Son zamanların internette en çok konuşulan konuların başında instagram da kapalı hesapları görme konusu gelmektedir. Bildiğiz üzere özellikle Twitter’da bu konu trend topic olunca çoğu sosyal medya kullanıcısı tarafından araştırılmaya başlandı. Peki, instagram gizli hesap görme ücretsiz olarak bu işlem nasıl yapılır? Tüm detaylarına bakalım.İNSTAGRAM GİZLİ HESAPLARI GÖRME [İOS] İçin Tıklayınız…

İNSTAGRAM GİZLİ HESAPLARI GÖRME [Android] İçin Tıklatın…

Instagram Gizli Hesap Görme Ücretsiz

instagram Gizli Hesap Gorme ucretsiz

İnternette aleminde bir anda her şey tabiri caizse patlayabiliyor. Trendlerin arasına girebiliyor. Bu kez de tüm kullanıcıların dikkatini üstüne çeken instagram gizlilik hesapları görme olayı oldu. Çoğu kişi tarafından da merak edilince bir anda patladı gitti.

Bildiğiniz üzere instagram özelliği gereği kullanıcılarına hesaplarını gizleme hakkı tanıyor. Çoğu kullanıcı da bu özelliği kullanarak hesaplarını gizli hale getiriyor.

Kapalı veya gizli hesaplarda takipçiler, hikayeler, videolar, resimler ve beğeniler gibi kapalı hesap olunca hiç bir şey gözükmüyor. Tabi durum böyle olunca aşırı merak ediliyor. Bazı instagram kullanıcıları da kapalı hesapların içini görmeyi çok istiyor. İşte tam da bu noktada sizler için ücretsiz olarak hesapların içini gösteren programsız ve ücretsiz yöntemlerine bakalım.

Uyarı: Burada sahte bir hesap açıp öyle gizli hesaplara bakmanızda yarar var. Hesabınızın çalınmama garantisi yoktur. Güvenilir açısından herhangi bir garantisi yoktur. Burada sorumluluk tamamı ile size aittir. 

1- Bestwhozi

instagram'da kapali hesaplari gorme uygulamasi 2021

Instagram gizli hesapları görmek için bestwhozi işinizi görecektir. Buradan istediğiniz kişini kapalı instagram hesabını görebilirsiniz.

1- İlk olarak bestwhozi.com siteye giriş yapın.

2- Daha sonra kullanıcı bilgilerinizi girin.

3- Bu kısımda kimin hesabını görmek istiyorsanız kullanıcı adını girin.

4- Son olarak göster kısmına basın ve kapalı hesap açılsın.

İNSTAGRAM [GİZLİ HESAPLARI GÖRME UYGULAMASI] İÇİN TIKLAYIN…

İNSTAGRAM GİZLİ HESAPLARI GÖRME [SİTESİ] İÇİN TIKLAYIN….

2- Sahte Hesap Açarak Kapalı Hesapları Görme – instagram’da kapalı hesapları görme programsız

instagram'da kapali hesaplari gorme programsiz

İnternet alemine bilindiği üzere hiç bir şeyin garantisi yoktur. Uygulama olsun, program olsun yada site olsun sizler için hem güvenlikli, hem çalışabilir hem de kaliteli instagram da gizli hesapları görme yolunu anlatacağız.

İlk olarak yapmanız gereken işlem hesabını görmek istediğinizi kişi erkek mi kız mı ona karar verin. Daha sonra diyelim ki erkek kapalı hesabın içini görmek istiyorsunuz. Burada tamamı ile olay sosyal mühendislikte olacak.

  • Yapmanız gereken futbol, siyaset, vücut geliştirme, pubg yada oyun videoları ile ilgili olarak bir tane instagram hesabı açmak olacak.
  • Daha sonra en azından içine 35 tane konu ile ilgili olarak hashtag yapılmış resim ve video yükleyin.
  • En azından 50 kişiye rastgele takip isteği gönderin sonra takipçilerin bir kısmı kabul edecektir.
  • Size takipçi gelecektir. Sizde onları takip edin ortalama 50 kişi sizi takip etsin 35 kişiyi de siz takip edin.
  • Son olarak ise hangi kullanıcını kapalı hesabını görmek istiyorsanız, ona da takip isteği atın, büyük ihtimalle kabul edecektir.

İNSTAGRAM GİZLİ HESAPLARI GÖRME [Android] İçin Tıklayınız..

Bu kısımda ise görmek istediğiniz hesap kız kullanıcı olsun.


  • Yapmanız gereken makyaj, güzellik, survivor, film yada bebek videoları ile ilgili olarak bir tane instagram hesabı açmak olacak.
  • Daha sonra en azından içine 55 tane konu ile ilgili olarak hashtag yapılmış resim ve video yükleyin.
  • En azından 100 kişiye rastgele takip isteği gönderin sonra takipçilerin bir kısmı kabul edecektir.
  • Size takipçi gelecektir. Sizde onları takip edin ortalama 55 kişi sizi takip etsin 45 kişiyi de siz takip edin.
  • Son olarak ise hangi kullanıcını kapalı hesabını görmek istiyorsanız, ona da takip isteği atın, büyük ihtimalle kabul edecektir.
Yorumlar (1)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER

Edaatacan 4 ay önce

Instagram hesabın girişi yapamıyorum