Snapchat ss alırken herkesin bildiği üzere karşı tarafa bildirim gitmektedir. Bazı kullanıcılar Snapchat’de ss aldığında karşı tarafın bundan haberi olmamasını istememektedir. Peki snapchat bildirim gitmeden ss alma gibi durum var mı. Gelin hep birlikte bakalım.

Snapchat Bildirim Gitmeden SS Alma

Bu işlemi nasıl yapabilirsiniz. Detayların bakalım.

1- Ekran Videosu

İlk olarak Mobizen yada diğer ekran kaydedici uygulamalardan bir tanesini indirelim. Daha sonra uygulamayı çalıştıralım ekran görüntüsünü kayıt etmeye başlayacaktır.

Şimdi Snapchat’i açalım ve ss almak istediğimiz yerin üstüne gelelim biraz duralım. Son olarak ekran kayıt ediciyi kapatalım ve kayıt ettiğimiz videoyu açalım. Snapchat’de kayıt aldığınız yerin üstüne gelelim ordan ss alabilirsiniz. Mobizen’i ekran kaydedici makalemizin 6. maddesinde bulabilirsiniz.

2- Uçak Modu

İlk olarak cihazı uçak moduna alalım. Uçak moduna aldıktan sonra Snapchat’e girip ekran görüntüsü almak istediğiniz resmin yada hikayenin SS’ini alabilirsiniz.

Fakat burada şöyle bir sıkıntı internete bağlanmamanız gerekmektedir. İnternete bağlandığınız anda SS aldığınız görüntünün bildirimi gidecektir.

Burada yapılacak hamle ise Android için uygulama verilerini temizlemeniz gerekmektedir, iPhone kullanıyorsanız uygulamayı kaldırıp tekrar yüklemeniz gerekmektedir.

3- Şimdi Dokunun “Now on Tap”

  • Bu yöntem, Android 6.0 Marshmallow’da tanıtıldığı Google’ın Şimdi Dokunun özelliğinin kullanımını içerir. Yani önce, onu etkinleştirmeniz gerekecek. Bu özelliği Ayarlar → Google → Arama ve Şimdi → Şimdi de simgesine dokunarak etkinleştirebilirsiniz.
  • Onu etkinleştirdikten sonra, Snapchat’ta bir “snap” aldıktan sonra Şimdi Aç’ı başlatmak için home düğmesini basılı tutun. Ardından, ekran görüntüsünü paylaşmak için soldaki paylaş düğmesini tıklayın.

Snapchat bildirim gitmeden ss alma 2019 yöntemleri genel olarak bu şekilde, genel olarak kullanılan ekran kaydedici ile alınan SS’leri çok temiz bir şekilde kayıt edebilirsiniz.

Not: İşlemleri sakın kötüye kullanmayın. Kötüye kullanacağınız ekran görüntüleri dikkat çekebilir ve sizi istemediğiniz durumlarla karşı karşıya bırakabilir.

Snapchat’de SS  Alındığında Bildirim Gitmesini İstemeyen Fantastik Kullanıcı Yorumları 

  • İnsanların renkten renge girmesine neden olan durumlardan biri, bana kalırsa ss alıyorsun neden çekiniyorsun, yok çekineceksin, neden ss alıyorsun, al gitsin ne olacak.
  • Elli tane insanlar formül üretmiş yok şöyle almazsan ss gitmez yok böyle almazsan ss gitmez, al kardeşim yanına annenin, babanın telefonun git resmini çek, bunu da mı ben söyliyeyim.
  • Bir kere almak istedim ama geri çekindim, ne gereği var dedim.
  • Ekran kaydedici işimi çok rahat görmeme vesile oldu, tavsiye ederim.

Yorumlar (2)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER

Anonim 2 yıl önce

Ekran kaydı aldım mesaj gitti aq

Anonim 2 yıl önce

Arkadaşlar uçak modu taktiği işe yaramıyor güncel bilgi
afiş oldum 😀 Allah kahretsin.
Siteye veya yazıyı yazanlara lafım yok bilgi güncelliğini yitirmiş olabilir