tarzında rakamlardan oluşan uzun bir liste gelecek.

Bu rakamın tireden önceki bölümü sizin kendi hesabınızı ziyaret eden kişinin ID numarasıdır. Tireden sonraki kısım ise o kişinin hesabınızı görüntüleme sayısıdır.

5- Bu rakamlara ulaşırsanız profilinizi ziyaret eden kişileri bulmak artık basit. Karşınıza gelen ID numaralarından birini seçin ve tireden önceki bölüme CTRL+C ile kopyalayın. Bu rakamı ise adres çubuğuna ”https://www.facebook.com/profile.php?id=” ifadesinden sonra olacak biçimde CTRL+V ile yapıştırın ve ”Enter”’a basın.

Burada göstermeye de bilir. Burada sorumluluk size aittir.

Facebook Profiline Bakanlar Görme iOS

Facebook, kullanıcıların profilinizi kimlerin görüntülediğini değil, yalnızca profil görüntüleme sayısını görüntülemesine izin veriyordu.

  • İlk olarak iPhone’unuzda Facebook uygulamasını başlatın.
  • Hesabınıza giriş yapın.
  • Ana açılır menüyü seçin (yani, uygulamanın üst köşesindeki üç çizgi).
  • Gizlilik Kısayollarına gidin.
  • Profilimi kim görüntüledi seçeneğini belirleyin.

Son olarak yine iOS işletim sisteminde de görüntülemenin yüzde yüz bir yolu yoktur. Buradaki sorumluluk size aittir.

Yorumlar (1)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER

Devran 3 yıl önce

Hesebım çalındı