Instagram silinen mesajları geri getirme yollarına bakalım.

 

Gerçek anlamda mesajları getirmenin tek yolu yasal yollara başvurarak instagramda silinen mesajları geri getirebilirsiniz.

Önemli Nokta : Eğer mahkemelik bir olay varsa ve kanıt olarak silinen mesajları kullanmanız gerekiyorsa bunu mahkeme yolu ile halledebilirsiniz.

Mahkemeye başvurarak silinen mesajları geri getirme için işlem başvurusu yapabilirsiniz.

Instagramda Silinen Mesajları Geri Getirme

instagram silinen mesajları geri getirme

Okuyun : Instagram mesaj uygulamasında en önemli hususlardan bir tanesi instagram mesajları geri getirme programları, uygulamalar yada değişik eklentiler ile mümkün değildir.

Pek çok siteye girdiğiniz zaman mesajları geri getirmenin yollarını anlatmaktadır, hatta sizlerden kullanıcı bilgilerini ve şifrelerinizi bile istemektedirler ama mesajları getirmenin bir yolu yoktur. Bu yüzden instagram bilgilerinizi ve şifrelerinizi kimseyle paylaşmayınız.

Alternatif Çözüm : Diğer yandan ise instagram yardım merkezi ile iletişime geçip, sorununuzu detaylı şekilde anlatıp, döküm halinde mesajların geri gelmesi için detaylı bir şekilde onlara yazabilirsiniz.

Bu arada instagram destek hattı https://webhakim.com/instagram-yardim-destek-hatti-musteri-hizmetleri.html ile de farklı çözümlere bakabilirsiniz.

Instagram Silinen Dmleri Geri Getirme

# Instagram’da takipçiyi engellediğiniz zaman tüm bilgiler silinecektir. Mesajlar engelleme ile birlikte silinecektir. Bu arada engellediğiniz kişiyi engelini kaldırdığınız zaman eski mesajlara tekrar ulaşılabilir.

Mesajlar aslında hiç silinmemiştir, sadece engellediğiniz zaman bilgiler kaybolur engelli kaldırdığınızda tekrar bilgiler gelecektir.

Instagram Silinen Mesajlar Geri Alma

# Instagram eski mesajları geri getirme ile ilgili herhangi bir çözüm yolu yoktur. Eğer kişiyi engellediyseniz ve eski mesajları görmek istiyorsanız, engeli kaldırdığınızda mesajlar geri gelecektir.

Yasal başvuru yolu ile instagram silinen mesajlar geri gelebilir. Bunun için mahkemeye gidip, gereken işlemleri ve başvuruyu yapmanız gerekmektedir.

Birde instagram yardım merkenize email atarak instagram silinen mesajları geri yükleme noktasında yardım isteyebilirsiniz.

Burada çok detaylı bir yazı ile eski mesajlarınızın geri yüklenme ihtimali bulunmaktadır. Bu yollar haricinde başka bir yolu bulunmamaktadır.

Instagram silinen mesajları geri getirme konusunda sizlere bilgiler aktarmaya çalıştık. Yine de instagram mesajlar ile herhangi bir sorunuz olursa yorum kısmından bizlere yazabilirsiniz.

Instagram çöp kutusu nerede?

Menüyü açmak için sağ üstteki üç yatay çizgiye tıklayın. Bu menüde alt kısımdan Ayarlar kısmını seçin. Ayarlar kısmında Hesap bölümüne gidin. Ardından Yakın Zamanda Silinenler kısmına gidin.

Instagramda silinen mesajlar geri gelir mi?

Silinen Instagram mesajlarınız artık iPhone yada Android cihazınızda kullanılamayacak, fakat yine de Instagram sunucusunda saklanacaktır. Doğrudan mesajlar, fotoğraflar, videolar, yorumlarda dahil Instagram’da paylaştığınız tüm verileri indirmenize izin verilir.

Instagram Mesajları kaç yıl saklanıyor?

Instagram, bu konuyla ilgili kullanıcılara yaptığı bilgilendirmelerde, bir hesaba ait silinmiş verilerin 90 gün boyunca veri tabanında saklandığını, ardından da kalıcı olarak silindiğini belirtiyor.

Instagram konuşmaları neden silinir?

Kişinin gönderdiği mesajları geri çekmesi durumunda mesajların silinme durumu gerçekleştirecektir. Android bir telefon kullanımı sağlıyorsanız eğer uygulama içindeki verilerin veya ön belleğin silinmesi durumu da mesajların gitmesine neden olacaktır.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!