Sosyal medyada gün geçmiyor ki bir şey moda olmasın. Şimdi ki akım ise numara komşusu oldu. Bilindiği üzere sosyal medyada her an bir trend topic listesine girebiliyor. Buda onlardan biri oldu. Yani Numara Komşu ile mesajlaşmalarını paylaşması trend haline geldi. Peki, numara komşusu nedir, numara komşusu nasıl bulunur? Detaylarına bakalım.

Numara komşusu, genellikle telefon numaralarının benzerliklerine göre birbirlerine yakın olan veya ardışık gelen numaraları ifade eder. Örneğin, 555-123-4567 gibi bir numara komşusu olarak 555-123-4568 veya 555-123-4566 gibi numaralar düşünülebilir.

Numara Komşusu Nedir?

Numara Komsusu Nasil Bulunur

Numara komşu veya komşusu akımı için ilgili numara; kişinin kendi cep telefonu numarasının son hanesindeki rakamın bir üstünün yada bir altının değiştirilerek bu yeni numaraya mesaj atılması ile ortaya çıkıyor.

Bu arada kendi numaranı öğrenme için ise buradan https://webhakim.com/kendi-numarani-ogrenme.html bakabilirsiniz.

Sosyal medya fenomeninin bulduğu yöntemle numara komşusuna mesaj atması ve konuşması trend oldu.

Çok sürede pek çok kişi numara komşularıyla konuşmaya başladı.

Diğer yandan ise numaralarını bu şekilde değiştirerek numara komşularına mesaj atan kullanıcılar dahası bu mesaj görüntülerini sosyal medya hesaplarından paylaşıyorlar.

Akım gittikçe büyüyor. Bu arada ise çoğu bilmeyen kimsede numara komşusu nasıl bulunur, diye araştırıyor bakalım.

Numara Komşusu Nasıl Bulunur?

Numara Komşusu Nedir

Numara komşusunda bilindiği üzere kimse kimseyi tanımıyor. Buda komik şeyler ortaya çıkarıyor.

Tabi yine de dikkatli olmakta fayda var. Sonuçta kimse kimseyi tanımıyor. Tabi bazı kullanıcılar ise ünlü ve fenomen kişiler ile komşu olduğunu söylüyor ve mesajları sosyal medyada paylaşıyor.

Numara Komşusu Normal Mi?

Kişiler cep telefonlarının son hanesindeki rakamın bir üstüne yada bir altına denk gelen ve sahibi bilmedikleri numaralara mesaj göndermesine dayanan numara komşusu akımı devam ediyor. Genel olarak bakıldığında ise normal gibi durmuyor.

Telefon ve WhatsApp Gizlilik Ayarları

Bilindiği üzere Whatsapp uygulamasında resimlerinizin başka kişiler tarafından görülmesini istemiyorsanız uygulama içinde Ayarlar/Hesap/Gizlilik şeklinde kapatabilirsiniz.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER