Postegro uygulaması kapalı hesapların içini göstermektedir. Yalnız bakmak istediğiniz kişinin de bunu kullanması gerekmektedir. Peki, Postegro nedir, güvenilir mi, nasıl kullanılır? Stalk konusunda tüm detaylarına bakalım.

Son zamanların en çok popüler olan konuların başında Postegro gelmektedir. Bunun sebebi ise bilindiği üzere instagram gizli hesap görmeden kaynaklanmaktadır.

Postegro nedir?

Postegro Nedir Guvenilir Mi

Postegro uygulaması LiLi tarafından geliştirilen ve Instagram uygulamasında kapalı hesapları göstermeye yarayan mobil uygulamasıdır. Bilgisayar üzerinde de giriş yapabilirsiniz.

Postegro Ne İşe Yarar?

Postegro Ne Ise Yarar

Postegro ve LiLi gibi uygulamaların tek hedefi, diğer kullanıcıların kapalı hesaplarını gizliliklerini ihlal etmektedir.

Hesabını kapalı olarak kullanan Instagram kullanıcıları tüm bilgilerini gizlememektedir.

Postegro Güvenilir Mi?

Postegro Guvenilir Mi

Instagram, politikası gereği 3. part uygulamalara güvenmiyor. Zaten internet ortamında bu tür uygulamalar genel olarak güvenlik dışı olarak algılanmaktadır.

Genel olarak bakıldığında ise uygulamalara güven duymak çok zordur. Çünkü sizden kullanıcı adı ve şifrenizi istemektedir.

3.Part uygulamalarda özellikle Postegro ve benzeri bir uygulamaya kullanıcı adını şifrenizi giriş yaptığınızda bilgiler uygulamanın eline geçebiliyor.

Eğer illaki bunu kullanacaksanız sahte bir hesap açıp öyle giriş yapmanızda fayda var. En azından bir problem olacaksa, sahte hesaba olur.

Diğer yandan ise hesabınız ile giriş yaptığınız takdirde peşinen hesap bilgilerinizi vermiş oluyorsunuz. Uygulamaya giriş yaptığınızda bilgileriniz paylaşılmış oluyor.

Bu arada yine de instagram gizli hesap görme yöntemlerini merak ediyorsanız, buradan https://webhakim.com/instagram-gizli-hesap-gorme.html bakabilirsiniz.

Postegro ya ne oldu?

Postegro ya ne oldu

Postegro uygulaması 13 Haziran 2020 tarihinde pek çok uygulama merkezinden ve App Store ve Google Play gibi yerlerden kaldırıldı.

Bu arada  uygulamanın farklı faktörleri ise hala internet ortamında dolaşımda bulunuyor. APK olarak indirebilirsiniz yada VPN değiştirerek giriş yapabilirsiniz.

Postegro’ya Girmek için Kaç Takipçi Lazım?

Postegro'ya Girmek için Kaç Takipçi Lazım

Uygulamanın gizli bir profili gösterebilmesi için ya instagram hesabının sahibi veya o gizli hesabın takipçilerinden birisinin bu uygulamayı indirmiş olması gerekiyor.

Postegro Üyeliği Nasıl İptal Edilir?

Postegro Uyeligi Nasil Iptal Edilir

Uygulamada sağ üst taraftaki profil simgesine dokunun. Abonelikler’e dokunun. İptal etmek istediğiniz aboneliği seçin. Son olarak aboneliği iptal et’e dokunun.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER