Twitter üzerinde gizli hesapları nasıl görebilirim sorusunun cevabı göremezsinizdir. Dahası Twitter için herhangi bir Profili görüntüleyecek uygulama ve site henüz yoktur. Twitter gizli hesapları görüntüleyebilmek için o kişiye takip isteği atmalısınız.

Twitter Kilitli Hesapları Görme

Twitter Kilitli Hesaplari Gorme

Twitter kilitli hesapları görme işlemi için yapmanız gerekenlere bakalım.

Buradan da https://webhakim.com/twitter-gizli-hesap-gorme.html bakabilirsiniz.

Twitter sosyal medya mecrasında kullanıcıları keşfetmek ve yeni bilgiler öğrenmek için mükemmel bir alandır. Fakat Twitter’ın getirdiği özellikle sayesinde kullanıcılar profillerini gizli olarak değiştirmektedir.

Bu olduğu takdirde de kullanıcıların hesapları gizli olarak gözükmektedir ve hesabın içini görmek isteyen kullanıcılarda bunu görememektedir. Peki, gizli hesap nasıl görüntülenir.

Diğer yandan ise gizli twitter hesap görme işlemlerinde belirli siteler yada 3. parti uygulamalar tercih edilebilir. Fakat bunun yanında Twitter uygulamasında bir kişiyi takip etmeden Tweetlerini görüntülemek bir bakıma mümkündür.

Kullanıcılar tweetlerini istedikleri gibi herkese açık duruma getirebilir. Bu sayede herkes profilin içini görebilir ya da sadece onaylı takipçileri görüntüleyebilir.

Twitter Gizli Hesapları Görme [Uygulaması] İçin Tıklayınız…

Gizli Twitter Hesapları Görme Ücretsiz

Twitter gizli hesap görmek için yapmanız gereken sahte bir hesap açmak olacaktır.

İlk olarak diyelim ki gizli hesaba bakmak istediğiniz hesap kadın olsun. Burada yapmanız gerekenler ilk olarak güzel bir isim ile Twitter hesabı açmak olacak. Onun ilgisini çekebilecek kategoride survivor, haber, güzellik merkezi gibi konularda açıp Twitter’ler atmak olacak. Daha sonra en az 45 50 kişi takip edin ve o kadar kişide sizi takip etsin. Bu şekilde hesabı kastıktan sonra belirli bir müddet sonra istek gönderin. Kabul edecektir.

Burada gizli hesaba bakmak istediğiniz hesap erkek olsun. Burada yapmanız gerekenler ilk olarak güzel bir isim ile Twitter hesabı açmak olacak. Onun ilgisini çekebilecek kategoride futbol, survivor, haber, para gibi konularda açıp Twitter’ler atmak olacak. Daha sonra en az 45 50 kişi takip edin ve o kadar kişide sizi takip etsin. Bu şekilde hesabı kastıktan sonra belirli bir müddet sonra istek gönderin. Kabul edecektir.

Bu Uygulamalardan da [Hesapları Görebilirsiniz] Tıklayın….

Gizli Twitter Hesapları Görme Sitesi

Hesapların içini görebileceğiniz siteler ve uygulamalar mevcuttur. Burada yalnız hesabınızın çalınma yada bilgilerinin başka kişilere geçme olasılığı olduğu için dikkat etmenizde fayda var. Bu konuda https://www.secretle.com/ sitesi mevcuttur. Yalnız dediğimiz gibi burada tüm sorumluluk size aittir. 

Yorumlar (2)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER

ali osman 2 yıl önce

teşekkürler işime yaradı

AHMETHAN 2 yıl önce

teşekkürler webhakim.com en azından aydınlandım