Çalınan Instagram hesabını geri alabilmeniz için yapmanız gerekenler işlemler var. Eğer size DM’den kullanıcı mesaj gönderdiyse ve sizde o linke tıkladıysanız iş biraz daha zor.

Çünkü derhal şifre, mail ve telefonu değiştiriyorlar. Dahası resimleri ve videoları gibi içerikleri de silebiliyorlar. Bu durumda instagram’ın sizi gerçekten tanıması çok daha zor oluyor. Detaylarına bakalım.

Kısa Çözüm:

 • Telefondan instagram uygulamasını açıp giriş yapmak adına yardım al seçeneğine tıklayın.
 • Bu kısımda girişte sorun mu yaşıyorsunuz bölümünde açılan ekranda daha fazla yardıma mı ihtiyacın var? seçeneğine tıklayın.

Çok daha fazla bilgi almak için hemen aşağıdaki kısımdan tüm detaylarına bakabilirsiniz. Çalınan instagram hesabı kurtarma işlemine bakalım.

Instagram Hesabım Çalındı Telefon Numaram ve E-postam Değiştirildi Hatası Çözüm Yolları Nelerdir?

instagram hesabım çalındı telefon numaram ve e postam değiştirildi

Instagram hesap kurtarma, aşağıda genel yönleri ile anlattık, adımları takip edelim ve aynısını yapmaya çalışalım.

Instagram hesabınızın çalındığını ve telefon numaranız ile e-posta adresinizin değiştirildiğini belirtiyorsunuz. Bu durumda yapmanız gerekenler aşağıdaki gibidir:

Bu arada https://webhakim.com/hesap-kapattirma-instagram.html çalınan instagram hesabını kapattırabilirsiniz veya https://www.instagram.com/hacked/ bu linkten instagram’ın oluşturduğu forma ulaşabilirsiniz.

Bu arada instagram hesabım çalındı telefon numaram değiştirildi diyorsanız, detaylarına bakalım.

 • İlk olarak instagram uygulamasının ana sayfasına yani oturum açtığınız ekrana gelin.

instagram hesabım çalındı telefon numaram ve e postam değiştirildi

 • Giriş Yap, altında bulunan Giriş yapmak için yardım al kısmına tıklayın.
 • Karşımıza çıkacak olan ekrana e-posta adresinizi giriniz, tabi e-postanızı bilmiyorsanız telefon numaranızı da girebilirsiniz. Kullanıcı adınızı da girebilirsiniz ama büyük ihtimalle değiştirilmiş olabilir.

instagram hesabım çalındı telefon numaram ve e postam değiştirildi

 • Yukarıdaki işlemi yapıp ileri dediğiniz takdirde karşınıza farklı seçenekler gelecektir. Whatsapp ile gönder, E posta gönder, Facebook ile giriş yap gibi bunlardan birini seçmeniz gerekmektedir.
 • Eğer bunlardan bir sonuç elde edemezseniz altta bulunan Daha fazla yardıma mı ihtiyacın var? seçeneğine tıklayın.

instagram hesabım çalındı telefon numaram ve e postam değiştirildi

Burada daha fazla yardıma mı ihtiyacın var? seçeneğine tıkladıktan sonra, Instagram sizden kimlik bilgileriniz isteyecek, bu bilgileri doldurup göndermeniz gerekmektedir.

instagram hesabım çalındı telefon numaram ve e postam değiştirildi

Intagram’ın size göndermiş olduğu bilgileri eksiksiz bir şekilde hazırlayıp tekrar Instagram’a göndermeniz gerekmektedir.

Email üzerinden size kod gönderecektir; kodu, adınızı ve kullanıcı adınızı boş kağıda el yazısı ile yazmanız gerecek, ardından kağıdı tutan 2 eliniz ve yüzünüz tamamı ile çıkmalıdır. Resim çok net olmalıdır. Son olarak da JPEG dosyası olarak tekrar email üzerinden Instagram’a gönderilmelidir. Instagram hesabım çalındı formu ile hesabınızı geri açabilirsiniz.

Instagram Şikayet Formu [ÇALINAN VEYA SAHTE AÇILAN HESABI KAPATMA İÇİN  TIKLAYIN…

[Çalınan INSTAGRAM Hesabını Kapattırma] veya Başka Hesap Kapattırma

Ayrıca Instagram’a böyle resmi kodu, yüzü ve el gözükecek bir şekilde ayarladıktan sonra güzel bir açıklama yapıp email gönderirseniz en kısa zamandan size dönüş sağlayacaklardır.

# Arkadaşlar biz bizzat denedik ve hesabı geri aldık.

Örnek resim olarak (resimde yüzünüzün görünmesi gerekiyor ancak ben burada kırptım, normalde yüzümde görünüyor);

instagram hesabım çalındı telefon numaram ve e postam değiştirildi

Instagram’ a Direk Nasıl Ulaşırım? Instagram Hesabım Çalındı

instagram hesabım çalındı telefon numaram ve e postam değiştirildi

Yukarıdaki işlemlerden herhangi bir sonuç elde edemediyseniz direk olarak buraya tıklayıp https://help.instagram.com/contact/151081798582137 Instagram Yardım merkezi üzerinden başvuru yapabilirsiniz.

Instagram destek merkezi selfie videosu açıklaması: https://help.instagram.com/1053588012132894

instagram hesabım çalındı telefon numaram ve e postam değiştirildi

Bu şekilde direk olarak ulaşabilirsiniz. Yukarıda anlattığımız şekilde kendinize ait bilgileri gönderirseniz, instagram hesabınızı tekrar alabilirsiniz.

Instagram Destek Hattına Ulaşmak için tıkla

Instagram Hesabı Nasıl Güvende Tutulur?

instagram hesabım çalındı telefon numaram ve e postam değiştirildi

İlk olarak yukarıda işlemler ile hesabınızı kurtardıysanız hayırlı olsun. Şimdi sizlere instagram hesabınızı nasıl daha fazla güvende tutabilirsiniz, onun adımlarını gösterelim.

[Çalınan INSTAGRAM Hesabını Kapattırma] veya Başka Hesap Kapattırma Tıklayın

1- İki Faktörlü Kimlik Doğrulama

İki faktörlü kimlik doğrulaması yaptığınızda, instagram her giriş yaptığınızda bir defaya mahsus güvenlik kodu göndermektedir.

Hesabınıza bu kodu girdikten giriş yapabilmektesiniz. İki faktörlü kimlik doğrulamasını aktif etmek için ise, Profile giriş yapın, Ayarlar kısmına gelin, Güvenlik kısmına basın ve İki faktörlü kimlik doğrulama deyip Başlama kısmına gidin.

2- Güçlü ve Uzun Şifreler Koyma

En önemli ayrıntılardan biridir aslında, güçlü şifreler için en azından içinde bir harf bir rakam bir sembol ve en azından 9 karakter uzunluğunda olsun. Bu şekilde hesabınızı güvende tutabilirsiniz.

BONUS

 1. Şifrenizi sıfırlayın: İlk adım olarak, “Şifremi unuttum” seçeneğini kullanarak Instagram hesabınızın şifresini sıfırlamaya çalışın. Bu, hesabınızı ele geçiren kişinin şifrenizi değiştirmiş olması durumunda bile size yeniden erişim sağlayabilir.
 2. E-posta bağlantısını kontrol edin: Şifrenizi sıfırlarken kullanılan e-posta adresinizi kontrol edin. Instagram size şifre sıfırlama bağlantısı veya talimatları içeren bir e-posta gönderir. Bu e-postayı bulup takip ederek hesabınızı geri alabilirsiniz.
 3. İki faktörlü kimlik doğrulama kullanın: Hesabınızı daha da güvenli hale getirmek için iki faktörlü kimlik doğrulama özelliğini etkinleştirmenizi öneririm. Bu, hesabınıza her giriş yaptığınızda bir doğrulama kodu girmenizi gerektirir ve hesabınızı çalınmalara karşı daha korumalı hale getirir.
 4. Instagram’a başvurun: Eğer yukarıdaki adımlar işe yaramazsa ve hala hesabınıza erişim sağlayamıyorsanız, Instagram destek ekibiyle iletişime geçmeniz gerekebilir. Instagram’ın “Hesabımı Kurtar” gibi bir geri alma süreci veya destek talebi formu olabilir. Instagram’ın resmi web sitesinden bu konuda daha fazla bilgi edinebilir ve iletişim kurabilirsiniz.
 5. Destek belgelerini hazırlayın: Instagram hesabınızı geri almak için destek ekibiyle iletişim kurduğunuzda, hesabınızın size ait olduğunu kanıtlayabileceğiniz belgeleri hazırlamak önemlidir. Örneğin, hesap açılış tarihleri, hesapla ilişkili e-posta adresleri veya profil resimleri gibi bilgileri sağlamak size yardımcı olabilir.

Instagram Beğeni Takipçi Arttırma Uygulamalarından ve Sitelerinden Uzak Durun

instagram hesabım çalındı telefon numaram ve e postam değiştirildi

Instagram beğeni ve takipçi arttırma uygulamalarından ve sitelerinden uzak durun, çünkü burada sizden kullanıcı adı ve şifrenizi istediği için resmen hesabı eliniz ile teslim etmiş oluyorsunuz artık hesap karşıdaki kişinin insiyatifine kalmış.

Genele baktığımızda bu işi yapan çoğu site kullanıcılarına gerekli hizmeti doğrudan sağlamaktadır, yalnız daha sonraları bilgileri toplayıp hesapları ele geçirebilmektedirler.

Siz siz olun şifrenizi verecekseniz bile yüz düşünün öyle verin ve çeşitli araştırmalar yapın. Ayrıca bilmediğiniz bağlantıları da tıklamayın.

Bu arada instagram hesabı çalındı mı çalınmadı mı nasıl anlarım diyorsanız buradan https://webhakim.com/instagram-hesabimin-calindigini-nasil-anlarim.html bakabilirsiniz.

[Instagram Çalındığını Nasıl Anlarım] Tıkla Öğren

Sık Sorulan Sorular

Instagram Hesabım Çalındığını Nasıl Anlarım?

Instagram hesabınıza giriş yaparken, ekranda şifre yanlıştır hatasını görüyorsanız, kullanıcı adınız ile giriş yapıyor hata alıyorsanız, hesabınızı çalınmış demektir.

Instagram hesabı çalınırsa nereye şikayet edilir?

Instagram hesabınızın birinin eline geçtiğinden şüpheleniyorsanız yada biri sizin hesabınızı taklit eden içerikler paylaşıyorsa; bu konuda Instagram’ın Yardım Merkezi‘nden destek alabilirsiniz.

Instagram hesabım başkasının eline geçti ne yapmalıyım?

Instagram hesabınıza kayıtlı e-posta veya cep numaranıza bir parola sıfırlama iletisi yollatabilirsiniz. Güvenlik kodu istemekte en mantıklı çözüm olacaktır. Böylece size gönderilen kod sayesinde direkt olarak hesabınıza giriş yapabilirsiniz.

Instagram hesabı çalındığında ne yapılmalı?

İlk önce Instagram giriş sayfasındaki Giriş yapmak için yardım al kısmına tıklayın. Kullanıcı adınız değiştiği için sizi takip eden bir arkadaşınızdan yardım alarak yeni kullanıcı adınızı öğrenin.

Daha sonra Hesabını bul kısmından kullanıcı adınızı arattıktan sonra, e-posta yada sms ile hesabınızı geri alabilirsiniz.

Not: Arkadaşlar lütfen bilmediğiniz bağlantılara tıklamayın. Şu sıralarda link gönderip çoğu kişinin hesabını bu yöntemle çalıyorlar.

DİKKAT!

Instagram uygulamasında kendisini resmi kişiler olarak tanıtıp yardım isteyip sizin duygularınızı sömürüyor ve sizi DM aracılığı ile attığı linklere tıklattırıyorlar. Daha sonra hesabınızı ele geçiriyorlar. Sakın DM den gelen linklere tıklamayın.

Hesabınızı geri almak için Instagram’un destek ekibiyle mümkün olan en kısa sürede iletişime geçmeniz önemlidir. Ayrıca, hesabınızın güvenliğini artırmak için gerekli önlemleri aldığınızdan emin olun.

Yorumlar (306)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER

Anonim 5 ay önce

Merhaba instagram hesabıma girmek istiyorum eposta falan bana ait şifre yenileme gönderince epostama geliyor fakat şifremi yenileyip girdiğimde “bu hesabın sahibi olduğunu onaylamamıza yardımcı ol” diye bir yazı çıkıp farklı bi epostaya kod gönderiyor hesabıma şifremi de değiştirsem o eposta bana ait olmadığı için giremiyorum bi çözümü var mı lütfen.

Anonim 1 yıl önce

Şikayeti göndermiştim o maile hesabım şimdi kapanmış çok sevindim. Kimliğimle fotoğrafımı atmıştım Facebook’tan mail gelmişti bana. O formla kapandığını düşünüyorum . Size de çok çok teşekkür ediyorum Allah razı olsun . Sizin sayenizde kapatabildim. Kimliğimi gönderdim diye çok tedirgindim ama hesap kapandığına göre mail gerçekmiş demek ki.

  Mustafa 1 yıl önce

  rica ederiz

Anonim 1 yıl önce

Sizin paylaştığınız linke bastım oradaki formu doldurdum ardından Facebook mail attı kimlikle fotoğrafımı istedi attım ben de tedirgin oldum şimdi umarım bir sorun çıkmaz. [email protected] . Mail hesabı da buydu.

  Mustafa 1 yıl önce

  normalde instagram linke tıkladığınızda çıkan sayfada oluyordu demekki artık yönlendirme yapıyorlar inşallah bir sorun çıkmaz

Anonim 1 yıl önce

Merhabalar hesabım çalındı gelen linke bastım bilgilerimi girdim ve hesabım çalındı. Çalındığı gibi hesabım kapandı ve instagram kullanıcısı yazıyor.Ben de instagrama mail attım hemen . Çalan kişi hesabımı geri açabilir mi ? Ben hesabımı geri alabilir miyim ? Yanıtlarsanız sevinirim.

  Mustafa 1 yıl önce

  instagram a mail attıysanız bekleyin eğer çalan kişi tüm bilgileri ele geçirdiyse hesabı geri açabilir. Hesabı geri almanız çok zor ama instagram ı bekleyin mail için eğer hesabınızı geri alamazsanız kapattırmaya uğraşın. Hesabınızı takip edin. Sonradan yasaklı sitelerin reklamını yapıyorlar sizin hesabınızdan o yüzden başınızın ağrımaması için hesabı takip edin.

   Anonim 1 yıl önce

   Hesabı geri açtılar ve tüm takipçilerime yazmışlar . Ben herkese spam attırdım instagrama mail attım başka ne yapabilirim kapanması için acaba ?

    Mustafa 1 yıl önce

    Arkadaşlarınıza hesabı spamlatın sürekli hesabım çalındı olacak spamlatma yerinde ona işaretleyip spamlasınlar

     Anonim 1 yıl önce

     Sizin sitenizde instagram şikayet formunu da doldurdum. Ardından bana Facebook’tan mail geldi kimliğimle olan fotoğrafımı istedi onu da attım. Herhangi bir sorun olmaz değil mi?

     Mustafa 1 yıl önce

     instagram ın kendi sitesinden yaptınız değil mi instagram ın linki var orada biz de çünkü hesabımız gitmişti hatta resmimizi bizde çektik gönderdik

Anonim 1 yıl önce

Merhabalar ınstagram hesabım ınstagram tarafından normal bir kullanıcıyken siz olmadığınızı düşündüğümüz için askıya alındı diye bir mesaj geldi sonra fotoğrafla kodun yazılı olduğu selfi istendi ve söylediklerini yaptım daha sonrada ınstagram hesabınız kapatılmıştır diye bir bildirim aldım geri getirebilme şansım var mı ve durduk yere nasıl böyle bir şey oldu hiç anlam veremedim.

Anonim 1 yıl önce

Merhabalar ınstagram hesabım ınstagram tarafından normal bir kullanıcıyken siz olmadığınızı düşündüğümüz için askıya alındı diye bir mesaj geldi sonra fotoğrafla kodun yazılı olduğu selfi istendi ve söylediklerini yaptım daha sonrada instagram hesabınız kapatılmıştır diye bir bildirim aldım geri getirebilme şansım var mı ve durduk yere nasıl böyle bir şey oldu hiç anlam veremedim.

Anonim 1 yıl önce

Merhabalar, hesabım çalındı, iki faktörlü koruma açık olduğu halde e-posta ve tel no değiştirildiği için giremiyorum. E-posta adresime değişiklik yapan siz değilseniz red edin dediği halde aktif olmuyor işe yaramıyor.Norma kod geliyor ama ilerleyince 6 haneli güvenlik kodu istiyor e postam değiştiği için tanımadığım hesaba yani hackleyen adrese gidiyor, 8 haneli kurtarma kodlarımı girdiğim halde kabul etmiyor, kaç defa selfie çektiğim halde , sanırım sadece profil fotom olduğu için uyuşmuyor diyor , şu an hesabım halen aktif ve kapatamıyorum, Siber suçlara tanıdık polise gittim , elimde kimlik ile fotoğrafımı ve kodu gönderdik yine olumsuz yanıt maili geldi. Taklit hesap adı altında kimlik bilgilerimi gönderdik kapansın diye yine yok olumsuz ,Başka hesap açsam ve bu hesap üzerinden , eski hedabımı taklit diye şikayet etsem ve ettirsem faydası kesin olur mu , çok çaresiz kaldım yardım edin

  Mustafa 1 yıl önce

  Hocam öncelikle çok geçmiş olsun, yani iki faktörlü açık olarak nasıl hacklenir aklım almadı. Ancak birşeylerden şüphelendim. Bunu yapan daha önce hesabınızı girmiş olduğunuz cihaz olabilir. Yani bir tanıdığınızın yapmış olma ihtimalini düşünün bence. Nedense ben şüphelendim. Çünkü iki faktörlüyü atlatıp girdiyse ya çok iyi bir hacker yada tanıdık cihaz diye aklıma geldi. Onun dışında kesinlikle form göndermeye devam edin sonuç alanları biliyorum bizzat. Onun dışında hesap kapttırma videomuz var hesabınızı kapattırmak isterseniz onun için de form var. Ancak önce almaya çalışın yoksa üstüne o hesap beni taklit ediyor derseniz mantık hatası olur bu sefer size hiç güvenmezler. Açıkcası üzüldüm umarım sonuç alırsınız, iyi günler. Hesap kapattır videosu bu kanalda bulabilirsiniz umarım işe yarar : https://www.youtube.com/channel/UCkRtGLJcsP9O7jf2ty8EC8w

Brk 1 yıl önce

Merhaba mustafa bey. instagran soama düştü kapmdı. Form doldurmak istediğim zaman, hesabınızı onaylayın diyor. Hesabp zaten kapalı nasıl onaylıcaz . Bilginiz var mı. Paradox a soktular bizi

Anonim 2 yıl önce

Merhaba 2 gün önce Instagram hesabım çalındı mail telefon şifre herşey değiştirildiği için ulaşamadım yardım merkezî de dönüş yapmadı ve hesabımdan dolandırıcılık yapıyolar adıma paylaşımlar oluyo ne yapmalıyım emniyeti de aradım

Fatma 2 yıl önce

Merhaba İnstagram hesabım çalındı Çalan kişi e posta ve teli değiştirdi 2 adımlı doğrulama koydu giremedim bi daha Bende arkadaşlarımı arayıp 25 30 kişiye şikayet ettirdim hesap görünmüyo şuan geri alabilir miyim hesabı

  Mustafa 2 yıl önce

  hayır silinmiştir çok zor

Emine Arslan 2 yıl önce

Merhaba insatgram hesabım çalındı telefon numaramı kaldırmışlar ve ikinci bir e posta eklemişler .Ben hesaba girerken onay kodu istedi olmadığı için destek al butonuna bastım selfi videosu istendi çektim onaylandı benim e postama 8 haneli yedek kod geldi girdim fakat e posta doğrulaması istedi ama doğrulamayı yolladıkları e posta benim değil onarın eklediği için ulaşamıyorum o epostayi nasıl iptal edebiliriz yardımcı olabilir misiniz

  Mustafa 2 yıl önce

  tekrar mail atın ben selfie ve girdiğiniz kodu doğruladım yalnız e posta bana ait değil diye mesaj atın bakalım ne cevap gelecek

Anonim 2 yıl önce

Benim instagram hesabım çalındı link attı arkadaşım ve link girdikten sonra instagram şifremi istedi bende girdim ve Adımları yapmama rağmen bir sonuç alamadım telefon numarama gelen koddan giriş yapmaya çalışıyorum ama olmuyor çift doğrulama ve kimlik doğrulama yaptığı için karşı taraf yaptığından dolayı giriş yapamıyorum lütfen yardımcı olurmusunuz

  Mustafa 2 yıl önce

  merhaba öncelikle geçmiş olsun, kod eğer hala geliyorsa aslında hesabımı geri alabilirsiniz, o da olmazsa instagram a mail atın eğer oda olmazsa hesabınızın kapatılması en doğru yol olacaktır çünkü illegal şeyler paylaşabiliyorlar başınız ağrımaması için hesabı arkadaşlarınıza çevrenize spamlattırın şikayet ettirin çalınan hesap kapansın. Bu arada lütfen instagram dan tanımadığınız linklere tıklamayın insanları kandırarak hesaplarını çalıyorlar

   Anonim 1 yıl önce

   Merhabalar hesabım çalındı dolandırıcılar hesabımdan insanları dolandırıyorlar kapatmak istiyorum lütfen yardımcı olun

    Mustafa 1 yıl önce

    Merhaba acilen instagrama hesabınızı spamlatıp kapattırın yoksa dolandırdığı her kişiden siz sorumlu olabilirsiniz

ahmet 2 yıl önce

Ben Google Authenticator ile iki faktörlü doğrulamayı açmıştım. Şimdi Google Authenticator uygulamasına giremiyorum. İnstagrama girerken Google Authenticator uygulamasından giriş kodu istiyor. https://help.instagram.com/contact/151081798582137 bu adresten mail attım. help@instagram adresine mail attım. Gerçek adım ile hesabımdaki adım aynı değil. Geri dönüş yapıp verirler mi acaba hesabımı?

Mesut 2 yıl önce

Benim hesabım geçici olarak engellendi Diyor onay kodu gelecek basıyorum kod gelmiyor lütfen yardımcı olurmusunuz

  Mustafa 2 yıl önce

  onay kodunu bir sefer isteyin sonra bekleyin yoksa spama atıyor gelecektir biraz sabır

Mesut 2 yıl önce

Benim hesabım geçici olarak engellendi Diyor onay kodu gelecek basıyorum kod gelmiyor lütfen yardımcı olurmusunuz

Anonim 2 yıl önce

Benim Instagram geçici olarak kitlendi Kendi kendine

Ömer Faruk 2 yıl önce

Mustafa hocam bekledim zaten 1 hafta oldu acılmadı lütfen cözüm nedir?

Ömer Faruk 2 yıl önce

Merhaba hocam hesabım spam yedi kapandı ihlal etti form doldurdum kod fotoğraf istedi gönderdim cevap vermedi 4 gün oldu acılmadı? acaba nezaman acılır? hocam

  Mustafa 2 yıl önce

  Merhaba acele etmeyin hocam açılacaktır, gereken işlemleri yapmışsınız biraz bekleyin

   ahmet 2 yıl önce

   instagram hesabım çalındı geri aldım teşekkürler

ahmet 2 yıl önce

teşekkürler webhakim

Anonim 2 yıl önce

melek_c_13

  Mustafa 2 yıl önce

  🚣meℓeҜc13

  𝔪𝔢𝔩𝔢𝔨𝔠13✨

  𝓶𝓮𝓵𝓮𝓴𝓬͢͢͢13乃丹刀

  ⦅meℓeҜc13⦆

  🅼elekc13⛵

  😒ϻelekc13

  mєℓєkc13

  🚣melekc13

  ™ɯǝlǝʞɔ⇂Ɛ

  mΣlΣ͢͢͢kc13

  mΣlΣkc1𝟥😳

  ⦉mҽlek¢13⦊

  melekc13

  meleҜc13

  ୨🅼🅴🅻🅴🅺🅲13⪑

  😘melekc13

  ⦉mͥelͣeͫҜ𝔠13⦊

  ⸔ʍeͥleͣkͫ¢13⸕

  𒅒𝓶𝓮𝓵𝓮𝓴𝓬13

  🛀meℓeҜc13

  ΣᄂΣᄃ13⛄

  ΣᄂΣᄃ13

  ᴍelekc𝟙3

  🎰𝖒𝖊𝖑𝖊𝖐𝖈13

  😣mᴇlᴇkc13

  🌠ᴍelekc13

  ⎝⎝✧ϻᴇℓᴇk𝖈13✧⎠⎠

  ᵐᵉˡᵉᵏᶜ¹³♦️

  ⸔melekc13⸕

  😏meͥℓeͣkͫc13

  ꧁meℓekc13

  ♑mele𝓴ç13

  ϻᵉlᵉkc13😜

Barış 2 yıl önce

Merhaba Mustafa bey ben daha önce yazdıklarınızı okuyarak ingilizce ve Türkçe olarak bu şekilde bir mail hazırlayıp [email protected] adresine gönderdim acaba başka izlemem gereken bir yol var mıdır
My Instagram account, which I have been using for a long time, was stolen by some people. I want my Instagram account back. They post illegal content. Please take action immediately. Instagram
03.06.2022 tarihinde akşam saat 19:00 sularında telefonuma yukarıdan bir bildirim geldi instagram 24 saat içerisinde hesabınızı kapatacak doğrulamak için tıklayın diye bir link gönderildi ve bende tıklamış bulundum hesabıma daha sonrasında erişim sağlayamadım. geri alabilmek için e – posta adresimi ve telefon numaramı değiştirmişler.eski e postama kod geliyor lakin Instagram hesabımin e posta ve şifresi değiştiği için geri alamıyorum.Lutfen geri almamı sağlarmısınız.

  Mustafa 2 yıl önce

  Merhaba çok geçmiş olsun Barış Bey, maalesef çoğu kişinin hesabını bu şekilde çalıyorlar. Mail atmışsınız artık beklemekten başka çare yoktur. Telefonu, maili değiştirmişler ve instagram kullanıcı adınızı da değiştirebilirler. Geri almanız çok zor gözüküyor. Eğer size geri dönüş yapmazlarsa hesabı spamlatıp kapatmaya bakın. Çünkü bu kez illegal şeyler paylaşabilirler instagram hesabınızda

Aylin 2 yıl önce

bende hep tekrar dene sorunu oluyor ve şifremi değiştirmemi istiyor ama değiştiremiyorum ve Güvenliği ihlal edilmiş hesaa yazıyor Aallah risası için yardım edin.

  Mustafa 2 yıl önce

  hesabınızın çalındı mı yoksa spama mı düştü

   Hüdai 2 yıl önce

   Mustafa bey merhabalar benim istegram adresim çalındı istegram selfie ile ilerledim bana gelen Gmail kodla şifre değiştir girdim ama bu bağlantı Zaman aşımına uğradı diyor ne yapmam gerekiyor,bana yardımcı olur musunuz çok arkadaşım mağdur olmaya başladı dolancilar tarafından

    Mustafa 2 yıl önce

    Merhaba geçmiş olsun maalesef instagram kullanıcıları kendilerine gelen linke hiç bakmadan tıklıyorlar ve sonuç olarak hesapları çalınıyor. Sonra e mail ve telefon bilgileri de değiştiriliyor ve geri almak imkansızlaşıyor. Sizin en azından gmail değişmemiş gibi gözüküyor o işlemi aralıklar ile deneyin, eğer şanslıysanız geri alabilirsiniz. Bu arada çalınan hesabınızı takip edin çaldıkları hesabı boşa çalmıyorlar illegal şeyler paylaşıyorlar umarım sizinkinde paylaşmazlar. Eğer paylaşım yapmaya başlarlarsa hesabınızı arkadaşlarınıza akrabalarınıza spamlatın yani hesabınızı şikayet edin ve hesabınızı kapattırın başınızın ağrımaması için

   Anonim 2 yıl önce

   Mustafa bey merhabalar benim istegram adresim çalındı istegram selfie ile ilerledim bana gelen Gmail kodla şifre değiştir girdim ama bu bağlantı Zaman aşımına uğradı diyor ne yapmam gerekiyor,bana yardımcı olur musunuz çok arkadaşım mağdur olmaya başladı dolancilar tarafından

Anonim 2 yıl önce

Hesabım çalındı yardımcı olur musunuz lütfen

Anonim 2 yıl önce

Merhaba,
Hesabım çalındı. çalanlar mail adresi ve telefon numarasını değiştirdiler. daha sonra şikayetler aracılığıyla instagram çalınan hesabımı kapattı. şimdi benim o hesabı geri alma şansım var mıdır? Teşekkürler.

Anonim 2 yıl önce

Merhaba, instagram hesabım çalındı ve çalan hesabımı silmiş. Buna rağmen kurtarabilme şansım var mı?

Musti._.04 2 yıl önce

Ben hesabımı kapatmak istiyorum ama şifreyi bilmiyorum nasıl kapatabilirim

Anonim 2 yıl önce

Insatgarmım dan çıkış yaptım kimlik doğrulamak için kod istiyor bende kod yok telefona ekran görüntüsü olarak almıştım yanlışlıkla silinmiş. Tekrar girebilmek için ne yapabilirim yardımcı olabilir misiniz?

Rahime 2 yıl önce

Hesabım çalındı lütfen bana yardım edin

  Mustafa 2 yıl önce

  öncelikle geçmiş olsun instagram a mail atmayı denediniz mi

aslan 2 yıl önce

teşekkürler webhakim

Anonim 2 yıl önce

adamsın webhakim

Anonim 2 yıl önce

teşekkürler

Anonim 2 yıl önce

teşekkürler webhakim

Anonim 2 yıl önce

Merhaba kimlik fotoğrafı yollama kısmında fotoğraf jpeg olmadığı için x işareti çıkıyor jpeg yapmaya çalışıyorum olmuyor ne yapmam lazım

Anonim 2 yıl önce

Yardımcı olabilirim geri alım ve yeni hesap alma işlemlerinde panel üzerinden alabiliyorum.
Mesaj atabilirsiniz instadan mira96645

Selma Kara 2 yıl önce

Merhaba, 23 Şubat’ta hesabım çalındı kurtaramadım mail attık geri dönmediler neyapalim yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

Anonim 2 yıl önce

Merhaba, 2hafta önce mail attık geri dönmediler 😔 neyapalim yardımcı olur musunuz lütfen

Özlem 2 yıl önce

Hesabım çalındı geri almam lazım, inanın ben çok mutlu edersiniz. Özlem

amet 2 yıl önce

teşekkürler hesabı geri aldım adamsın webhakim

büşra 2 yıl önce

hesabı geri aldım saol webhakim

Anonim 2 yıl önce

OKUYUN Merhabalar benim de yakın zamanda Hesabım çalındı. 3 gündür açamıyordum. Çalan kişiler iki faktörlü kimlik doğrulama açmışlar. Form gönderdim, şifremi unuttum dedim ama yine de alamamıştım.

hasan 2 yıl önce

bilgiler için teşekkürler

Damla Güleycan 2 yıl önce

Mustafa Bey Merhaba,
Hesabım çalınalı bugün 1 gün oldu. Tüm formları doldurdum, mail attım bir kod geldi. Hiçbir şekilde yanıt gelmedi, çözüm bulunmadı. Dün bir mail aldım ve hesabımın devre dışı bırakıldığını bir hata olduğunu düşünüyorsanız bu maile dönüş yapın ya da form üzerinden itiraz edin, diyordu. İtiraz formunu doldururken “
Bir değerlendirme talep etmeden önce Instagram’a git ve bunu yapanın sen olduğunu onayla.” uyarısı ile karşılaşıyorum. Çalınan hesaba gidip nasıl onaylayacağım :)? Bu konu hakkında yardımcı olabilir misiniz?

Fadime 2 yıl önce

Mustafa Bey merhaba,
Hesabım çalınalı bugün 1 ay oldu. Tüm formları doldurdum, mail attım bir kod geldi. Bununla fotoğraf çekip yanıtladım. Hiçbir şekilde yanıt gelmedi, çözüm bulunmadı. Dün bir mail aldım ve hesabımın devre dışı bırakıldığını bir hata olduğunu düşünüyorsanız bu maile dönüş yapın ya da form üzerinden itiraz edin, diyordu. İtiraz formunu doldururken “
Bir değerlendirme talep etmeden önce Instagram’a git ve bunu yapanın sen olduğunu onayla.” uyarısı ile karşılaşıyorum. Çalınan hesaba gidip nasıl onaylayacağım :)? Bu konu hakkında yardımcı olabilir misiniz?

Esra 2 yıl önce

Merhabalar, öncelikle 2 gündür internette araştırma yapıyorum gördüğüm en açıklayıcı yazıyı yapmışsınız teşekkürler. aşağıda yazan olayın aynısı benim de 2 gün önce başıma geldi ve hesabım çalındı. Mail ve telefon değiştirildi. Ancak ben arkadaşlar gibi video çekip kimlik doğrulama aşamasına gelemiyorum. Daha fazla yardım dediğimde beni direkt yardım merkezine(uzun yazıların olduğu sayfa) yönlendiriyor ve süreç tıkanıyor. Bir öneriniz var mıdır?

Anonim 2 yıl önce

Instagram hesabım çalındı qelen bir linke tikladiqimdan dolayı acil yardıma ihtiyacım var

Tuğba 2 yıl önce

Mrb mustafa bey,tarif ettiğiniz her işlemi yaptım bu konuda sayfanız bana çok yardımcı oldu,iyiki varsınız.İnstagram bu telif hakkından mağdurlarına umarım bi çözüm sağlar.6 şubat 2022 de 1 snlik hatamla çalındı benim 10 yıllık hesabım:( kodu resim attım yolladım 20 gün oldu hala bir dönüş yok,instagram bu ilgisiz tavrı keşke şifre ve mailimi çalan kişi farklı bi şehirden işlem yaparkende gösterseydi.çok üzgünüm.. umarım bi çözüm bulunur🙏🏻

Fadime 2 yıl önce

Mustafa Bey merhaba. DM’ye gelen linke tıkladığım için Instagram hesabım dolandırıcıların eline geçti. Tüm giriş bilgilerim değiştirildi. Şikayet ve spamlarla hesabım 48 içinde kapandı. Ardından dondurulmuş hesap formunu vs. doldurdum Instagram bana bir kod gönderdi onunla fotoğraf çekilip geri dönüş sağladım 18 gün olmasına rağmen dönüş yapılmadı. Aynı formu tekrar doldurdum yine kod geldi dönüş sağladım. Bunun üzerinden de 10 gün geçti hâlâ dönüş yok. Sizce neden olabilir? Bu sürecin bu kadar uzaması hayra alamet mi bilemedim. Ayrıca elimde hesaba ait olan kurtarma kodları vardı bunlarla beraber kimliğimle çekildiğim fotoğrafı da paylaşıp durumumu izah eden bir mail attım. Sizce geri verirler mi hesabı?

  Mustafa 2 yıl önce

  Yani genelde açık konuşayım hesaplarını geri alamıyorlar. Instagram’ın destek sistemini anlamış değilim. Ancak siz kurtarma kodlarına kadar göndermişsiniz size geri dönüş sağlayıp aslında hesabınızı vermeleri gerek ama mail değişmiş – muhtemelen telefonda eklemişlerdir, bir de iki faktörlüyü açtılarsa sorun yani. Ne olur bilemiyorum inanın net birşey söyleyemiyorum hala araştırma içerisindeyiz bizde daha net bir çözüm bulabilirmiyiz diye ama aynı çözümler hep onunda geri dönüşü zor gibi. Geçmiş olsun.

mahmut 2 yıl önce

sayende aldım

Anonim 2 yıl önce

teşekkürler webhakim

Anonim 2 yıl önce

webhakim helala

Anonim 2 yıl önce

Mustafa bey bana telif haklarını ihlal ettiğime dair ve doğrulama yapmaz isem hesabımın kapatılacağına dair instagramdan mesaj geldi. O an endişelendiğim için girip teyit ettim ve bilgilerim çalındı. Telefonumu kaldırıp email adresini değiştirmişler. Durumu anlatacağm email adresii alabilir miyim instagramın?

  ali 2 yıl önce

  webhakim adamsın

şevval 2 yıl önce

iyi akşamlar
hesabım 3 gün önce çalındı, şifre yenileme kısmında daha fazla yardıma ihtiyacım vara tıklayınca beni yardım merkezine yönlendiriyor, sizin anlattığınız ekran çıkmıyor. hesaba ait tüm bilgiler değiştirilmiş ama benim kullanıcı adım ve profil resmimle dolandırıcılık hikayeleri paylaşılıyor 3 gündür. instagrama birkaç kez durumu detaylı anlatan mail yolladım fakat geri dönüş olmadı. lütfen yardımcı olabilir misiniz ne yapmalıyım teşekkürler

alpaslan 2 yıl önce

teşekkürler webhakim

Anonim 2 yıl önce

Merhaba benim istagram çalındı çıldıracam istagram giriş yapıyorum acil yardım edin

  Mustafa 2 yıl önce

  Merhaba öncelikle geçmiş olsun, size gönderilen linke mi tıkladınız, umarım tıklamamışsınızdır eğer böyle bir şey olduysa hesabınızın şifresi ve eğer e mail ile kayıt ettiyseniz e mail şifreniz çalınmış olabilir yapmanız gereken ilk olarak arkadaşlarınız hesabınızı söyleyin şikayet etsinler ve kapattırsınlar ( bunun amacı ise hesabınızı çalanlar yasaklı bahis reklamı falan yayınlıyorlar başınız ağrımasın) daha sonra ise instagram a mail atın. Durumu izah edin eğer şanslı iseniz size geri dönüş yapıp kod gönderecekler belki hesabı geri alabilirsiniz.

Ayten Güngör 2 yıl önce

Maille kod gönderdiler ve cevap yolladım biraz daha bekleyin yazmışsınız sizce mutlaka dönüş yaparlar mı?Dönmeme ihtimalleri de var mı?

Ayten Güngör 2 yıl önce

Merhaba Mustafa bey.Instagram hesabım çAlındı.Kullanıcı adım e postam tel.no değişmiş.Arkadaşlarımın şikayeti üzerine hesap kapatıldı.Detaylı mail attım.Bana 5 haneli kod yollayıp fotoğraf istediler.Birebir istenen şeyleri yaptım ve maili cevapladım.Ama 10 gün olmasına ragmen hala yanıt gelmedi.Sizce beklemeli miyim?Yeni bir mail adresi açıp tekrar mail mi atmalıyım?

  Mustafa 2 yıl önce

  Öncelikle geçmiş olsun biraz daha bekleyin

Cemal 2 yıl önce

İstegram hesabım çalındı ne yapanbilirim

  ahmet 2 yıl önce

  teşekkürler

Ömer Faruk 2 yıl önce

Bu yöntemleri deniyorum ancak başarılı olamıyorum . daha fazlamı yardıma ihtiyacın var butonuna tıkladığım zaman instagram yardım merkezine yönlendiriyor ve orada kısır bi döngüye sokup sürekli aynı şeyleri yaptırıyor başa döndürüyor yardımcı olurmusunuz ?

Anonim 2 yıl önce

Merhabalar benim hesabım 4 ay önce çalındı ve donduruldu ben çalındıktan hemen sonra mail gönderdim fotoğraf istediler gönderdim fakat dönüş sağlamadılar

Fatma 2 yıl önce

İyi akşamlar
İnstagram mesaj kısmından telif haklarını ihlal ettiğime dair bir mesaj göndermişler.Eğer böyle birşey yapmadıysam linke giriş yapmam yazılmış.O an hiç düşünmeden yapmadığım için linke tıkladım ve o an hesabım kısıtlandı.
Tekrar girmek istedim ama telefon numaramı değiştirmişler.Yeni şifre almak istediğimde şifre o numaraya gidiyor..Mail adresim ve telefon numaram kayıtlı olmadığı için giriş olmuyor.Kullanıcı adıma gelen şifrede başka numaraya gidiyor?
Hesabımı geri almak için ne yapmalıyım?
Alabilir miyim ?

  Mustafa 2 yıl önce

  Merhaba öncelikle geçmiş olsun maalesef size hack bir bağlantı göndermişler ve sizde ona tıklamışsınız ve hesabınızın bilgilerini ele geçirmişler. Yapmanız gereken instagram a mail atıp durumu anlatın. Daha sonra size mail gönderecekler kod ile birlikte onu tekrar instagram a mail atın. Yeni şifre gönderip hesabınızı alabilirsiniz.

Emrah 2 yıl önce

Tüm işlemleri uyguladım heryerden denedim ama beni sürekli yardım merkezine yönlendiriyor yardım eder misiniz

  Mustafa 2 yıl önce

  Merhaba öncelikle geçmiş olsun, eğer denedikleriniz olmuyorsa instagram a mail atabilirsiniz. Mail e cevap veriyorlar

   Emrah 2 yıl önce

   Teşekkür ederim. Attım 2 gün önce ama henüz dönüş olmadı

aliye 2 yıl önce

teşekkürler webhakim

Anonim 2 yıl önce

teşekkürler webhakim

Sakine 2 yıl önce

Merhaba benim hesabım çalındı önerdiğiniz hepsini uyguladım. Yalnız, daha fazla yardım al yazısına tıklandığımda yukarıda belirttiğiniz bilgi isteme bölümü çıkmıyor. Yardım Merkezi çıkıyor bir sürü seçenek var ama hiçbirinde yukarıda belirttiğiniz kodlama ve foto gibi şeyler isteyen bölüme gitmiyor. Lütfen yardım 😭😭

  Emrah 2 yıl önce

  Geçmiş olsun bende de aynı sorun var cozebildiniz mi acaba

  Mustafa 2 yıl önce

  Merhaba öncelikle geçmiş olsun. Instagram a mail atabilirsiniz. Bunun için yazıda ne yazacağınızı da yazdık

hülya 2 yıl önce

Merhaba benimde ınstagram hesabım çalındı ve nasıl geri alabilirim. Web hakim yazılmış nasıl yapabilirim . Yardımcı olur musunuz?

  Mustafa 2 yıl önce

  tüm işlemleri uyguladınız mı webhakim de tüm detaylarını anlattık

Anonim 2 yıl önce

arkadaslar hesabım calındı , daha fazla yardım al dediğim zaman instagram kısıtlıyor benı . daha fazla yardım etmiyor zaman asımına ugradı dıyor , yok say diyor , ve video izlerken bu webhakim e ulaştım burdan denedim mail de gelmiyor instagram dan nasıl yapabilirim kurtarabilirim yardım edebilecek biri varmı

  Mustafa 2 yıl önce

  Merhaba öncelikle geçmiş olsun mail attıysanız dönüş sağlayacaklardır, biraz bekleyin geri dönüş yapıyorlar

Anonim 2 yıl önce

Mustafa bey rica etsem size adresimi versem kapatabilir misiniz

Anonim 2 yıl önce

Merhaba. İnstagram adrwsim çalındı falat daha fazla yardım al seçeneği yok ne yapmam lazım?

Gizem birincitoka 2 yıl önce

Kardeşimin. Instgram Hesabı çalındı nasıl geri alabiliriz acaba

  Mustafa 2 yıl önce

  merhaba sitede tüm gereken işlemleri anlattık, onları uyguladınız mı

baran 2 yıl önce

teşekkürler

sıla 2 yıl önce

teşekkürler webhakim instagram hesabını geri aldım

  Anonim 2 yıl önce

  Merhaba nasıl aldınız

Anonim 2 yıl önce

Merhabalar, hesabım doladırıcılar tarafından çalındı lütfen yardım eder misiniz

  Mustafa 2 yıl önce

  merhaba geçmiş olsun yapacağınız tüm işlemleri yazıda anlattık onları tek tek uyguladınız mı

Murat Aybey 2 yıl önce

Hayırlı Akşamlar..
Öncelikle Kendimi Tanıtayım adım İbrahim YILMAZ , Bursada yaşıyorum. Askeri Personelim . Benim Sizlerden bir ricam olacaktı. 17.12.2021 tarihinde sabah saat 09:00 sularında telefonuma yukarıdan bir bildirim geldi instagram 24 saat içerisinde hesabınızı kapatacak doğrulamak için tıklayın diye bir link gönderildi ve bende tıklamış bulundum hesabıma daha sonrasında erişim sağlayamadım. geri alabilmek için e – posta adresimi ve telefon numaramı değiştirmişler. Çokta anlamadığım işler olduğu için bir arkadaşımda sizlere yönlendirdi. Sürekli arkadaşlarıma uygunsuz mesajlar ve dolandırmak için adıma düzenlenmiş olan sahte banka dekontu sahte bahis kupon gibi dökümanlar gönderiyorlar. İnstagram hesabımı geri alabilmek için birkaç yöntem varmış ama ben yapamadım. beceremedim. Benim bu hesabımı geri almak istiyorum. Bu konu hakkında bana yardımcı olabilirmisiniz. Bursadan başka bir ile yönlendirseniz orayada gidebilirim gerikirse yardımcı olursanız çok sevinirim.

  Mustafa 2 yıl önce

  Hayırlı Akşamlar, Murat Bey öncelikle geçmiş olsun, maalesef çoğu instagram kullanıcılarına bu mesajı gönderiyorlar instagram kapanacak, hesabınızı güvenliğe alacağız diyorlar maalesef çoğu kullanıcı da bunu hiç sorgulamadan atılan linke tıklıyor ve hesap bilgiler tamamen karşı tarafın eline geçiyor. Hesabı almanın tek yolu var.

  Instagram’a mail atıp durumu izah edin ve hesabınızı kod ile geri almak istediğinizi belirtin. Bu mesajı Hello Instagram official. My Instagram account, which I have been using for a long time, was stolen by some people. I want my Instagram account back. They post illegal content. Please take action immediately. Instagram hesabınıa gönderin. [email protected]

  Diğer yandan ise eğer hesabı geri alamamanız durumunda buradaki yazıya bakarak https://webhakim.com/hesap-kapattirma-instagram.html instagram hesabınızı spamlatıp kapatmanızı öneririm. Çünkü hesabınızı çalan kişiler yasal olmayan içerikler paylaşmaya devam ederse, başınız ağrıya bilir. Bu sebeple 1 yada 2 hafta içinde atacağınız maile instagram geri dönüş yapmazsa hesabınızı spamlatıp kapatmanız iyi olacaktır, diye düşünüyoruz. Tabi karar sizindir

murat 2 yıl önce

teşekkürler webhhakim hesabı geri aldım webhaki

  Anonim 2 yıl önce

  merhaba murat bey hesabınızı nasıl geri alabildiniz

Anonim 2 yıl önce

Merhabalar ben bu işlemlerin aynısını yaptım ancak beni kimlik yerine ulaştırmayı beni bir bölümden sonra yardım merkezine yönlendiriyor bana yardımcı olurmusunuz ltfn (webhakim)

  Mustafa 2 yıl önce

  Merhaba o bölümün açılması gerekiyor, eğer açılmazsa instagram a mail atabilirsiniz size kod göndereceklerdir

Anonim 2 yıl önce

Merhaba. Telif hakkı mağdurlarındanım. E posta no değiştirildi. Yazdıklarınızı okudum hep aynı yere çıkıyoruz olmuyor. Yardımcı olabilirseniz nasıl sevinirim

  Mustafa 2 yıl önce

  hesabınız çalındıysa instagram a mail atmaktan başka çareniz kalmamış güzel bir yazı ile durumu izah edecek şekilde instagram a mail atın

havanur 2 yıl önce

lütfen bana da yardımcı hesabım çalındı numarası değiştirildi

ANONİM 2 yıl önce

mrbalar adıma intagram hesabı açılmış ve profilinde adım ve resmim kullanılmış ve bana ait olan özel resmler paylaşılıyormuş yardımcı olurmusunuz

ANONİM 2 yıl önce

Mrbalar benim adıma hesap açılmış benim fotoğrafım kullanılmış ve sürekli fotoğraflarımı paylaşılıyormuş yardımcı olurmusunuz

ANONİM 2 yıl önce

MRBALAR BENİM ADIMA İNSTAGRAM HESABI AÇILMIŞ BENİM FOTOĞRAFIM KULLANILMIŞ + BENİM ÖZEL FOTOLARIM SÜREKLİ PAYLAŞILIYORMUŞ YARDIMCI OLURMUSUNUZ

Anonim 2 yıl önce

teşekkürler webhakim hesabı geri aldık

ahmet 2 yıl önce

teşekkürler webhakim hesabı geri aldım

Anonim 2 yıl önce

Abi Allah rızası için resimlerim var Instagram a giremiyorum lütfen yardımcı olur musunuz

  Mustafa 2 yıl önce

  tam olarak sorun nedir

Anonim 2 yıl önce

Merhaba hesabıma giriş yapmak istediğimde telefonuma mesaj gelmiyor yardım al dediğimde koruma altına alındı diyor e-posta adresimi bilmiyorum ne yapmam lazım

Anonim 2 yıl önce

Instagram hesabım çalındı e posta ve tel numarasını kaldırmışlar ve geri alamıyorum yardımcı olur musunuz

Anonim 2 yıl önce

Instagram hesabımi çaldılar e posta ve tel numarasını değiştirmsler yardımcı olur musunuz

Anonim 2 yıl önce

Selam iyi günler istegram hesabım kalıcı olarak kapatıldı yardımcı olur musunuz

  Mustafa 2 yıl önce

  neden kapatıldı şikayetten mi kural ihlalimi yoksa çalındı mı

   Anonim 2 yıl önce

   Meraba ben gecen bı istirham gililik diye uygulama yükledim ve kendi şifremi flnyszdim.hesabim. giti şifreyi bilgim halde hesaba geçic yapamıyorum e posaya numaraya kod geliyo. olmuyo giriş yapilmiyi yardımcı ol bilirmisinuz acaba 🤔🙏🙏🙏🙏

    Mustafa 2 yıl önce

    yüklediğiniz uygulamayı silin önbellekleri ve çerezleri temizleyin daha sonra instagram ı silip tekrar yükleyin sonra kod isteyin olacaktır inşallah

aslı 2 yıl önce

teşekkürler webhakim instagram hesabı geri aldım

Anonim 2 yıl önce

Instagram hesabim kitlendi açamıyorum nasıl acacam lütfen yardımcı olun

ceren 3 yıl önce

instagram hesabım çalınmıştı sitede verdiğiniz bilgiler doğrultusunda geri aldım çok teşekkürler webhakim

Anonim 3 yıl önce

Mrb benim istegram çalındı ve tel e postayı değiştirmiş ulaşamıyorum hesabıma insanları dolandiriyor benim adıma napabilirim

Zeynep çelikalp 3 yıl önce

instagram hesabı çalındı yardımnedin lütfen

Anonim 3 yıl önce

merhaba,instagramıma 5 dakika önce girebilmeme rağmen 5 dakika sonra girmeye çalıştığımda anasayfaya yönlendirdi,kullanıcı adımı,gmailimi ve telefonumu girdiğimde ise kullanıcı bulunamadı hatası veriyor instagrama da ulaşamıyorum ne olmuş olabilir ve bu sorunu nasıl düzeltebilirim.Teşekkürler

alihan 3 yıl önce

teşekkürler instagram hesabını geri aldım webhakim sonsun teşekkürler

Anonim 3 yıl önce

İnstagram hesabım çalındı yardım edin lütfen acil..instagram yetkililerine mail atabilmem için hangi adrese göndermem gerekiyor?

Murat 3 yıl önce

by.murat.06 instagram hesabım çalındı

  Mustafa 3 yıl önce

  sitede ki bilgileri uygulayarak hesabı geri alabilirsiniz

aslı 3 yıl önce

instagram hesap çalınması

Berk 3 yıl önce

İyi günler
İyi günler,5 yıldır aktif olarak kullandığın Instagram hesabım 27 eylül akşamında birinin hesabı çalmayı denemesi sonucu sıkıntıya girdi.Hesabıma farklı yerden giriş yapılmaya çalışıldığı yazdı,bunu fark eder etmez şifremi değiştirmeyi denedim.Şifremi değiştirirken bir anda kişisel bilgilerimi isteyip 24 saatlik inceleme yapacaklarını söylediler.Ertesi gün akşam ise nedenini hiçbir şekilde anlayamadığım bir durumla hesabım kapatıldı.Topluluk kurallarına aykırı hareket,yapay beğeni tarzı şeyler yazıyordu fakat ben ömrümde böyle bir yol denemedim bile.İtiraz formlarını doldurup kimlik fotoğrafım ile birlikte yolladım.Hala gelecek cevabı bekliyorum.Bu konuda tamamen haklı olduğumu düşünüyorum,mağdur edildim.Bana nasıl yardımcı olabilirsiniz?

Anonim 3 yıl önce

Merhaba benim Instagramım çalındı ve çalan kişi numaramı degiştirmiş bu ınstagram hesabım

Anonim 3 yıl önce

instagram hesabım çalındı nasıl oldu bilmiyorum

Anonim 3 yıl önce

Selâmlar ben de iki gece önce İnstagram Hesabımı
DOLANDIRICILARA kaptırdım..
Hesabımı şu anda dolandırıcılar yönetiyor ve benim adıma SAHTE DEKONT düzenleyip hikâye paylaşılıyor..

Lütfen yardımcı olur musunuz ?

Anonim 3 yıl önce

salam qardas nolar mene yardim ele Instagram epsda adrsim undum olar mene yardim ele

Anonim 3 yıl önce

Instagram sifre unuttum giremiyorum
@mrv_shr_
Allah rızası için yardım edin

Anonim 3 yıl önce

Benim hesabım çalındı bütün bilgileri kaldırıp sadece e postayı değiştirip koymuş 2 gündür uğraşıyorum instagrama şikayet ediyorum ekran görüntüsü atıyorum geri dönüş sağlanmıyor hesabımı geri alamıyorum

Anonim 3 yıl önce

Hesabım çalındı geri almak istiyorum E posta yoluyla

Anonim 3 yıl önce

Tekrar attığım mailin ekine dolandırıcıların paylaştığı görseli de ekledim , maili spama düşürmez demi ?

  Mustafa 3 yıl önce

  sanmıyorum inşallah düşürmez

Anonim 3 yıl önce

Mustafa bey 40 gün oldu neden kod gelmiyor bize ? Bu instagram hesabı benim ya

  Mustafa 3 yıl önce

  tekrar yazın o kadar sürmez

Anonim 3 yıl önce

Mustafa bey instagrama 4 mail attım spama düşmüş müdür acaba?Fazla atmamam gerektiğini sonradan fark ettim maalesef.

  Mustafa 3 yıl önce

  Merhaba bi bekleyin eğer dönüş yapmazlarsa tekrar mail yollarsınız en az 14 gün

   Mehmet deniz 3 yıl önce

   Mustafa bey benim hesabım bu ama ne yapdıysam alamadım mehmetdeniz2798 hesap çalındı işin kötü yanı benim adım milleti dolandırıyorlar yardımcı olursan çok minetar olurum

    Mustafa 3 yıl önce

    Merhaba geçmiş olsun eğer tüm yöntemleri denediniz mi instagram a mail attınız mı telefon yada e mail yolu ile almayı denediniz mi

   Anonim 3 yıl önce

   Mustafa bey benim hesabım bu ama ne yapdıysam alamadım mehmetdeniz2798 hesap çalındı işin kötü yanı benim adım milleti dolandırıyorlar yardımcı olursan çok minetar olurum

Anonim 3 yıl önce

Merhaba ben instagrama 5 kez mail atmış oldum.Acaba spama düşmüş müdür, düştüyse ne yapmalıyım?

Anonim 3 yıl önce

Mustafa bey ben şöyle yaptırdım , şöyle yapılmasını önerdim ve oldu dediğiniz kriterleri tam paylaşırmısınız ? Anlamsızca bekliyorum sanırım . Doğru bir başlıkla verdiğiniz direktiflerle şu instagram hesabımı almak istiyorum bana yardımcı olun?

Anonim 3 yıl önce

Mustafa bey instagram hesabım çalınmalı 1 ay oldu çalındığı gün helpinstagram adresine mail attım cevap verilmedi, sonra sizin tavsiyenizle adıma yeni bir mail açıp tekrar mail attım yine sizin direktif ve önerileriniz ile detaylı derdimi düzgün bir şekilde anlattığıma eminim ama 14 gün oldu yine cevap yok , yani anlam veremiyorum İngilizce mi yazmamız gerekiyor ya da yanlış bir yol mu izliyoruz. Bana lütfen yardımcı olurmusunuz, mailimi adresimi ne isterseniz paylaşırım sizinle

  Mustafa 3 yıl önce

  Merhaba öncelikle geçmiş olsun ingilizce yazmanıza gerek yoktur, ama 14 gün içerisinde dönülmesi gerekiyordu, biraz daha bekleyin 20 gün sonunda dönmezlerse bir daha atın farklı bir başlıkla spama düşmeyin

Anonim 3 yıl önce

Merhabalar
Instagram hesabım çalındı ve [email protected] a ayrıntıları mail attım fakat hala dönüş yapılmadı normal mi sizce

  Mustafa 3 yıl önce

  ne kadar oldu ortalama

Anonim 3 yıl önce

Mustafa bey instagram hesabımı geri alabilmek için söylediğiniz gibi yeni bir mail ile detaylı şekilde instagram hesabımın çalındığına dair ilgili maili attım. 8gün olmasına rağmen halen bir dönüş sağlanmadı [email protected] dan

  Mustafa 3 yıl önce

  biraz daha bekleyin elbet döneceklerdir

Anonim 3 yıl önce

Mustafa bey instagram hesabımı geri alabilmek için farklı bir mail ile söylediğiniz adrese detaylı bir şekilde ifade ederek 1 adet mail attım fakat aradan tam 8 gün geçti ama halen bir dönüş sağlanmadı, sizce normal mi ?

Anonim 3 yıl önce

Mustafa bey instagram hesabımı geri alabilmek için söylediklerinizi harfiyen gerçekleştirip ilgili adrese maili attım. Fakat dönüş sağlanmadığı ya da herhangi bir işlem yapılmadığı takdirde sizinle iletişim kurmak isterim , şimdiden teşekkürler

Anonim 3 yıl önce

Yeni mail adresim ile instagram hesabımın ve mail adresinin çalındığını detaylı olarak belirteceğim , detaylı bir şekilde mevzuyu hangi maile atacağım

Anonim 3 yıl önce

Mustafa bey; tarif ettiğiniz gibi ilerlediğimde
daha fazla yardımamı ihtiyaçın var ? Sorusunu tıklıyorum Facebook hesabım instagram tanımlı değildi Facebook’la devam edemiyorum , e postamıda çaldılar oradan da erişim saklayamıyorum . Yani o kod alıp fotoğraf çekme evresine gelemiyorum . Bana cep numaranızı verseniz size tüm bilgilerimi atsan bu işin uzmanı olarak hesabı geri alabilme şansımız varmıdır Mustafa bey

  Mustafa 3 yıl önce

  Merhaba, maalesef telefon site politikası gereği veremiyoruz ama buradan elimden geldiğinde yardımcı olmak isterim siz direkt olarak kendi adınıza yeni bir mail adresi açın daha sonra açtığınız mail adresinden mail atın ama çok detaylı bir şekilde ve açıklayıcı olacak şekilde belirtin e postanızın çalındığını akabinde hesabın çalındığını detaylı olarak anlatın geri dönüş yapacaklardır.

Anonim 3 yıl önce

mustafa bey 20gün önce dolandırıcılar tarafından instagram hesabım çalındı hesabın mailini değiştirdiler ve erişim sağlayamıyorum ne yaptıysam kod dolandırıcıların mailine gidiyor. cep numaram da tanımlı değildi instagram hesabıma . helpinstgram ve securityinstagram adreslerine 15 gün içinde 38 mail attım cevap yok, yardımcı olursanız sevinirim.

  Mustafa 3 yıl önce

  merhabalar öncelikle çok geçmiş olsun yazımızda aslında tüm detayları ile anlattık. Birde 38 mail atmak yerine bir tane anlaşılır detaylı atıp beklerseniz size geri dönüş yapacaklardır, attığınız hiç bir işe yaramamıştı direkt olarak spam olarak algılar ve görmezler. Yazımızda okuduysanız bizde kod geldi ve hesabı geri aldık. Dediğimiz şekilde yaparsanız size kullanıcı adınızı ve şifrenizi göndereceklerdir

Furkan 3 yıl önce

[email protected] bu adrese mail atarsam dönüş ne kadar sürede yapıyorlar ? E postadan mail atacam dimi

  Mustafa 3 yıl önce

  evet e postadan gönderin ortalama 15 gün sürebiliyor daha az zamanda da dönebilirler

Furkan 3 yıl önce

Merhabalar instagram hesabım çalındı numara ve eposta değiştirildi instagrama nasıl mail atabilirim fotoğrafla selfie sayfasını bulamadım doğrulamak için?

  Mustafa 3 yıl önce

  merhaba geçmiş olsun direkt olarak instagram a mail atın durumu izah edin [email protected]

Anonim 3 yıl önce

Benim Pazartesi günü hesabım çalındı. Sizin yazınızda ki gibi mail attım kod geldi fakat mail adresine bağlı iki hesabım vardı. Kullanmadığım hesap için doğrulama gönderiliyor. Özellikle belirttim çalınan hesabımı ama onun için doğrulama kodu göndermiyorlar . Çalınan hesabımı yazım instagramdan Daha fazla yardıma ihtiyacım var dediğimde destek için yardım sayfası açılmıyor. Yardım eder misiniz ne yapmam gerekiyo

  Mustafa 3 yıl önce

  o zaman onu özellikle belirtin detaylıca durumu belirtin

Anonim 3 yıl önce

Merhabalar iyi çalışmalar hesabım çalındı hiç birşekilde doğrulama alamıyorum eposta Facebook cep telefonu hiç biri ile alamıyorum bütün bağlantılar koparılmış ne yapabilirim yardımcı olabilir misiniz Bana

  Mustafa 3 yıl önce

  merhaba çok geçmiş olsun aslında yazımızda tüm detaylarını anlattık instagram mail atın durumu izah edin size kod gönderecekler yüzünüz gözükecek şekilde kod ile öz çekim yapın ve gönderin daha sonra size kod yollayacaklar onunla hesabınıza giriş yapabilirsiniz. Teşekkürler

Anonim 3 yıl önce

Merhabalar kolay gelsin benim instagram hesabıma giriş yapamıyorum 1 2 ay hatta 3 4 ay gibi bir süre oldu hesabımı kapatmak istiyorum o da olmuyor doğrusu hesaba hiç bir şekilde giriş yapamıyorum kullanıcı adı şifrem doğru kod geliyor giriyorum giriş ekranına baştan atıyor dediklerinizi yaptım kod gönderdiler selfie çekip attım kod yolladılar yine hata aldım yine giremedim bana yardımcı olurmusunuz

  Mustafa 3 yıl önce

  Merhabalar öncelikle geçmiş olsun yapmanız gerekenleri yapmışsınız tekrar mail atın gönderdiğiniz kod ile yeniden hata aldım bunu düzeltebilir miyiz, diye yazın zaten hesabın bana ait olduğunu kanıtladım ama giriş yapamıyorum gönderdiğiniz kod ile yeniden hata alıyorum kullanıcı adı ve şifre mi değiştirmek istiyorum buna özel bana kod yollar mısınız, diye bir yazın teşşekkürler

   Anonim 3 yıl önce

   Ayrıntılarıyla anlatmama rağmen dönüş yapmadılar hala diğer hesabım için kurtarma linki gönderiyorlar

    Mustafa 3 yıl önce

    kullanıcı adınızı belirttiniz mi eğer mümkünse instagram da daha önce resminiz varsa onu da gönderin

Anonim 3 yıl önce

instagram adresim çalındı ve geri alamıyorum. insanları dolandırmya çalışıyorlar ne yapabillirim

Azize 3 yıl önce

Merhaba Mustafa bey. Benimde kişisel olarak kullandığım instagram hesabıma gelen bir linki dalgınlıkla tıklamam sonucu hesabım ele geçirildi. Telefon ve mail adresleri degistiginden dolayı hic bir şekilde kod alamıyorum. Fotografla selfi işlemi sayfasını bulamadım bir türlü telefondan. Lütfen yardımcı olur musunuz? Ne yaptıysam geri alamadım hesabımı. Instagram sayfanızdanda mesaj yazdım az önce

Onur 3 yıl önce

Merhabalar bugün dm me gelen linke tedirgin olarak bastığımda instagram hesabım bilmediğim tanımadığım birilerinin eline geçti. (tel numarası ve email adresi değiştirilmiş çünkü kod gönderme taleplerimde hep benim olmayan adres ve telefon numaraları çıkıyor) resimde anlatıldığı gibi yapmaya çalışıyorum fakat instagrama gönderebileceğim bir form çıkmıyor onların yerine şifremi unuttum , eposta ve kullanıcı adı sorunlarını giderme vs geliyor. lütfen yardımcı olurmusunuz acaba canım çok sıkkın

  Mustafa 3 yıl önce

  merhaba öncelikle geçmiş olsun bu durumda yapılacak yöntem hemen instagram a mail atmak olacak. Durumu izah edin başınızdan geçen olayları anlatın ve mail i gönderin. Daha sonra size kod gönderecekler o kod ile birlikte yüzünüz gözükecek şekilde selfie çekin ve gönderin size hesabınızı geri vereceklerdir inşallah. Teşekkürler

Anonim 3 yıl önce

Merhaba hocam ben Instagram şifremi unuttum telefon numara link geliyor ama açılmıyor neden acaba bı bilginiz var mı? Ne yapmalıyım ?

  Mustafa 3 yıl önce

  merhaba bu durumda spama düşmüş olabiliyor bir iki gün bekleyin düzelecektir,

Anonim 3 yıl önce

hocam merhabalar, ben tüm bunları yaptım instagram banaa geri dönüş de sağladı hatta fakat şu anda şifremi her değiştirmek istediğimde instagram bir sorunla karşılaştı lütfen tekrar dene uyarısı geliyor. Bu konuda bir bilginiz var mı acaba?

Anonim 3 yıl önce

Hocam Merhabalar ben ilkinde yanlışıkla boş göndermişim attıkları maile cevabı aradan 2-3 dakika sonra istedikleri şekilde yolladım ve bir kaç defa da mail attım 11 gün oldu dönüş yok. Sorum şu ilkinde boş mail atmam herhangi bir sorun teşkil eder mi ama hemen düzelterek yenisini attım ve kesin hesaba erişmek için kod gelir mi çok teşekkür ederim

  Mustafa 3 yıl önce

  hocam dönüş yapıyorlar aynı yolla bizde hesabı geri aldık merak etmeyin geri dönüş yaparlar sizde hesabınızı geri alırsınız inşallah teşekkürler

Anonim 3 yıl önce

Mustafa bey kullanıcı adım biliyorum şifremi unuttum e posta erişemiyorum şifreyi unuttum cep numaramı değiştim ve e posta yı bilgilerimi geri almak için bilgilerimi girdiğimde Yanlış olduğunu söylüyor nasıl yardımcı olursunuz [email protected]

Anonim 3 yıl önce

benim hesabım çalındı. Adama başka hesaptan yazdım küfürle cevap verdi, arkadaşlarımı dm den rahatsız ediyor ve takipçim hızla azalıyor. Önceden kurtarma kodu gibi bir şey yapmadım. Google Authenticator ü yükledim, sürekli olarak değişen kodu doğru bir şekilde girdim. Doğrulama kodunu kabul etmedi. Instagram “sorununuz çözülmüş görünüyor” diyor.

  Mustafa 3 yıl önce

  yapmanız gereken yazıda olduğu gibi instagram a mail atın kod göndersinler onu geri gönderin size hesabı geri vereceklerdir

Anonim 3 yıl önce

lütfen bana yardım edin söylediğiniz yolları izliyorum ama bana yardım merkezi açılıyor, kimlik bilgilerimi istemiyor ve yardım merkezi de hiç bir işe yaramıyor. kafayı yemek üzereyim hesabım hacklendi ve hiç bir şekilde geri alamıyorum mail adresini ve numarayı da değiştirmişler.

  Mustafa 3 yıl önce

  merhaba instagram a mail atmanızı tavsiye ederim direkt olarak dönüş sağlıyorlar zaten yazının içinde tüm detayları ile anlattık sizde durumunuzu anlatın mail atarken size dönüş yapacaklardır

Anonim 3 yıl önce

Selam ,ben Instagram hesabımın şifresini unuttum .Hesabı Facebook a da bağıamışdım lakin buna rağmen hesaba erişemiyorum .Kayd olduğum numaraya erişimim yok .E mail adresi ile de Kayd olmuşdum .Herşeye rağmen hesaba erişemiyorum 1 yıldır .Rica ederim bana yardım ede bilirmisiniz?

  Mustafa 3 yıl önce

  1 yıldır hesaba erişemiyorsanız instagram a mail atın durumu izah edin size şifre göndereceklerdir

Mehmet 3 yıl önce

Mustafa bey merhaba. İlk bölümde hesabını bul kısmında eposta girilen kısımda eposta ve kullanıcı ismi degiştigi için kullanıcı bulunamadı hatası alıyorum. bu kısmı nasıl geçecegim bunu anlatmamışsınız ? yardımcı olabilir misiniz acaba rica etsem ?

Anonim 3 yıl önce

Mustafa bey merhaba. İlk bölümde hesabını bul kısmında eposta girilen kısımda eposta ve kullanıcı ismi degiştigi için kullanıcı bulunamadı hatası alıyorum. bu kısmı nasıl geçecegim bunu anlatmamışsınız ? yardımcı olabilir misiniz acaba rica etsem ?

Anonim 3 yıl önce

Mustafa bey 7 gün oldu 🙁 gelen maile 2. Yanıtı atsam dikkatlerini çeker mi 😀

  Mustafa 3 yıl önce

  merhaba sakin kalmanız da fayda var karşıda emin olun bot yoktur bizim gibi insan var hepsine tek tek bakıyorlar bu yüzden sabırlı olmakta fayda var emin olun döneceklerdir,

Anonim 3 yıl önce

Fotoğraf göndermeden önce şifremi hatta kayıtlı mail adresimi bile değiştirmiştim. Bunları yapabiliyorken nasıl hesabıma giriş yapamıyorum? Instagramın kod gönderdiği mail neden farklı?

Anonim 3 yıl önce

Merhaba. Benm e postam ve telefon numaram üzerine kayıtlı iki tane hesabim vardı. Bir tanesi 2015ten beri kullandığım kısısel hesabim diğeri ise kullanmadgm hesabim. Kişisel hesabıma şuan giriş yapamiyrm gelen şifre yenileme bağlantısı diğer kullanmadgm hesap için geliyor lütfen hesabıma giriş yapmam iç in yardimci olun

Anonim 3 yıl önce

Yukarıda belirttiğiniz gibi yaklaşık 12 saat önce fotoğrafı çekip gönderdim ama henüz bir dönüş olmadı tahmini ne kadar süre içerisinde dönüş yapıyorlar teşekürler

Anonim 3 yıl önce

Yukarıda belirttiğiniz gibi yaklaşık 12 önce fotoğrafı çekip gönderdim ama henüz bir dönüş olmadı tahmini ne kadar süre içerisinde dönüş yapıyorlar teşekürler

  Mustafa 3 yıl önce

  merhaba 5 6 gün içerisinde dönüş yaparlar tüm işlemleri doğru bir şekilde uygulamışsınız teşekkürler

Anonim 3 yıl önce

Ne şekilde dönüş yapıyorlar?

  Mustafa 3 yıl önce

  probleminizi ilettiğiniz durumda yardımcı oluyor, çalınan instagram hesabı olsun, dondurulan instagram hesabı olsun, instagram şifremi unuttum ile ilgili sorun yaşarsanız hepsi ile ilgili dönüş sağlıyorlar

   Anonim 3 yıl önce

   Yukarıda belirttiğiniz gibi yaklaşık 12 önce fotoğrafı çekip gönderdim ama henüz bir dönüş olmadı tahmini ne kadar süre içerisinde dönüş yapıyorlar teşekürler

Anonim 3 yıl önce

Mustafa bey merhaba. Mobil cihazdan veya herhangi bir başka cihazdan gerekli adımları uygulamama rağmen kullanıcı bilgilerini(kayıt olduğumuz mail adresi vb) girmemiz gereken forma ulaşamıyorum. Yukarıda E-Posta Adresi Zaten Kullanılmakta ekranı için buradan da form doldurabilirsiniz demişsiniz fakat o ekranda hesabım hacklendi seçeneğine tıkladığımızda zaten bu ekrandan hacklenen hesaplarınız için yardım alamazsınız uyarısı veriyor ve işleme devam etmiyor. Bu formu görüntüleyememenin olayı nedir. Az takipçili boş bir hesabı denediğimizde aynı işlem sırasıyla form açılırken orijinal hesaplarımızda aynı sıralamayla işlem yaptığımızda form gelmiyor yardım merkezi ana sayfasına yönlendiriyor direkt olarak.

  Mustafa 3 yıl önce

  Merhabalar, instagram uygulamasında genel bir problem var özellikle geçen haftadan beridir, bu işlemi biraz bekleyip tekrar deneyin bir de kesinlikle bir işlemi 2 den fazla denemeyin bir şekilde spama atıyor, genelde bu işlemler içinde instagram a mail atmanızda fayda var, geç olsa da dönüş sağlıyorlar

Anonim 3 yıl önce

Teşekkür ederim peki böyle olmasının sebebi nedir?

  Mustafa 3 yıl önce

  instagram da genel bir problem mevcut herkes aynı problemi yaşıyor gibi ara sıra instagram böyle şeyler yapıyor bizde webhakim.com ekibi olarak bir anlam veremedik

Anonim 3 yıl önce

Merhaba. Hesabımdan birden çıkış yapıldı ve güvenlik sebebiyle kilitlendiği yazıyordu. Kodu ise kayıtlı olmayan bir maile yolluyordu. Yardım al bölümünden cevapları yazdım ve söylediğiniz gibi kodu mail attılar. Fotoğrafı attım fakat ekstra bir şey yazmadım. 3 gün oldu henüz dönüş yapılmadı. Ekstra bir şey yazmama gerek var mıydı işlemleri tekrar etmeli miyim?

  Mustafa 3 yıl önce

  merhaba gereken işlemleri yapmışsınız kodu resmi de çekip göndermişsiniz kod ile birlikte artık beklemekte yarar var bir şey yapmanıza gerek yoktur size geri dönüş yapacaklardır ortalama 5 ile 7 gün içerisinde dönüş yapıyorlar, ama süre biraz daha uzayabilir, son olarak ise büyük ihtimalle hesabı geri alırsınız teşekkürler farklı bir konuda yardımcı olmamı istediğiniz bir şey var mı teşekkürler

Anonim 3 yıl önce

Merhaba Instagram hesabımdan birden çıkış yapıldı ve güvenlik sebebiyle kilitlendiği yazıyordu. Yardım al kısmından bilgileri girdim ve gelen maili söylediğiniz gibi fotoğraf olarak attım fakat ekstra bir şey yazmadım sadece fotoğrafı attım 3 gün oldu dönüş yapılmadı. Sadece fotoğraf yeterli olur mu yoksa aynı işlemleri ekstra yazı yazarak tekrar etmeli miyim?

Berkay 3 yıl önce

Merhabalar, ben 3 ay gibi önce hesabimi dondurmustum geçici süre olarak. Ve 1 ay gibi sonra giris yapmaya calistim fakat hesabimi instagram silmis. Bugün biraz arastirdim ve baska bir siteden birsey denedim. Ve instagramdan bana kod geldi. kendilerine A4 kagidina kodu yazip öz çekim yapip kendi resmimi yolladim. Acaba silinen hesabimi tekrar alabilirmiyim? Adimlarini takip ettigim sitede “Silinen hesabi geri getirme” baslik yaziyordu. Kendileri bir instagram linkine ilettiler ve instagrama ismimi, mail adresimi ve instagram hesap ismimi istediler ve yolladim sonra iste instagram mailden bana sifre atti. 48 saat içinde inceleyeceklermis. ve sonra sifremi yenilemem icin link yollayacaklarmis eger gonderdigim bilgiler dogruysa eger. Acaba alabilirmiyim? Simdi denilene gore 48 saat bekleyecegim. Hayirli aksamlar

  Mustafa 3 yıl önce

  peki siz kullanıcı adınızınız şifrenizi e mail adresinizi gönderdiğiniz kişiyi tanıyor musunuz?

Sümeyye 3 yıl önce

Merhaba hesabım başkasının eline geçti kullanıcı adım aynı değişme yok fakat numaram ve mail adresim değişmiş giriş yapamıyorum. Sizin söylediğiniz yöntemi uygulamaya çalışıyorum fakat daha fazla yardıma tıkla dediğim zaman benim karşıma herhangi bir mail çıkmıyor ve ayrıca yapamıyorum. Lütfen yardımcı olun. Mail adresleri ne tam olarak yazdığınız mı. Mail attım inşallah dönüş alırım ve inşallah doğru yere mail atmisimdir. Bu işlerden çok anlamıyorum ağlamak üzereyim. Yardımcı olursanız çok sevinirim 🙏

  Mustafa 3 yıl önce

  merhaba öncelikle geçmiş olsun mail atacağınız adres bu https://help.instagram.com/ daha sonra da başınızdan geçen olayı detaylıca anlatın hesabın çalındığını kullanıcı adınızı kullandığını fakat şifre ve mail i değiştirdiğini detaylıca anlatın. Daha sonra onlar size güvenlik kodu gönderecek yüzünüz gözükecek şekilde kod ile birlikte öz çekim yaparak gönderin daha sonra bekleyin yalnız bu süreç biraz uzun süreceğinden sabırlı olmanızda fayda var umarım çalınan instagram hesabınızı geri alırsınız teşekkürler, webhakim.com ekibi olarak tekrar geçmiş olsun diyoruz

Anonim 3 yıl önce

Merhabalar instagramima giriş yapamıyorum yardım al dediğimde yine olmuyor nasıl mail atacağım yardımcı olur musunuz

  Mustafa 3 yıl önce

  şu anda instagram ile ilgili olarak bir sorun var biraz beklemeniz de fayda var

Anonim 3 yıl önce

Merhabalar. 24.03.2021 tarihinde senelerdir kullandığım hesabımın önce şifresi, sonra kullanıcı adı ve mail adresi değiştirilmiş. Hasta olduğum için uzun süredir telefonla ilgilenememiştim ve e-postama girince fark ettim. Hesabımda 1.5-2 senedir muhtemelen spam yemiş olduğumdan dolayı gönderi paylaşamıyor, biyografi-kullanıcı adı gibi şeyleri hiçbir şekilde değiştiremiyordum. Şuan ise hesabımı çalan kişi bu bilgileri dahi nasıl yaptı ise değiştirmiş. Hesabımdan numaramı kaldırmış, kullanıcı adımı değiştirmiş ve son olarak da mail hesabımı değiştirmiş. Ancak hesabıma senelerdir Instagramdan gelen mailler elimde. Bu değişikliklerin yapıldığı ile ilgili mailler de aynı şekilde bende bulunuyor. Yani muhatap bulabilirsem hesabın bana ait olduğunu her halükarda ispatlayabilirim. Şu an nasıl bir süreç izlemem gerek?

  Mustafa 3 yıl önce

  merhaba öncelikle geçmiş olsun hesabınızı kurtarmanızı bir yolu var eğer yazıyı tam okuduysanız orada bizde de aynı sorun oldu, yapmanız gereken instagram a mail atmanız size kod gönderecekler, onu yüzünüz gözükecek şekilde instagram a gönderin size şifre ve kullanıcı adı bilgilerinizi göndereceklerdir

   Anonim 3 yıl önce

   Mustafa bey merhaba, dedikleriniz uyguladım bana dönem olmadı 12 saat geçti.

    Mustafa 3 yıl önce

    merhaba tüm işlemleri doğru bir şekilde yapmışsınız lütfen sakin olun bu süreç 5 veya 6 günü bulabilir, büyük ihtimalle hesabı geri alırsınız

arzu 3 yıl önce

merhaba bir anda güvenlik nedeniyle şifreniz değiştirildi uyarısıyla instagram hesabımdan çıkış yapıldı telefon numaram ve mail adresimle kod alamıyorum hiç bir şekilde giriş yapamıyorum mail attım fakat dönen olmadı nasıl yapabilirim??

  Mustafa 3 yıl önce

  merhaba şu anda çoğu kullanıcının başında gelen bir sorun yapmanız gereken bir iki gün beklemek ve daha sonra tekrar denemek aynı işlemleri size dönüş yapacaklardır

Burcu 3 yıl önce

Benim hesabım kilitlendi ve kod gönderilen tlfn no ve mail adresine ulaşamıyorum yardımcı olurmusınız

Anonim 3 yıl önce

Hocam mrba. 6 gün oldu geri dönüş yok. Verdikleri rakamla foto gönderdim. Ondan sonra geri dönüş olmadı. Defalarca da yazdım geri dönülmedi 🙁 niye bu kadar uzun sürdü. 15-20 gündür bekleyenler var bu durumda.

  Mustafa 3 yıl önce

  fazla yazmanıza gerek yoktur, sonuçta karşıda bot yoktur insan var…onlarda bizim gibi yazılarımızı okuyorlar. biraz sakin olun. bizde sizin gibi denedik kod gönderdiler resmimizi çektik kod ile gönderdik daha sonra kısa süre içinde dönüş yaptılar. Hesabı geri aldık. Siz mesaj atarak daha beter işkillendiriyorsunuz ayrıca spama da düşmesine neden oluyor. Siz zaten gereken işlemleri yapmışsınız gidin kendinize bir kahve alın ve sakinleşin…:)

Anonim 3 yıl önce

Iyi günler efendim ISTGRAM HESABIM Çalındı nasıl geri alabilirim. Saygılar

Anonim 3 yıl önce

2 faktörlü koruma olan Google Authenticator uygulaması cihazımı sıfırladıgim için uygulamada sifirlandi. Yedek kodları da almadım. Şimdi ınstagram hesabıma 6 haneli Google Authenticator kodu istediği için giremiyorum. Mail geliyor şifre sıfırlama icin. Şifre sifirliyorum ancak yine kod istiyor uygulamadan. Bu durumu aşamadim. İnstagram help, press ve complaint mail adreslerine ingilizce ve Türkçe msj attim durumu anlatan. Kimligimin fotosunu arkalı önlü ve elimde yüzüme tutarak foto çekilip attım.

Sonra size olduğu gibi kod gönderip, bunu boş kağıda ismiminde yazılı olduğu sekilde elimde tutarak foto çekilip, cevaplamami istediler. Bende bu bilgilerin yazılı olduğu foto cekilip cevapladım jpg formatında. Ayrıca ekstra olarak yine elimde kimliğim ve kimligimin arkalı önlü ekstra fotosunu attım. Ne kadar sürede buna karşılık veriyorlar ? Size ne kadar sürede olumlu dönüş yapıp hesabınızı geri verdiler ?

Sizce durum ne olur ? Hesabımı geri alır mıyım ? Yardımcı oluyorlar mi böyle bir durumda? Başka yapmam gereken ekstra bir şey var mı yada ?

  Mustafa 3 yıl önce

  çok doğru bir adım izlemişsiniz hesabınızı büyük ihtimalle geri alırsınız, dönüş süresi uzun sürmüyor yani en geç 1 hafta gibi bir sürede dönüş yaparlar.. Ekstra bir şey yapmanıza gerek yoktur, her şeyi doğru bir şekilde yapmışsınız, umarım hesabınızı geri alırsınız, iyi günler

Anonim 3 yıl önce

Merhaba. Telefon numaram ve e postam üzerine kayıtlı oldugu halde giris yapamiyorum fotoğraflarimin oldugu hesabima 2017de telefon numaram üzerine kayitli oldugum baska bir hesabima girs oluyor. Lutfen yardimci olur musn

Anonim 3 yıl önce

İnstagram hesabımı sildim yanlışlıkla nasıl alabilirim

  Mustafa 3 yıl önce

  instagram a bir mail atın

Anonim 3 yıl önce

instagram hsabm kitlendi elpostam unutum lutlen yardm edin

  Mustafa 3 yıl önce

  instagram a mail atmanızda fayda var

Umit 3 yıl önce

Hesapım caldı yardımm olurmusunuz

  Mustafa 3 yıl önce

  merhaba instagram a mail atmanız gerekir yazıda aslında detaylı olarak anlattık

Umit 3 yıl önce

Instragram hesap caldı

Anonim 3 yıl önce

merhaba lütfennnn dönüş yapın. hesaba grıs yapıyrum ana ekran aılacakken ıkılı faktr kımlık dogrulama cıkıyor ve eskı numarama kod gonderiyor . yenı numaram da E postam da hesabıma kayıtlı ve sıfremı de su an rahatca yenılıyor ancak yınde kodu eskıye atıyor asıl kurtara bıırım hesabımı………………. mehaba ben bunu sormustum mail atın demıstınız dırek yaklasık 2 hafta oldu bir çözüm ve ya olumlu dönüş olmadı yapabılecegım baska bırsey vrmı beklemelımıyım yoksa… 🙁

  Mustafa 3 yıl önce

  biraz daha bekleyin dönüş yapacaklardır

Anonim 3 yıl önce

Öncelikle bilgilendirme için teşekkürler. Bende daha fazla yardım al bölümünde benden bilgi istenmiyor, direk bilgilendirmelere geçiyor ve dolayısıyla iletişime geçilecek bir e posta adresi veremiyorum .Ne yapabilirim? Nasıl ulaşabilirim?

Anonim 3 yıl önce

Merhaba instagramımı çaldılar e postamı telefon numaramı değiştirdiler instagramdan bugün mail geldi kod verdi fotoğraf çekip attım tahmini ne zaman dönüş yaparlar

  Mustafa 3 yıl önce

  merhaba tahmini olarak 5-6 günü bulabilir daha erken de sürebilir ama ortalaması 6 gün falandır umarım hesabınızı geri alırsınız

Anonim 3 yıl önce

Merhaba benim hesabım çalındı e postam numaram değiştirildi bugün instagramdan mail aldım kod verdi fotoyu gönderdim dönüş bekliyorum ama ne kadar sürede dönüş yapılıyor bilgi verirmisiniz

  Mustafa 3 yıl önce

  merhaba tahmini olarak 5-6 günü bulabilir daha erken de sürebilir ama ortalaması 6 gün falandır umarım hesabınızı geri alırsınız

Anonim 3 yıl önce

yapacagım bunu cevap verdiginiz için tesekkür ederim 🙂

  Mustafa 3 yıl önce

  rica ederim umarım hesabınızı geri alırsınız

Anonim 3 yıl önce

günlerdir atıyorum ncak çözüm olmuyor hep aynı yere gelıyor sonuç 🙁

  Mustafa 3 yıl önce

  biraz sakin olun mesaj attıysanız size dönüş yapacaklardır, gidin kendinize bir iyilik yapın ve kahve ısmarlayın, sakin kalın

Anonim 3 yıl önce

merhaba lütfennnn dönüş yapın. hesaba grıs yapıyrum ana ekran aılacakken ıkılı faktr kımlık dogrulama cıkıyor ve eskı numarama kod gonderiyor . yenı numaram da E postam da hesabıma kayıtlı ve sıfremı de su an rahatca yenılıyor ancak yınde kodu eskıye atıyor asıl kurtara bıırım hesabımı

  Mustafa 3 yıl önce

  bu konu hakkında detaylı bir şekilde instagram yardım merkezine mail atabilirsiniz. [email protected]

Anonim 3 yıl önce

merhaba lütfennnn dönüş yapın. hesaba grıs yapıyrum anacak ana ekran aılacakken ıkılı faktr kımlık dogrulama cıkıyor ve eskı numarama kod gonderiyor . anacak yenı numaram da q postam da hesabıma kayıtlı ve sıfremı de su an rahatca yenılıyor ancak yınde kodu eskıye atıyor asıl kurtara bıırım hesabımı

Anonim 3 yıl önce

merhaba lütfennnn dönüş yapın. hesaba grıs yapıyrum anacak ana ekran aılacakken ıkılı faktr kımlık dogrulama cıkıyor ve eskı numarama kod gonderiyor . anacak yenı numaram da q postam da hesabıma kayıtlı ve sıfremı de su an rahatca yenılıyor ancak yınde kodu eskıye atıyor asıl kurtara bıırım hesabımı

gamze 3 yıl önce

merhaba lütfennnn dönüş yapın. hesaba grıs yapıyrum anacak ana ekran aılacakken ıkılı faktr kımlık dogrulama cıkıyor ve eskı numarama kod gonderiyor . anacak yenı numaram da q postam da hesabıma kayıtlı ve sıfremı de su an rahatca yenılıyor ancak yınde kodu eskıye atıyor asıl kurtara bıırım hesabımı

Anonim 3 yıl önce

merhaba lütfen dönüş yapın. hesabıma giriyorum ancak ekran acılacakken ıkılı faktör kımlık dogrulama cıkıyor ve eskı numarama yolluyor kodu fakat yenı numaram ve e postam hespta kayıtlı sıfremı fılannda guncelleyebııyorum ama ıkılıfaktör eskıe atıyor . nasıl kurtarabılırım

Anonim 3 yıl önce

merhaba. Benim instagram hesabım çalındı hesap üzerinden bahis vaadleriyle insanları dolandırıyorlar. Mail ve telefonu da değiştirmişler.Hesabımı nasıl geri alabilir ya da kapattırabilirim

  Mustafa 3 yıl önce

  merhaba yazıda belirttiğimiz gibi instagram a durumu güzel bir şekilde anlatım mail atın

Anonim 3 yıl önce

Daha fazla yardım seçeneğine tıkladıgımda yardım merkezine yonlendiriyor bu şekilde açıklama yaptırmıyor. Yardımcı olun lütfen instagram hesabımı almam gerek.

  Mustafa 3 yıl önce

  instagram a detaylı bir şekilde durumu anlatacak mail atın

Anonim 3 yıl önce

hesabım kilitlendi kod eski numarama gidiyor ve hesaba giriş yapamıyorum nasıl kurtarabilirim abimm

  Mustafa İyitütüncü 3 yıl önce

  bunla ilgili instagram yardım merkezine mail atmanız gerekiyor durumu iyice izah edin onlar sizden öz çekim yapıp fotoğraf atmanızı isteyecek ama durumu iyice anlatın

Anonim 3 yıl önce

hesabım çalındı. güvenlik kodu da benim olmayan bi telefon numarasına gidiyor. Hesabımı nasıl kurtarabilirim

  Mustafa İyitütüncü 3 yıl önce

  instagram a hemen mail yazın ve durumu izah edin

Anonim 3 yıl önce

Ben numaram vs ayrı ama eski şifreni hatırlamıyorum telefon numaram a kod geliyor ama akış yenilenemedi diyor napmam lazım

  Mustafa İyitütüncü 3 yıl önce

  bir çok deneme yapmış olmalısınız ki hesap spama düşmüş olacak biraz bekleyin bir iki gün sonra tekrar kod isteyin eğer kod yine gelmezse mecbur instagram yardım merkezine e mail atmanız gerekecek güzel bir şekilde açıklama yapın, ama dediğim gibi biraz bekleyin kod gelmesi için

Anonim 3 yıl önce

ben eski şifremi unuttum ve e posta ile tel numarası ile giremiyorum instagrama erişim olmuyo diyor ne yapmaıyım

  Mustafa İyitütüncü 3 yıl önce

  büyük ihtimalle çok denemişsiniz spama düşmüş olabilir biraz bekleyin en azından 2-3 saat bekleyin sonra tekrar tel ile deneyin instagram çok hassas bu şifre konusunda eğer 1 den fazla deneyip giremediyseniz sizi spam olarak algılamıştır dediğim gib biraz bekleyip tel ile daha sonra giriş yapmayı deneyin

Anonim 3 yıl önce

Merhaba Instagram şifremi ve e-posta adresimi unuttum yardım eder misiniz lütfen

  Mustafa İyitütüncü 3 yıl önce

  tlf bilgilerinizi girdiniz mi

Anonim 4 yıl önce

Abi benim hesap giremiyorum eski e posta sifresi istiyor..ama onu unuttum tel numarasi
Da kayitli degil di bu islerden pek anlaniyormum nasil alacagim ben buni geri yardim edermisin.

Anonim 4 yıl önce

İstegram şifremi ve e posta adresimi unuttum bana yardım edin

  Mustafa İyitütüncü 4 yıl önce

  telefon numarası ile giriş yaptınız mı

büşra 4 yıl önce

merhaba hesabım çalındı mail adresim değiştirildi hesabıma erişemiyorum

  Mustafa İyitütüncü 4 yıl önce

  telefon kayıtlı mıydı

   Anonim 4 yıl önce

   Selamun aleykum ben aşağıdaki blogda yazılan hata ile karşılaşıyorum acaba bi bilginiz var mı bu konuyla ilgili?

    Mustafa İyitütüncü 4 yıl önce

    detaylı olarak yazıda açıklamıştık

İsmail 4 yıl önce

hesabımı nasıl geri ala bilirim

Hüseyin 4 yıl önce

Hesap kurtarma

Kenan 4 yıl önce

Hesabima erişemiyorum

Anonim 4 yıl önce

Hesabima erisemiyorum e posta ilede giris saglayamadim

Guney.01.56 4 yıl önce

Instegrhesabımı Sildim geri allamiyorum

Sude 4 yıl önce

Merhaba, benim hesabımın e-posta adresi değiştirilmiş ve sonu .xyz ile biten e-posta adresi ile değiştirilmiş. Benden güvenlik kodu istiyor ama hiç böyle bir e-posta adresini kullanmadım. sonu xyz ile biten Eposta hesabını nasıl açabilirim ya da hesabımı nasıl kurtarabilirim?

Mustafa ide 4 yıl önce

Hesabımı geri almak istiyorsun hesabım başkasına geçti

  Mustafa İyitütüncü 4 yıl önce

  Merhaba, hesabınız mı hacklendi?

   İkbal 4 yıl önce

   Hesabım çalındı yardımcı olur musunuz

_Asil_beyy 4 yıl önce

Benim hesabım başkasının eline geçti

Anonim 4 yıl önce

Emin_çettin adlı Hesabım çalındı