Herhangi özel bir ânımızı ölümsüzleştirmek, eğlenceli bir çalışma yapmak veya özel birine bir jest yapmak için video veya resimleri ardı ardına yayınlayacak bir sisteme ihtiyaç duyulur. Slayt yapma programı, bu bağlamda işimizi gören mükemmel bir uygulamalardır.

Ama bu uygulama son yıllarda daha da gelişerek programlara ve hatta eklentilere eklenmiş oldu. Kullandığımız Windows Slayt uygulamasının çok ötesinde, daha profesyonel çalışmalar yapmak mümkün.

Slayt yapma programı listemizde bu çalışmaları hem harika şekilde yapabilecek hem de saklayabilecek mükemmel programları sizler için derledik.

Umarım işinizi kolaylaştıracak ve beklentilerinizi karşılayacak programı buradan bulabilirsiniz. İşte slayt yapma programı seçenekleri.

Slayt yapmak için kullanabileceğiniz çeşitli programlar ve araçlar mevcuttur. İşte popüler slayt yapma programlarından bazıları:

Slayt Yapma Online Programları

Slayt Yapma Online Programlari

1.Google Slides

Microsoft Power Point benzeri bir program olan bu uygulama, daha profesyonel çalışmalar yapmanıza imkan sağlar. Gelişmiş arayüzü ve çoklu ekran yönetimi sayesinde, uzun süren çalışmalar yaparak özelleştirilmiş slaytlar hazırlayabilirsiniz.

Siteye gitmek için tıklayın.

Üst kısımda yer alan seçeneklere baktığınızda, bir Office programını andırıyor olsa da; Office programlarının dışında seçenekler mevcut.

Editleme, Kopyalama ve Sunumun açısını değiştirme gibi onlarca farklı dokunuşu, bu alanda yapabilirsiniz.

Dilerseniz, slaytı tamamlamadan önce ufak süslemeler, çıkarmalar ve eklemeler de yapabilirsiniz. Herhangi bir videoda, tamamında veya bir kısmında kırpmalar da yaparak, sadece istediğiniz yeri slayta ekleyebilirsiniz.

Buradan da https://webhakim.com/slayt-yapma-programi-indir-turkce-full.html bakabilirsiniz.

2.Prezi

Kullanıcı arayüzü oldukça basite indirgenmiş olan bu programı siz de kullanarak fantastik ve eğlenceli slaytlar yapabilirsiniz.

Prezi ile online sunum için tıklayın.

Oldukça kolay kullanımı sayesinde sadece birkaç tıkta video ve resimlerinizi slayta çevirebilirsiniz. Üstelik bu program sayesinde, yapmış olduğunuz slaytlara hazır gifler ve animasyonlar ekleyebilirsiniz.

Bununla birlikte emoji seçimi yaparak slaytınızı daha güzel hale getirebilirsiniz. Eklentileri ve metin öğesi ekleyerek özelleştirme de yaparak, size ait bir çalışma yaratabilirsiniz.

3.Haiku Deck

Özellikle daha profesyonel çıktılar almak ve özel tasarımlar elde etmek isteyenler için oluşturulmuş bu slayt programında, hazır şablonlar, öğeler ve temalar bulmak mümkün.

Siteye gitmek için tıklayın.

Dilerseniz, çalışmanızı bir yere aktararak kaydedebilir ve ardından tekrar giriş yaparak çalışmanıza kaldığınız yerden de devam edebilirsiniz. İş dünyasında sıklıkla kullanılan bu program, iş tanımlamasında ve web sunumlarında daha çok tercih edilmektedir.

Ücretsiz olarak sunulan bu uygulama sayesinde, çalışmalarınızı bilgisayara kaydettikten sonra sadece istediğiniz noktalarda düzeltmeler yaparak kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

4.Ezvid

Video, resim ve kısa filmler oluşturabileceğiniz bu harika uygulama tamamen ücretsiz.

Programı indirmek için tıklayın.

Webhakim ailesi olarak en çok sevdiğimiz ve kullanılmasını önerdiğimiz SlideRocket ile birlikte bu program da var. Gelişmiş arayüzü sayesinde, kolaylıkla dilediğiniz alana erişim sağlayabilecek ve kolay kurulumu sayesinde hemen slaytlar, filmler ve videolar oluşturabilirsiniz.

Hemen hemen her boyutta resmi ve büyük boyutlardaki video ve animasyonları slayt yapabileceğiniz bu program sayesinde, profesyonel çıktılar alabilirsiniz.

[MÜZİK SLAYT YAPMA] PROGRAMI için Tıklayın…

5.SlideRocket

Yine bir Power Point benzeri bir program olan bu uygulamayı kullanarak, profesyonel slaytlar hazırlayabilirsiniz. Kolay kullanımı ve harika arayüzü sayesinde, slaytı eğlenceye dönüştürebilirsiniz.

İndirmek için buraya tıklayın.

Slayt yapma işlemini bu program sayesinde yapabilir ve yüzlerce slayt oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda büyük boyutlu çalışmalar da yapmanıza olanak tanıyan SlideRocket programı sayesinde, hayalinizdeki çalışmaları yapabileceksiniz. Dilerseniz; slaytlar üzerinde oynamalar da yaparak daha özel bir iş çıkarabilirsiniz.

slayt yapma programı

Slayt Yapma Programı

Sizin de halihazırda kullanıp tavsiye ettiğiniz Slayt yapma programı varsa lütfen yorum kısmından, deneyimlerinizle birlikte paylaşınız. Bu arada webhakim.com olarak en iyilerini derlemeye çalıştık sorunuz olursa yorumlardan bize yazabilirsiniz.

6- Canva:

Canva, çevrimiçi bir tasarım platformudur ve slaytlar dahil olmak üzere çeşitli görsel içerikler oluşturmanıza olanak tanır. Kullanıcı dostu arayüzü ve birçok hazır şablonuyla dikkat çeker.

7- Adobe Spark:

Adobe Spark, çeşitli içerikler oluşturmanıza olanak tanıyan bir platformdur ve slayt yapma aracı da içerir. Kullanıcı dostu arayüzü ve birçok hazır şablonuyla dikkat çeker.

SONUÇ

Bu programlar ve araçlar, kullanıcıların ihtiyaçlarına ve tercihlerine göre farklı özellikler sunar. Örneğin, PowerPoint ve Keynote daha geleneksel slayt yapımı için tercih edilirken, Prezi daha dinamik ve etkileşimli sunumlar oluşturmak isteyenler için daha uygundur.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER