İlk olarak E-posta bölümünde T.C. SMS bölümünde sisteme kayıtlı cep telefonu numaranızı yazınız. Telefonunuza gelen onay kodunu ekrandaki alana giriş yaparak yeni parolanızı belirleyebilirsiniz. ALO 199 arayarak randevu alabilirsiniz.

MHRS Şifremi Unuttum Telefon Numaram Değişti Ne Yapmalıyım?

mhrs sifremi unuttum telefon numaram degisti ne yapmaliyim

MHRS unutulan şifre için yapmanız gerekenlere bakalım. Bu arada buradan tüm detaylarına https://webhakim.com/mhrs-sifremi-unuttum-nasil-ogrenebilirim.html bakabilirsiniz.

1- İlk olarak https://www.mhrs.gov.tr adresinden randevu al bölümüne girdiğinizde, daha önceden üyelik kaydı oluşturmuşsanız Hatırlamıyorum bölümüne girin.

MHRS Sifremi Unuttum ne yapmaliyim

2- E-posta bölümünde T.C. kimlik numaranızı ve sistemde kayıtlı e-postanızı yazın.

3- Mail adresinize gelen parola yenileme linkini kullanarak yeni parolanızı belirleyebilirsiniz.

Not: Geçici Parola bölümünden yararlanabilirsiniz. Yani e-Devlet ile giriş yaparak İleri Seviye Güvenlik alanından bir PIN oluşturmuş ve SMS ile Geçici Parola gönderim özelliğini kullanabilmek için onay vermiş olmanız gerekmektedir.

Diğer yandan ise bu yollar ile şifreyi yenileyemediyseniz farklı yollar kullanılabilir. Bunu yapabilmek için ise daha önceden hesabınızdan gizli soru cevap ve resminizi seçmiş olmanız gerekmektedir.

Gelen ekrandan Kimlik bilgileriniz ile parolanızı yenileyiniz kısmına tıklayıp doğru bilgileri girdikten sonra parola yenileme ekranına ulaşabileceksiniz. Eğer bu yöntem ile de parolanızı yenileyemiyorsanız e-Devlet şifreniz ile sisteme giriş yapın butonunu kullanarak randevu sistemine erişebilirsiniz.

Hesap bilgileri kısmından iletişim bilgileriniz, parolanız ve gizli soru cevap ve resminizi güncelleyebilirsiniz.

Son olarak ise şifreyi hiç bir şekilde alamadıysanız, yapmanız gereken tek işlem kalmaktadır. ALO 199 arayarak randevu alabilirsiniz. E-nabız ile randevu alabilirsiniz. Hastaneye başvurarak randevu alabilirsiniz.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER