Uzaktan eğitim sistemine geçiş ile birlikte öğrenciler EBA üzerinden eğitim görmeye başladı. Milyonlarca öğrencinin eğitimden mahrum kalmaması için geliştirilen EBA artık bilgisayarda da kullanılabilir. EBA bilgisayara nasıl indirilir, diyorsanız hemen bakalım.

Korona virüs sebebe ile bir çok kısıtlama meydana geldi. Bunlardan ilk etkilenen de eğitim kurumları oldu. Okullar aynı anda kapatıldı. Öğrencilerde eğitime ara vermek zorunda kaldılar. Tabi MEB uzaktan eğitim sistemini getirerek çocukların eğitimine devam etmesini sağlıyor. Çoğu öğrenci telefon ve tablet ile eğitimine devam etmeye çalışıyor. Birçok öğrenci ise bilgisayardan ders izlemeye çalışıyor. İşte bu noktada EBA Tv bilgisayardan nasıl izlenir, nasıl yüklenir, bunu detaylıca anlattık.

EBA Bilgisayara Nasıl İndirilir?

Bilgisayara EBA nasıl indirilir çok basit adımlar ile nasıl yapabilirsiniz, bilgisayara nasıl kurabilirsiniz, hepsini derledik.

1- İlk olarak Bluestacks uygulamasını bilgisayarınıza indirin. Buraya tıklayın ve indirin (uygulama bilgisayarınızda varsa indirmenize gerek yoktur). 32 Bit Eba indirmek için de buraya tıklayın.

bluestacks indir

2- Uygulama indikten sonra uygulamanın içinde Google Play Store uygulamasını açın ve uygulamaya EBA yazın.

eba tv bilgisayara nasil indirilir

3- Ardından EBA uygulamasını indirin. Bilgisayarınıza EBA uygulamasını kullanabilirsiniz.

Not: Bluestack uygulamasını silerseniz, EBA uygulamasını silmiş olursunuz.

EBA uygulamasını yüklediğiniz takdirde canlı olarak derslere katılabilirsiniz. Bildiğiniz üzere uzaktan eğitim yolu ile devam ediyor. 31 Ağustos Pazartesi günü başladı ve devam ediyor. Sizlerde rahat bir şekilde uygulamayı bilgisayara indirip canlı dersinize girebilirsiniz.

Youtube Kanalımıza Abone olmayı lütfen unutmayın. :)


Yorumlar (2)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Anonim 1 hafta önce

alan dolu olduğunu soylüyor ama alan bomboş

Anonim 4 hafta önce

Olmuyor