Instagram takip etmeyenleri çıkarma çoğu kullanıcının merak ettiği konuların başında gelmektedir.

En çok kullanılan uygulamaların başında gelen Instagram’da takip etmeyenleri bulma ile ilgili bir çok yöntem bulunmaktadır. Peki, instagram takip etmeyenler toplu silme nasıl yapılır? Hepsini göstereceğiz.

Instagram uygulamasında takibi bırakanlar nasıl öğrenilir. Aslında uygulama ve programsız olarak öğrenebileceğiniz bir çok yol bulunmaktadır. Burada sizlere en güvenli şekilde takibi bırakanlar nasıl öğrenilir, detaylarına bakalım.

instagram takip etmeyenler toplu silme

Instagram Takip Etmeyenleri Çıkarma Uygulaması (Android & iOS)

Instagram takip etmeyenleri bulma uygulaması ile artık rahat bir şekilde sizi takip etmeyenleri görebilirsiniz.

Uyarı: Bu tarz programları kullanan kullanıcılar daha sonra hesaplarının kilitlendiğini veya çalındığını söylüyor. Bizim tavsiyemiz bunu manuel olarak elle yapmanızdır. Ancak programı kullanacaksanız iki faktörlü doğrulamanız açık olsun ve şifrenizi hemen değiştirin. Tüm sorumluluk size aittir.

1- İlk olarak Unfollow uygulamasını indirin. iOS için indir. Android için indir.

2- Uygulamaya kullanıcı adınızı ve şifrenizi girerek uygulamaya giriş yapın.

3- Uygulamanın ana ekranında Unfollowers kısmına dokunun.

4- 10 kişi olmak kaydıyla sizi takip etmeyenler silinecektir.

NOT: Burada çok daha detaylı olarak instagram takip etmeyenler kısmına bakabilirsiniz.

Instagram Takip Etmeyenler PC

Instagram takip etmeyenleri bilgisayardan kolayca bulabilirsiniz. Yapmanız gereken bir iki işlem bulunmaktadır. Bunlara bakalım. Bu arada instagram takip etmeyenler şifresiz olarak da bulmuş olacaksınız.

1- İlk olarak Instagram uygulamasına giriş yapın.

2- Sağ üst taraftaki butona dokunun profilinizin yer aldığı kısma gidin.

3- Daha sonra profil sayfasında kullanıcı adınızın yanında bulunan ”profili düzenle” kısmına tıklayın.

4- Sol kısımda bulunan Gizlilik ve güvenlik kısmına tıklayın.

5- Açılan sayfada hesap verileri başlıklı kısma gelin ve mavi renkle gösterilen hesap verilerini görüntüle kısmına tıklayın.

6- Bu kısımda sağ bölüme geçin ve bağlantılar kısmına gelin. Daha sonra ”seni takip edenler” yazısının alt kısımda bulunan tümünü gör sekmesinin üzerine gelip sağ tıklayıp ve yeni sekmeden açın.

7-  Takip ettiğin hesaplar kısmında alt tarafında bulunan tümünü gör butonu üzerine gelin daha sonra sağ tıklayın ve bağlantıyı yeni sekmede aç kısmına tıklayın.

8- Burada açmış olduğunuz 2 sekmede yapmanız gereken, her iki sekmede de daha fazlasını gör yazısı kısmında mavi renkli buton olacak ve o butona basarak sizi takip eden ve sizin takip ettiğiniz hesapları göreceksiniz.

9- Şimdi gelelim diğer adımlara Excel programını açın. Excel açtıktan sonra listelerinizi bütün olarak kopyalayın ayrı ayrı sütunlara yerleştirin. A sütunu seçiliyken sağ üst tarafta yer alan koşullu biçimlendirme yazısı üsttüne gelip yeni kural kısmına tıklayın.

10- Açılacak sekmede biçimlendirilecek hücreleri belirlemek için formül kullan kısmına tıklayın. Alt kısımda bulunan bölümde yer alan kutuya kodu resimdeki gibi yazmanız lazım. Sonrasında ise B sütunu içinde aynı şekilde uygulayın.

11- Formülün yazılı olduğu kısıma noktalı virgül (;) işaretini ekleyin. Devamında A sütunundaki A1′ kısmına tıklayın. Formül kısmında A1 yazısı belirlene kadar F4 tuşuna tıklayın. A1 yazısı göründükten sonra formülün devamına )=0 yazın.

Devamında Biçimlendir yazısına tıklayın. Karşınıza gelen sekmelerden dolgu kısmına geçip renk seçerek tamam kısmına tıklayın. Devamında kuralı oluşturmak için tamam kısmına tıklayın.

12- Sonunda instagram takip etmeyenler programsız olarak pc de görebilirsiniz. Ekranda sizi takip etmeyenler seçmiş olduğunuz renk ile belirecektir. Renkli kısımlarda yazan kişiler sizi instagram’da takip etmediğini anlayabilirsiniz.

Not: Çok kolay olarak Excel tablosuna iki sütuna takipçilerini ve takip ettiklerini yapıştırın. Daha sonra yinelenen değerler olarak eşleştirip iki sütunda yani karşılıklı geri takip yaptıkların eşleşiyor, diğer takip etmeyenler olarak çıkıyor.

Yorumlar (3)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER

Anonim 3 yıl önce

ipoheler hangi uygulamayı kulanmalıyız dönüş yaparsabız sevinirim

6366ozan 3 yıl önce

Instagram uygulaması işe yaradı

Anonim 3 yıl önce

teşekkürler işe yaradı