Hepimiz okul hayatımızda belirli konular üzerinde slaytlar hazırladık. İnternette müzikli slayt yapma programı indir Türkçe Full hakkında araştırmalar yapmamıza neden oluyor.

Günümüzde Windows ortamında Power Point, Mac ortamında ise Keynote programları kullanılıyor.

Okul hayatının dışında slaytlar iş hayatında da önemli bir yer kazandı.

İş eğitimleri, proje sunumları gibi önemli konularda da slayt programları her geçen gün daha da önemli bir hale geliyor. Elbette hepimiz etkileyici bir görünüme sahip slaytlar hazırlamak için çeşitli programlar arıyoruz.

Müzikli Slayt Yapma Programı İndir Türkçe Full

Peki, bu standart programlar için daha etkili alternatifler var mı? Bu yazımızda webhakim.com olarak slayt programı indir ücretsiz olanlara alternatif olabilecek bazı programlardan bahsedeceğiz.

Bu arada slayt yapma programlarına tümüne https://webhakim.com/slayt-yapma-programi-slayt-nasil-yapilir.html bakabilirsiniz.

Google Slides

müzikli slayt yapma programı indir türkçe full

Alışkın olduğumuzun dışında Google, etkin bir şekilde slayt hazırlayabilmemiz için bize online bir web sitesi sunuyor.

  • Ayrıca hazırladığımız slayt otomatik olarak Drive hesabımızda yedekleniyor.
  • İstenildiği zaman Paylaş seçeneği ile kolayca diğer kişilere gönderilebiliyor.
  • Google Documents projesinin sıkça kullanılan ayağı olan Google Slides, Power Point benzeri bir ara yüz ile bize herhangi bir programa gerek kalmadan hızlıca slayt hazırlayabilme imkânı sunuyor.

Visme

slayt programı indir ücretsiz

Bulut tabanlı olarak sunulan ve tarayıcı üzerinden sürükle – bırak seçeneği ile kullanımı çok daha basit ve keyifli bir hale getiren Visme, dünya çapında 40 milyondan fazla kişi tarafından tercih ediliyor.

Visme ile bilgi aktaran standart slayt sayfaları hazırlamanın dışında özel matematiksel hesaplamalar yapan, istatiksel veri hesabı ile grafik oluşturan birçok modül bulunuyor.

Elbette çevrimiçi olmanın tüm avantajlarını kullanan Visme, hazırladığımız slaytı kimlerin görebileceğini de seçebilmemize olanak sağlıyor.

Prezi

slayt programı indir ücretsiz

Dünya çapında birçok kullanıcısı bulunan Prezi, Power Point programının bir diğer güçlü alternatifi.

Standart slayt sayfalarının dışında focus özelliği ile sayfa içerisindeki belirli alanları ön plana çıkaran Prezi, bünyesinde barındırdığı birçok analitik hesaplama aracı ile de diğer programlardan sıyrılmayı başarıyor.

Canva

slayt programı indir ücretsiz

En bilindik online slayt hazırlama programlarından biri olan Canva, bazı grafik bölümlerinde ders olarak da gösteriliyor.

Onlarca hazır temayı ücretsiz olarak sunan Canva, slayt hazırlamanın yanında afiş, broşür, bilet ve hatta reklam görüntülerinin hazırlanmasında da kullanılabiliyor. Birçok özelliği ücretsiz olarak sunan Canva’yı, profesyonel anlamda kullanabilmek için cüzi miktarda ödeme yapmak gerekiyor.

Microsoft Power Paint

slayt programı indir ücretsiz

Belki de slayt kavramını ortaya atan ve PPTX dosya formatına sahip slaytların günümüzde kullanılmasını sağlayan en önemli program Power Paint’dir.

Herkes tarafından kullanılıyor olması her ne kadar özgünlüğünü kısıtlasa da Power Point’e değinmeden elbette olmaz.

Microsoft Office bünyesi altında bulunan Power Paint ücretsiz olması ve fonksiyonel yapısı ile birçok kişinin vazgeçilmezidir.

Movavi Video Suite

Elbette hazırladığımız slaytlar PPTX dosya formatına sahip olmak zorunda değil. Günümüzde birçok kişi slayt dosyasını bir video şeklinde hazırlıyor ve sunum esnasında da bu video dosyasını kullanıyor.

Bu konuda kullanılabilecek birçok uygulama olsa da Movavi Video Suite, sahip olduğu hazır şablonlar ve geçiş efektleri ile hemen hemen herkesin beğenisini kazanıyor. Windows ile tam uyumlu olan bu programın kullanımı da son derece basit.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER