Snapchat SS Alma 2017 (Bildirim Gitmeden SS Alma Kesin Çözüm)

Ana Sayfa Haber Sosyal Medya Snapchat SS Alma 2017 (Bildirim Gitmeden SS Alma Kesin Çözüm)
  Snapchat pek çok nedenden dolayı eğlenceli bir uygulama ancak, temelde kullanıcıların kendine zarar veren ya da diğer bir deyimle kendini “imha” etmesine neden olan fotoğraflarını ve videolarını paylaşan bir fotoğraf mesajlaşma uygulaması olmaya devam ediyor. Bu makalemizde snapchat ss alma, bildirim gitmeden ss nasıl alınır ve snapchat bildirim aldığımda ss gidiyor gibi konuları cevaplamaya çalışacağız.

Aşağıda sizlere snapchat ss alma ile ilgili 3 adet yöntemden bahsedilmiştir. Snapchat ss alma makalemizde en sonda sizlere bahsedilen programı ücretsiz olarak Google play store’dan edinebilirsiniz. Yöntemler denenmiştir ve siz değerli okuyuculara yazılmıştır, lütfen yapamadığınız takdirde yorumlarda belirtiniz, sizlere yardımcı olmaya çalışacağız.

Snapchat SS Alma

Uygulama, snapchat üzerinde paylaşılan resimlerin, gönderene bildirilmeden depolanamayacağından emin olmak için tasarlanmıştır. Bu nedenle, bir kullanıcı ekran görüntüsü alarak bir resmi kaydetmeyi denediğinde, uygulama, ekran görüntüsü alındığında kullanıcıları uyarmaya özen gösterir. Bir ekran görüntüsünü çektiğinizde siz ve arkadaşınıza bu ekran görüntüsünün çekildiğini bildiren bir bildirim gönderilir. Bununla birlikte, Android’de bunun için herhangi bir üçüncü taraf uygulaması yüklemeyi içermeyen bir geçici çözüm mevcut ve bu sayede gönderene bildirmeden Snapchat’daki bir ekran görüntüsünü kolayca alabilmeniz mümkün hale gelmektedir.

Başkasının bildirim gitmeden, Snapchat’ta nasıl ekran görüntüleri alabileceğiniz aşağıda açıklanmıştır:

  1. Öncelikle, Snapchat’ın “Seyahat Modu” nun etkinleştirilmediğinden ve telefonunuzun pil tasarruf modunda olmadığından emin olun. Her iki mod da arka plan uygulaması etkinliğini duraklatır ve aldığınız snapler otomatik olarak yüklenmez, bu yüzden bu yöntemin çalışması için buna dikkat ediniz.
  2. Ekran görüntüsünü almak istediğiniz yeni bir snap yakaladığınızda anında uygulama açmayın. Bunun yerine, snap otomatik olarak arka planda yüklenecek şekilde birkaç saniye bekleyin. Sonra, devam edin ve WiFi ve mobil verileri kapatın.
  3. Ardından, Snapchat’ı açın ve süreniz bitmeden hızlıca ekran görüntüsünü alın.
  4. Bir ekran görüntüsü aldıktan sonra, uygulamayı kapatın ve Android’in Ayarlar-> Uygulamalar-> Snapchat-> Depolama alanına gidin ve “Önbelleği Temizle” ye tıklayın.
  5. Snapchat’ın önbelleğini temizledikten sonra, WiFi’yi açın ve uygulamayı normalde yaptığınız gibi kullanın; ne uygulamanızda ne de gönderenin uygulamasında bir ekran görüntüsü bildirimi olmadığını farkedeceksiniz. Normalde ekran görüntüsü alındığında, gönderenin ve gönderenin alıcısı, “Siz ya da Arkadaşınız bir ekran görüntüsü aldı” şeklinde bir bildirim alıyor.

Bu yöntemi test ettik ve kusursuz çalışıyor. Maalesef, bu yöntem yalnızca Android akıllı telefonlar için geçerlidir. IPhone kullanıcıları için Snapchat’ta bir ekran görüntüsü almanıza izin veren Sneakaboo adlı bir üçüncü taraf uygulaması var. Birkaç farklı yöntem de var ama bunlar iPhone’unuzu jailbreak ettirmenizi gerektiriyor. Bu nedenle, bir Android kullanıcısıysanız, bu basit Snapchat yöntemini deneyin ve herhangi bir sıkıntınız varsa lütfen bize bildirin.

Snapchat’ta ekran görüntüsü almanın alternatif yöntemi

Gönderene bildirim gitmeyecek şekilde cihazınızda “snapchat fotoğraflarını” kaydetmek için başka bir yöntem daha vardır. Bu yöntem herhangi bir üçüncü taraf uygulaması içermez ve tamamen Google’ın Şimdi Dokunun “Now on Tap” işlevselliğine güvenir. Bunun nasıl yapılacağı aşağıda açıklanmıştır: –

  1. Bu yöntem, Android 6.0 Marshmallow’da tanıtıldığı Google’ın Şimdi Dokunun özelliğinin kullanımını içerir. Yani önce, onu etkinleştirmeniz gerekecek. Bu özelliği Ayarlar → Google → Arama ve Şimdi → Şimdi de simgesine dokunarak etkinleştirebilirsiniz.
  2. Onu etkinleştirdikten sonra, Snapchat’ta bir “snap” aldıktan sonra, Çabuklaştırmayı açın ve Şimdi Aç’ı başlatmak için home düğmesini basılı tutun. Ardından, ekran görüntüsünü paylaşmak için soldaki paylaş düğmesini tıklayın.
  3. Daha sonra, fotoğrafı Google Fotoğraflar’a yüklemek için “Fotoğraflara Yükle” yi seçin. İşte bu, resim kaydedilecek ve gönderen ekran görüntüsü hakkında herhangi bir bildirim almayacaktır.

Eğer bu işlemlerin hiçbirini yapamadıysanız sizlere daha farklı bir yöntem söylemeliyim. Snapchat, facebook, youtube ve twitter’da kullanabileceğiniz bu yöntem, bildirimin gitmemesi için en kesin ve kolay bir yöntemdir. Arkadaşlar Screen Mirror’rü çoğunuz duymuşsunuzdur. Ekran Kayıdı yapan bu uygulama, siz çalıştırdığınız takdirde akıllı telefonunuzdaki ekranda hem video kaydı hemde fotoğraf çekimi yapabilir. Programı buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

Yapamayan arkadaşlar altta yorum yaparak yardım alabilirler.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Takip et  
Bildir