Gta san andreas kas hilesi noktasında oyuncuların özellikle karakterlerinin kaslı olmasını istemekte ve oyunda da bu şekilde oynamak istemektedirler.

Oyunda doğal olarak kas yapmak için gerçek hayattaki gibi düzenli olarak spor salonuna gidip vücut çalışmalısınız. Bunu oyunda sürekli yaparak baklava dediğimiz kasları oluşturabilirsiniz. Ayrıcada üçgen ve geniş kaslı  bir vücuda sahip olabilirsiniz.

Aslında bunu oyuncular istemesinin temel nedeni, kas miktarı ne kadar artarsa gücünüzde o denli yükselmektedir. Tabi gelin de buna dayanın, hangi oyuncu gidecekte spor salonun kas yapacak, işte bu şekilde düşünenler için, kolay bir yolu var.

Bu arada Gta san andreas tüm hilelerine https://webhakim.com/gta-san-andreas-hileleri-yeni.html bakabilirsiniz.

Gta San Andreas Kas Hilesi

Gta San Andreas Kas Hilesi

  • ULTRA KAS: JYSDSOD oyun oynarken yazarsanız, karakteriniz adeta ”Cep Herkülü” olacaktır.
  • ULTRA ŞİŞMANLIK: BTCDBCB oyun oynarken yazarsanız, karakteriniz. ”Suma Güreşçileri” gibi olacaktır.
  • ULTRA ŞİŞMANLIK VE KAS: KVGYZQK oyun oynarken yazarsanız, adeta Cep Herkülü ve Suma Güreşçisi karışımı bir şey çıkacaktır.

Not: Eğer bunlardan sıkılır normal sade bir yaşantıya dönmek isterseniz, onunda kolayı var, yapmanız gereken, EHIBXQS1 hilesini yazarsanız normal hale dönersiniz.

GTA SAN ANDREAS [POLİS KIYAFETİ HİLESİ] İÇİN TIKLAYIN…

Gta Vice City Kas Hilesi Eğlenceli Oyuncu Yorumları

  • Bu gta tam istediğim gibi oyun aslında ama insanda eline kolayca geçince sıkılı veriyor, kaslı yapıyorum biraz oynuyorum sıkılıyorum, şişman yapıyorum sıkılıyorum galiba normal karakter olarak oynasam iyi olacak.
  • Diyorumki normal hayattaki gibi oynayayım, bir bakıyorum arabalar havada uçuyor, insanlar tuhaflaşmış, benim vücudum iki dakikada kas bağlamış. Galiba bu oyunu seviyorum.
  • Aslında gta nın bütün serilerini seviyorum desem yeri, özellikle gta vice city hile kodları beni benden alıyor, kas gta kas hilesi yazıyorum, iş tamam şimdi sokak serserileri düşünsün.

GTA SAN ANDREAS [TEKNE VE GEMİ HİLESİ] İÇİN TIKLAYIN…

Yorumlar (1)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER

ali 10 ay önce

gta sa hileleri çok işime yaradı teşekkürler