Instagram’da izlediğim video görünür mü? diyorsanız doğru adrestesiniz. Tüm detayları ile sizlere anlatmaya çalışacağız.

Instagram uygulamasının böyle bir özelliği var mı? Farklı uygulamalar kullanırsam sıkıntı yaşar mıyım? diye soruları cevaplayacağız.

Instagram’da İzlediğim Video Görünür Mü?

Instagram'da Videoyu İzleyenleri Görüntüleme

Instagram uygulaması bilindiği üzere fotoğraf ve video paylaşım yapılan sosyal medya platformudur.

Video ve fotoğraf paylaşıldığında alt taraflarda yorum ve beğeniler rahatça görülebilmektedir. Diğer yandan videoları görüntüleyenler için ise durum çok farklıdır.

Fotoğraf ve video beğenileri görülürken, Instagram videolarını görenleri öğrenebilir miyim? Instagram video görüntüleme nedir? diyorsanız hepsini teker teker cevaplayacağız.

Instagram Video Görüntüleme Ne Demek?

Instagram Video Görüntüleme Ne Demek

Instagram uygulaması gün geçmiyor ki, bir özellik ile karşımıza gelmesin. Yenilikleri bu şekilde takip etmekte zorlaşıyor.

2016 yılında gelen bir özellik ize Instagram üzerinde yayınlanan videoları görüntüleyebilme oldu.

Fakat bu özellik düşündüğünüz türden değil. Yalnızca kaç kullanıcının görüntülediğini görebilmektesiniz.

Dahası takipçileriniz de yaptığınız paylaşımı kaç kişinin izlediğini görebilmektedir. Diğer yandan ise görüntüleme de isim görünmüyor. Bu demek oluyor ki, videoları kimlerin gördüğünü bilemezsiniz.

Instagram Video Görüntüleme Uygulaması

[wps_box title=”Instagram Reels İzleyenleri Görme” title_color=”#FFFFFF” box_color=”#333333″ radius=”5″]

Instagram video görüntüleme kendi içerisinde olmasına karşın, kimlerin görüntülediği kısmında bilgi yoktur. Bu özelliğin olmamasından yararlanan bazı uygulamalar fırsattan istifade etmek isteyebilir.

Uygulamayı İNDİR

Eğer bu uygulama çalışmazsa bu yazımızdaki uygulamalara bakabilirsiniz: Instagram gizli hesap görme

Paylaştığınız videoları görüntüleme garantisi verebilirler. Fakat şunu unutmayın instagram net bir bilgi vermeden yapacağınız işlemler yada indireceğiniz uygulamalar hesabınızın çalınmasına sebep olabilir.

Uygulamaları indirip, şifrenizi ve kullanıcı adınızı girdiğinizde takipçileriniz arasından rastgele olarak seçim yapılır. Bu şekilde görüntü olsa da olmasa da tanıdığınız kişiler görünebilir. Bu işlemler gerçeği yansıtmaz.

Diğer yandan Google Play ve Apple Store mağazalarında, Instagram video izleyenleri görüntüle, Instagram videoya kimler bakmış? diye çokça uygulamalar vardır. Bunlara itibar etmeyiniz.

[/wps_box]

Instagram Reels İzleyenleri Görme

Instagram’da paylaştığınız videoları görüntüleyenleri öğrenmek noktasında bir yöntem bulunmaktadır.

Video paylaşımını hikaye olarak yapmak. Hikayeler kısmında paylaşım yaptığınızda, kimlerin görüntülediğini kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER