Salgın günlerinde çoğu firma ve iş yerleri evde çalışma yöntemlerine geçmişti. Salgın bitse bile çoğu firmada evden çalışma devam etti. Büyük bir çoğunluk evlerde çalışsa bile, çoğu kişi evde boş oturmaktadır. Evde vaktini iyi geçirmek isteyenler ise internette para kazanma yollarına başvurmaktadırlar. Peki, internetten para kazanma nasıl olur birlikte bakalım.

İnternetten helal para kazanmanın yolları bulunmaktadır. Birbirinden farklı yöntemler ile para kazanabilirsiniz.

Evde vaktinizi çok iyi geçirmek istiyorsanız, bu yöntemleri deneyebilirsiniz. Para kazanma genel anlamda zordur, özellikle alın teri ile kazanılan paranın tadı hiç bir yerde yoktu.

İşte bu noktada fiziksel olarak nasıl zorluk ile para kazanıyorsak, tıpkı dışarda olduğu evde para kazanma yolları da o kadar zordur.

Şimdi sizlere internetten para kazanma, yöntemlerini gösterelim.

Aylık 5000 Bin TL Kazanmak İçin Tıklayın..

İnternetten Para Kazanma Yolları Helal Yöntem

İnternetten Para Kazanma Yollari

Online para kazanma yollarını detaylı olarak yazımızda belirteceğiz. Tamamına detaylı olarak birlikte bakalım.

Bu arada para kazandıran uygulamalara da https://webhakim.com/para-kazandiran-mobil-uygulamalar-android-ios.html bakabilirsiniz.

Bionluk

internetten para kazanma

Bionluk sitesinden yeteneklerinizi paraya çevirebilirsiniz. Aslında sadece yetenek işi de değil, çok farklı freelancer olarak iş yapabilirsiniz.

internetten para kazanma

Bionluk’a kolayca kayıt olun ve yeteneklerinizi, uzman olduğunuz alanları girin iş almaya ve para kazanmaya başlayın.

Bionluk aslında kısaca iş yapabileceğiniz, çok iyi pazar yeri alanıdır. Burada Grafik&Tasarım, İnternet Reklamcılığı, Yazı&Çeviri, Video& Animasyon, Ses&Müzik ( Seslendirme, beste) gibi işleri yapabilir, güzel paralar kazanabilirsiniz.

Bionluk Android İNDİR

Bionluk iOS İNDİR

Youtuber

internetten para kazanma

Enes Batur, Kozmik Karınca gibi ünlü Youtuberlar güzel paralar kazanıyorlar. Sizde Youtuber olarak iyi paralar kazanabilirsiniz. Yeteneğiniz varsa yada özel bir alana ilgi duyuyorsanız o alan ile ilgili videolar çekip internetten para kazanabilirsiniz.

İzlenme ile doğru orantılı şekilde para kazanılmaktadır. Tabi ne kadar aboneniz olursa o kadar fazla kişiye ulaşır o zamanda daha çok izlenme alır ve iyi paralar kazanabilirsiniz.

Youtuber nasıl olunur yazımıza girerek, aklınızdaki tüm sorulara cevap bulabilirsiniz. Aylık 100 Bin TL kazananda var, 1000 Bin TL kazanan da var eğer kendinizi sevdirir ve güzel içerikler üretirseniz, çok güzel paralar kazanabilirsiniz.

Uzmankirala.com

internetten para kazanma

Uzmankirala.com sitesinde de para kazanabilirsiniz. Kayıt olduktan sonra yapabileceğiniz alanları ve becerilerinizi işaretleyin ve iş almaya başlayın ve dolayısı ile de para kazanmaya başlayın.

Birbirinden değişik işler ile para kazanabilirsiniz. Örneğin, logo tasarımı, tanıtım videosu, İngilizce-Türkçe çeviri yapabilirsiniz. Önemli olan hangi alanda iyiyseniz o kısma yönelip iyi paralar kazanabilirsiniz.

Udemy 

internetten para kazanma

Udemy ile yetenekleriniz, becelerinizi yada herhangi bir konuda iyiyseniz udemy sitesinden ücretli olarak satabilirseniz, çok güzel paralar kazanabilirsiniz. Udemy buradan siteyi ziyaret edebilirsiniz.

Sitede yüklediğiniz videolarınız eğer sevilir ve çoğu kişi tarafından beğenilirse videolarınız satın alınır ve internetten para kazanabilirsiniz. En garantili para kazanma yollarından biridir.

SadeceON

internetten para kazanma

SadeceOn sitesinden becerileriniz ortaya koyarak para kazanabilirsiniz. Burada Autocad çiziminde, grafik tasarıma, seslendirmeden, video montajına kadar her türlü iş çeşitleri mevcut.

Bu site en garantili para kazanma yöntemlerini size sunmaktadır. Eğer becerilerinize yada yeteneklerinize güveniyorsanız, siteye kayıt olun, becerilerinizi girin, iş almaya başlayın ve doğal olarak da para kazanmaya başlayın.

Makale Yazarak

internetten para kazanma

Makale yazarak çok güzel paralar kazanabilirsiniz. Bu işin aslında en temel noktası hangi iş üzerinde olursa olsun eğer siz makalenin mantığını çözerseniz her siteye içerik üretebilir ve paranızı kazanabilirsiniz.

Bu noktada bilgiustam, içerikbulutu gibi sitelere yazı yazarak para kazanabilirsiniz. Direkt olarak üye olun ve yazı yazmaya da eğer sizi uygun görürlerse yazı yazarsınız, daha sonra hesap numaranızı isteyeceklerdir, sizde hesap numaranızı gönderirsiniz ve para kazanabilirsiniz.

Instagram

internetten para kazanma

Instagram aracılığı ile çok güzel paralar kazanabilirsiniz. Instagram’da influencer olmayı başarabilirseniz, yüksek miktarlarda para kazanabilirsiniz.

Yani ne kadar yüksek abone o kadar reklam alma ve o kadar para demek, özellikle büyük markaların dikkatini çektiğinizde çok daha yüksek miktarda paralar kazanabilirsiniz. Tabi instagram da ürün satarak da para kazanma farklı bir yoldur.

Site Açarak

internetten para kazanma

Web sitesi açarak internetten para kazanabilirsiniz. Herhangi bir site olabilir, haber sitesi olur, teknoloji sitesi olur wordpress alt yapılı bir web sitesi açarak para kazanabilirsiniz.

Örneğin, web sitesini açtınız ve içerik girmeye başladınız daha sonra belirli bir giriş sayısına ulaştıktan sonra Google Adsense başvuru yapıp, siteden reklam alırsınız ve para kazanmaya başlayabilirsiniz.

internetten para kazanma

Bu belkide en garantili internette para kazanma yöntemlerinden biridir.

Google paranızı ayın 21’den 21’ine eksiksiz olarak hesabınıza yatırır.

Youtuber Olmak

Youtuber olarak evden çok güzel paralar kazanabilirsiniz. Orta halli bir izlenme ile iyi paralar kazanabilirsiniz. Sizler için Youtuber nasıl olunur https://webhakim.com/youtuber-nasil-olunur-sifirdan.html yazımıza bakabilirsiniz. Tüm detaylarını araştırdık.

Çeviri Yaparak

internetten para kazanma

Çeviri yaparak para kazanabilirsiniz. Bunuda farklı siteler aracılığı ile yapabilirsiniz. Udemy, SadeceOn, Bionluk gibi sitelerden çeviri yaparak para kazanabilirsiniz.

İngilizcenin yanında farklı dillerde biliyorsanız, sizin için çok daha iyi olacaktır, ne kadar farklı dil o kadar çeviri ve o kadar para kazanma demek.

Niş Blog Açarak

internetten para kazanma

Niş bloglar açarak para kazanmanız mümkün. Özellikle kendinizi iyi hissettiğiniz yada o konuda uzmanız dediğiniz bir konu  varsa onun üzerinden gidip niş blog açarak para kazanmanız mümkün.

Ekonomi, yemek, yada futbol gibi konularda uzmansanız sadece bu konuların üzerinde blog açarak çok güzel paralar kazanabilirsiniz.

Twitch

Twitch üzerinden çok güzel paralar kazanabilirsiniz.

Yapmanız gereken ilgi çekici yayınlar açıp, izleyici kitlesi kazanabilirseniz hem izlenmeden hem de gelen bağışlardan para kazanabilirsiniz.

Yorumlar (6)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER

cizim indir 2 ay önce

Lazer kesim desenleri, lazer kesici kullanarak malzemeye kesilen desenlerdir. Metal, ahşap, plastik, vectörel desen kumaş ve hatta kağıt dahil olmak üzere çok çeşitli malzemelere kesilebilirler.

Bulut 2 yıl önce

uygulama olusturmada google adsense de üzerinde reklam sorunu var veya website acmada bunlari sorunsuz helal kazanç olarak nasil elde edebiliriz

    Mustafa 2 yıl önce

    merhaba öncelikle bu ince düşüncenizden dolayı tebrik ederiz, bizde aynı düşüncedeydik, Google adsense de istediğiniz reklamları çıkarıp ayarlama yeri var, uygunsuz reklamları bloke edebilirsiniz

Bulut 2 yıl önce

Reklam üzerinden helal kazanc nasil olur youtube üzerinden uygunsuz reklamlar var

Anonim 2 yıl önce

youtube da olur olmadik reklamlar var helal kazanc nasil olur ?

ahmet 2 yıl önce

teşekkürler webhakim para kazanma yollarını detaylı olarak anlatmışsınız işe yarıyor