Son zamanların internette en çok konuşulan konuların başında instagram da kapalı hesapları görme konusu gelmektedir. Peki, instagram gizli hesap görme ücretsiz olarak bu işlem nasıl yapılır? Tüm detaylarına bakalım.

Bildiğiz üzere özellikle Twitter’da bu konu trend topic olunca çoğu sosyal medya kullanıcısı tarafından araştırılmaya başlandı.

Instagram Gizli Hesap Görme Ücretsiz

instagram Gizli Hesap Gorme ucretsiz

İnternette aleminde bir anda her şey tabiri caizse patlayabiliyor. Trendlerin arasına girebiliyor. Bu kez de tüm kullanıcıların dikkatini üstüne çeken instagram gizlilik hesapları görme olayı oldu. Çoğu kişi tarafından da merak edilince bir anda patladı gitti.

Bu arada gizli hesap görme android için buradan https://webhakim.com/instagram-gizli-hesap-gorme-android.html bakabilirsiniz.

Bildiğiniz üzere instagram özelliği gereği kullanıcılarına hesaplarını gizleme hakkı tanıyor. Çoğu kullanıcı da bu özelliği kullanarak hesaplarını gizli hale getiriyor.

Kapalı veya gizli hesaplarda takipçiler, hikayeler, videolar, resimler ve beğeniler gibi kapalı hesap olunca hiç bir şey gözükmüyor. Tabi durum böyle olunca aşırı merak ediliyor.

Bazı instagram kullanıcıları da kapalı hesapların içini görmeyi çok istiyor. İşte tam da bu noktada sizler için ücretsiz olarak hesapların içini gösteren programsız ve ücretsiz yöntemlerine bakalım.

instagram'da kapali hesaplari gorme programsiz

İnternet alemine bilindiği üzere hiç bir şeyin garantisi yoktur.

Uygulama olsun, program olsun yada site olsun sizler için hem güvenlikli, hem çalışabilir hem de kaliteli instagram da gizli hesapları görme yolunu anlatacağız.

İlk olarak yapmanız gereken işlem hesabını görmek istediğinizi kişi erkek mi kız mı ona karar verin. Daha sonra diyelim ki;

Erkek kapalı hesabın içini görmek istiyorsunuz. Burada tamamı ile olay sosyal mühendislikte olacak.

  • Yapmanız gereken futbol, siyaset, vücut geliştirme, pubg yada oyun videoları ile ilgili olarak bir tane instagram hesabı açmak olacak.
  • Daha sonra en azından içine 35 tane konu ile ilgili olarak hashtag yapılmış resim ve video yükleyin.
  • En azından 50 kişiye rastgele takip isteği gönderin sonra takipçilerin bir kısmı kabul edecektir.
  • Size takipçi gelecektir. Sizde onları takip edin ortalama 50 kişi sizi takip etsin 35 kişiyi de siz takip edin.
  • Son olarak ise hangi kullanıcını kapalı hesabını görmek istiyorsanız, ona da takip isteği atın, büyük ihtimalle kabul edecektir.

Kız kapalı hesabın içini görmek için ise;

  • Yapmanız gereken makyaj, güzellik, survivor, film yada bebek videoları ile ilgili olarak bir tane instagram hesabı açmak olacak.
  • Daha sonra en azından içine 55 tane konu ile ilgili olarak hashtag yapılmış resim ve video yükleyin.
  • En azından 100 kişiye rastgele takip isteği gönderin sonra takipçilerin bir kısmı kabul edecektir.
  • Size takipçi gelecektir. Sizde onları takip edin ortalama 55 kişi sizi takip etsin 45 kişiyi de siz takip edin.
  • Son olarak ise hangi kullanıcını kapalı hesabını görmek istiyorsanız, ona da takip isteği atın, büyük ihtimalle kabul edecektir.

Bu arada buradan https://webhakim.com/instagram-gizli-hesap-gorme-kiz-guvenilir-programsiz-ve-ucretsiz.html detaylarına bakabilirsiniz. 

Snapchat ile Bakma

Snapchat hesabı varsa oradan da bakabilirsiniz. Örneğin orada atılan resimler instagram’da olabiliyor. Bazı kullanıcıların aklına gelmediği için bu yöntemi yazdık. Snapchat uygulamasında da bakabilirsiniz.

Google ile Bakma 

Google arama ile gizli hesaplara bakabilirsiniz. Görmek istediğiniz hesabın Google’da aratın. Daha sonra Görseller kısmına gelin ve arama yapın. Bu noktada görmek istediğiniz hesaba bakın. Eğer kapalı hesabı görmek istediğiniz kullanıcı bir kez bile hesabı gizliden açık yapmışsa Google’da görseller kısmında çıkabiliyor. Bu şekilde bakabilirsiniz.

İNSTAGRAM GİZLİ HESAPLARI GÖRME [SİTESİ] İÇİN TIKLAYIN….

SONUÇ

Burada yine dikkat etmeniz gereken bir şey var, eğer sürekli takip isteği atarsanız, bu durumda instagram sizi spam kabul edip hesabınız kapatılabilir. Dikkat etmenizde yarar var.

Kaynak: https://isocialtips.com/instagram-private-account-view-free-methods-female-ve-male/

Yorumlar (9)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER

Anonim 4 ay önce

Çok kötü bakamadim

aslıhan 7 ay önce

teşekkürler işime yaradı

Anonim 9 ay önce

AQ Bİ SENMİ ZEKİSİN

Anonim 10 ay önce

Kiz arkadasim baskasiyla berabermis

aslıhan 2 yıl önce

çok teşekkürler işime yaradı

Anonim 2 yıl önce

gizli hesaptan gördük de ne oldu hayallerimiz yalan oldu, vaybe

Anonim 2 yıl önce

Gizli hesap

hakan 2 yıl önce

gizli hesap

Edaatacan 3 yıl önce

Instagram hesabın girişi yapamıyorum